• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • فرانسه و آلبانی از برنامۀ روز زن فرقۀ رجوی در سالنهای عمومی جلوگیری کردند

  فرانسه و آلبانی از برنامۀ روز زن فرقۀ رجوی در سالنهای عمومی جلوگیری کردند

  پیوند رهایی، یازدهم مارس ۲۰۱۶:…  لغو برنامۀ فرقه در کلیسای مرکزی ارتودوکس در تیرانا به علت فضای منفی علیه فرقۀ رجوی در رسانههای آلبانی نمونه هایی از مطالب مطبوعات آلبانی و اظهار نارضایتی های مردم این کشور از حضور تشکیلات فرقۀ رجوی در کشورشان لغو برنامۀ فرقه در یک سالن دولتی پاریس که فرقه را ناچار به اجارۀ سالن یک هتل نمود یک خانم عراقی شرکت کننده در برنامۀ فرقه در پاریس: آنها زنان عرب را … 

  لینک به منبع

  فرانسه و آلبانی از برنامۀ روز زن فرقۀ رجوی در سالنهای عمومی جلوگیری کردند

  بنای بزرگ و تاریخی گراند آرشه در لدوفانس در حومۀ پاریس که فرقۀ رجوی می خواست برنامۀ خودش به مناسبت روز زن را در آنجا برگزار کند

  لغو برنامۀ فرقه در کلیسای مرکزی ارتودوکس در تیرانا به علت فضای منفی علیه فرقۀ رجوی در رسانههای آلبانی

  نمونه هایی از مطالب مطبوعات آلبانی و اظهار نارضایتی های مردم این کشور از حضور تشکیلات فرقۀ رجوی در کشورشان

  لغو برنامۀ فرقه در یک سالن دولتی پاریس که فرقه را ناچار به اجارۀ سالن یک هتل نمود

  یک خانم عراقی شرکت کننده در برنامۀ فرقه در پاریس: آنها زنان عرب را در برابر زنان غربی تحقیر کردند

  طبق اطلاع رسیده، فرقه رجوی تصمیم داشته تا در روز شنبه ۸ اسفند ۹۴ ( ۲۷ فوریه ۲۰۱۶) در کلیسای مرکزیِ ارتودکس در تیرانا جلسه‌ای تحت عنوان “دفاع از حقوق از دست‌رفته‌ی زنان” را در ساعت ۱۴:۳۰ برگزار نماید، ولی جلسۀ مذکور لغو و از برگزاری آن توسط مسئولین دولتی آلبانی جلوگیری شده است.

  علت عدم برگزاری جلسه‌ی فوق، فضای بوجود آمده در بین رسانه‌های آلبانی بوده که موجب اتخاذ این تصمیم از سوی دولت آلبانی گردیده است.

  لازم به ذکر است که مطبوعات و تلویزیونهای آلبانی نسبت به حضور سران فرقۀ رجوی در این کشور و استقرار این فرقه در یک پایگاه جدید به عنوان یک سازمان یا تشکیلات بارها واکنش منفی نشان داده و نسبت به آن اعلام خطر کرده اند.

  کلیسای مرکزی ارتودوکس در تیرانا (آلبانی)

  مجلۀ اپوزیتا چاپ تیرانا در شمارۀ ژوئن ۲۰۱۵ خود در گزارشی با عنوان «مجاهدین ایران به دنبال ساخت یک پایگاه درآلبانی» در لینگ زیر:

  Muxhahedinët iranianë kërkojnë ndërtimin e një baze në Shqipëri

  نوشت:

  «گروه سیاسی مقاومت ایران، به عنوان افراد مجاهدین ایران (سازمان مجاهدین خلق) در حال حاضر اعضای خود را در یک پایگاه جدید در آلبانی برای ادامه مبارزه خود علیه رژیم ایران مستقر کرده است. آخرین اطلاعات می گوید که یک گروه ۱۵ نفره به مدیریت سازمان مجاهدین خلق، وارد کشور شده و مشغول راه اندازی پایگاه جدید است.دولت آلبانی نگران است که چنین اردوگاهی می تواند به نوبه خود به چیزی شبیه کمپ اشرف در گذشته در عراق یعنی یک پایگاه برای آموزش نظامی و برنامه ریزی عملیات نظامی در ایران و خارج از کشور تبدیل شود.قرارگاه اشرف پایگاه اصلی سازمان مجاهدین خلق در عراق بود که در سال ۱۹۸۶با پیوستن این سازمان ایرانی به دیکتاتور عراق صدام حسین توسط او در تلاش برای پیروزی در جنگ علیه ایران در اختیار این سازمان قرار داده شد.مسعود خدابنده مدیر سایت “ایران اینترلینک” از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق در لندن گفت که آلبانی از نظر رهبری سازمان مجاهدین یک محل مناسب برای ساخت یک پایگاه برای مجاهدین ایران می باشد… به همین دلیل است که جامعه بین المللی باید به بررسی دقیق این موضوع بپردازد… آلبانی یک کشور مسلمان بسته می باشد که برای فساد و مافیای باندهای تشکیلات یافته مناسب است…».

  روزنامۀ «چانل» چاپ تیرانا در شمارۀ ۱۷ ماه می سال ۲۰۱۳ خود در لینگ زیر:

  http://top-channel.tv/lajme/artikull.php?id=257237

  نوشت: «پناهندگان اعضای سازمان مجاهدین خلق مخالفان دولت ایران هستند که تا چهار سال پیش در لیست سازمانهای تروریستی بودند. فعالان تشکیلاتی این سازمان در حال حاضر در یک پایگاه در عراق پناه داده شده اند. این سازمان بر اعضایش سخت گیر است لذا برخی جدا می شوند که باید در جای دیگر قرار داده شوند…».

  روزنامۀ شکیپتارژا چاپ تیرانا در تاریخ ۱۶ ماه می ۲۰۱۳ ضمن شرح مفصل اخبار انتقال افراد سازمان مجاهدین از عراق و چگونگی و علل این اقدام طبق درخواست آمریکا در لینگ زیر:

  http://shqiptarja.com/home/1/okb-14-muxhahedinet-e-pare-iraniane-marrin-azil-ne-shqiperi-157052.html

  نوشت: «دولت عراق با عجله می خواهد از دست سازمان مجاهدین خلق سازمانی که در کنار نیروهای صدام حسین در سال ۱۹۸۰ در جنگ ایران و عراق جنگیده است خلاص شود.این گروه با رژیم مذهبی ایران مخالف است و دست به قتل و بمبگذاری در ایران زده ولی بعدا از سال ۲۰۰۱ خشونت را کنار گذاشت».

  از کامنتهای مردم آلبانی زیر این مطلب روزنامه:

  – ناشناس: شما هر از چندگاهی این مجاهدین را روانۀ آلبانی می کنید معلوم نیست اینها اینجا چه کار خواهند کرد؟ آیا اینها مجاهد (جهاد کننده) اند یا پناهنده؟

  – ناشناس: اینها می آیند اینجا با کی جهاد کنند؟

  – ناشناس: هر کشوری هر کسی را که برایش نامطلوب است و نمی خواهد در کشورش باشند می فرستد آلبانی. عجب سیاستی داریم!!

  – ناشناس: این کار مسخره کردن آلبانی است.

  – زیبا یک دانش آموز: هزاران نفر با رهبرانشان می آیند اینجا. آنها در کشورهای دیگر میتینگهایی با عظمت و قدرت و ثروت برگزار می کنند خوب چرا نمی روند آنجاها؟! آیا گرگ برای پیدا کردن خوشبختی به غار پناه می آورد؟ ما خودمان فاقد انواع امکانات تفریحی و هنری هستیم حالا می گویند آنها می توانند در جامعۀ آلبانی ادغام شوند یعنی قوم و خویش در اینجا پیدا کنند!

  – ناشناس: حزب دموکرات می خواهد ضعفهایش را جبران کند؟

  – ناشناس: جای تعجب نیست این کار که در آلبانی اتفاق افتاده است، در زمانی که کشورهایی در اروپا و همچنین در آسیا و آمریکا به اینها پناه نمی دهند یک نخست وزیر بدون حق تصمیم گیری و موافقت در آلبانی در مقابل فقط نفری دو دلار گرفتن از سازمان ملل می خواهد اینها را اینجا نگهدارد. متأسفم برای آلبانی که در این راه است و حتی بیشتر از این می خواهد بنیادگرایی اسلامی را در این کشور تقویت کند در حالیکه هنوز نمی گذارند آلبانی وارد اتحادیۀ اروپا شود. این شرم و توهین به هر مسلمان واقعی است. این کار بریشا (نخست وزیر آن موقع آلبانی) بدتر از کارهای حتی عمو انور (انور خوجه رهبر آلبانی در زمان حاکمیت کمونیستها) می باشد.

  روزنامۀ شکولی چاپ تیرانا شمارۀ مورخۀ ۱۷ مارس ۲۰۱۳ در لینگ زیر:

  http://www.shekulli.com.al/p.php?id=18841

  نوشت (ترجمۀ گوگل از زبان آلبانیایی بدون تصحیح جملات فارسی):

  دیگر مجاهدین ایران در آلبانی ساخت و ساز مورد نیاز از یک پایگاه جدید

  گروه سیاسی مقاومت ایران، در غیر این صورت به عنوان افراد مجاهدین ایران (سازمان مجاهدین خلق)، که در عمل در کشور از سال ۱۹۸۶ شناخته شده است، در حال حرکت اعضای خود را به یک پایگاه جدید در آلبانی به ادامه تا مبارزه خود علیه رژیم ایران. از آخرین اطلاعات می گوید که یک گروه از ۱۵ نفر که مدیریت سازمان مجاهدین خلق، اقدام به راه اندازی پایگاه جدید است. یک روزنامه عراقی به نام «الصباح الجدید» (Assabah ALJADEED) نوشت که این طرح باعث شده است که یک طوفان سیاسی در تیرانا برپا شود. این روزنامه افزود:

  «دولت آلبانی می ترسد که چنین اردوگاهی می تواند به چیزی شبیه به کمپ اشرف در گذشته به نوبه خود، یک پایگاه برای آموزش نظامی و برنامه ریزی عملیات نظامی در ایران و خارج از کشور بشود».

  قرارگاه اشرف قرارگاه اصلی سازمان مجاهدین خلق در عراق بود که در ۱۹۸۶ بسیاری از ایرانی به دیکتاتور عراق، صدام حسین پیوست برای پیروزی در جنگ علیه ایران بود. در سال ۲۰۱۳، پس از یک درخواست وزیر امور خارجه آمریکا هیلاری کلینتون، آلبانی توافق به جای بیش از ۲۰۰ خوشه مجاهدین خلق است. از آن زمان به سمت آلبانی در واقع ۴۰۰ تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق نقل مکان کرد. این عدد انتظار می رود به افزایش به حدود ۵۰۰ مجاهدین برسد.

  مسعود خدابنده مدیر “ایران اینترلینک”، از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق در لندن گفت که آلبانی یک محل مناسب برای ساخت یک پایگاه برای مجاهدین ایران است. وی افزود:

  «چه بعدی بهترین جایی است که شما می توانید برای ساخت یک اردوگاه برای آموزش تروریست ها، مهاجران غیر قانونی از آلبانی؟ یک کشور در اروپا، نه بخشی از اتحادیه اروپا. به همین دلیل است که توسط جامعه بین المللی به بررسی دقیق باز وجود دارد. این نیز یک کشور مسلمان شناخته شده برای فساد و باندهای مافیایی است».

  از سوی دیگر وضعیت اعضای سازمان مجاهدین خلق در عراق است نا امن چون مقامات عراقی اجازه داده اند شبه نظامیان که از ایران در تلاش برای مبارزه با ISIS. معلوم نیست اگر دولت آلبانی، این بار توسط Rama منجر خواهد مجاهدین در آلبانی و ساخت و ساز هنوز هم بیشتر از یک پایگاه جدید برای قبول.

  روزنامۀ گازتا شکیب چاپ تیرانا در تاریخ ۱۷ ماه می ۲۰۱۳ در لینگ زیر:

  Mbërrijnë ۱۴ muxhahedinët e parë iranianë

  نوشت (ترجمه گوگل از زبان آلبانیایی – قسمتهایی بدون تصحیح جملات فارسی است):

  نماینده سازمان ملل متحد گفت: “دولت آلبانی اعلام کرده است که مایل به ارائه مسکن برای ۲۱۰ مجاهدین است و در نتیجه مثبت به درخواست آمریکا به جای اعضای گروه مجاهدین خلق، که در اردوگاه « آزادی »در عراق پاسخ داد:”

  او را به یک تصمیم دولت آلبانی اشاره شد، عمومی توسط سالی بریشا نخست وزیر،، ساخته شده در ۱۶ ماه مارس سال جاری پس از ملاقات با zv.ndihmëssekretaren در وزارت امور خارجه آمریکا برای شرق میانه، باربارا برگ. در واقع، در آن جلسه، آن را با یک نماینده سازمان ملل در عراق برگزار شد، مارتین کوبلر دقیقا، این مقام که خبر انتقال مجاهدین در آلبانی اعلام کرد.

  سازمان مجاهدین خلق ایران ادعا کرده است که زندگی بیش از ۳۰۰۰ اردوگاه مجاهدین در عراق در معرض خطر بود و بنابراین باید در تمام طول ترک کنند. بنابراین، یکی از کشورهایی است که توافق به جای برخی از آنها ساخته شده است حتی آلبانی.

  از سال ۱۹۷۹، سازمان “مجاهدین خلق” است که توسط مقامات ایران به عنوان یک جنبش است که نشان دهنده خائن از سرزمین مادری در نظر گرفته. مستقر در عراق، اعضای آن بخش در کنار صدام حسین در ۸۰s، در طول جنگ بین ایران و عراق صورت گرفت. در نیمه دوم از ۹۰s، مجاهدین از مردم ایران، به عنوان آنها شناخته شده هستند و در غیر این صورت، در فهرست سازمان های تروریستی توسط ایالات متحده شدند. برای سال های بسیاری، آن را به همین عنوان تروریست توسط اتحادیه اروپا در نظر گرفته شدند. تنها در سال ۲۰۰۹ بروکسل، با یک تصمیم از ۲۷ کشور عضو، تصمیم به حذف آنها از لیست سازمان های تروریستی و در سپتامبر ۲۰۱۲ تصمیم مشابهی که توسط ایالات متحده آمریکا گرفته شده است.

  این سازمان یکی از بنیانگذاران اصلی شورای ملی مقاومت ایران در مخالفت با رژیم محمود احمدی نژاد است. مجاهدین خلق در انقلاب ۱۹۷۹ ایران شرکت کرده و از گروگانگیری در سفارت آمریکا در تهران حمایت کردند.

  ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق آمیخته ای از مارکسیسم و فمینیسم و اسلام می باشد و همین امر آنها را در اختلاف با دولت خمینی قرار داد.

  این گروه به سرعت اقدام به توطئه علیه رژیم اسلامی کرد که منجر به کشته شدن دهها تن از مسئولان بالای دولتی از جمله رئیس جمهور و نخست وزیر گردید. روحانیون به این اقدامات با دستگیری و اعدام هزاران نفر از مجاهدین پاسخ دادند. سرانجام این گروه به عنوان یک گروه تبعیدی به فرانسه اخراج شد تا اینکه دولت فرانسه نیز در زمان شیراک آنها را در مقابل آزادی گروگانهای فرانسوی در نزد گروههای طرفدار ایران به عراق اخراج کرد.

  در سال ۱۹۹۷ شورای متحد کار از سوی آمریکا آنها را در لیست سازمانهای تروریستی قرار داد ولی از سال ۲۰۰۳ بعد از سرنگونی رژیم صدام حسین سازمان خلع سلاح شد و به عنوان اپوزیسیون در تبعید رژیم ایران گردید که تحت حمایت شدید واشنگتن قرار گرفت. دولت اوباما در سال گذشته آنها را از لیست سازمانهای تروریستی بیرون آورد.

  سازمان مجاهدین خلق تا سال ۲۰۰۳ از صدام حسین پول و اسلحه و حمایت و رسیدگی دریافت می کرد.

  برخی کامنتهای مردم آلبانی در این روزنامه در زیر مطالب بالا:

  – من خیلی ناراحتم

  – بیچاره آلبانی فقیر ما حالا کاروانسرا شده است!!

  – بیچاره کشورم آلبانی شده پناهگاه قاتلین و تروریستها و دزدها!!

  – خوب مردم را می کشیدید به پای صندوقهای رأی برای همه پرسی.

  – قرآن می گوید اگر یک نفر را بکشی گویی که همۀ مردم را کشته ای.

  – اسلام دین صلح و خرد است. احتمالا اینها تروریست هستند. اینها انفجارات با تی ان تی کرده اند.

  – نمایشگاه آشغال شده آلبانی.

  – آیا کشوری می پذیرد طالبان بیاید آنجا که ویرانش کند؟ اینها دردسرهای بیشتر برای ما خواهند شد.

  – اینها قبل از ۲۳ ژوئن یعنی می توانند پاسپورت آلبانیایی بگیرند؟

  گفته می شود تلویزیون آلبانی نیز اخیرا یک مناظره بین موافقین و مخالفین حضور فرقۀ رجوی در خاک این کشور برگزار کرده است.

  اما دولت فرانسه نیز به نوبۀ خود درخواست فرقۀ رجوی برای برگزاری برنامه اش به مناسبت روز جهانی زن در ۲۷ فوریه (۱۱ روز قبل از روز جهانی زن!! که این برگزاری زودهنگام فقط یک روز بعد از انتخابات پارلمانی در ایران مشخصا برای این بود که جلسه قبل از انتشار گستردۀ اخبار فضای این انتخابات که تماما بر خلاف پیش بینی های این فرقه بود برگزار شود تا ذهن شرکت کنندگان در برنامه اش مشغول آن نشود و در این مورد مسئولین فرقه را زیر سؤال نگیرند) در سالن بنای تاریخی گراند آرشه Grand Arche در منطقۀ لدوفنس La Défense در حومۀ پاریس را رد کرد و به این فرقه اجازۀ برگزاری برنامه اش در سالن این بنای تاریخی را نداد که در نتیجه فرقه ناچار شد برنامه اش را با گروهی از لابیهای اروپایی و آمریکایی و عرب خود در سالن هتل چهار ستارۀ میلینیوم Millennium پاریس با پرداخت اجاره بهای گزاف چند برابر اجاره بهای سالن دولتی برگزار کند.

  این لغو اجازۀ برگزاری برنامۀ فرقه در یک سالن دولتی توسط دولت فرانسه یکی به این علت می باشد که دولت فرانسه طبق اظهارات رسمی سخنگوی وزارت خارجۀ این کشور در سال گذشته و نیز در نامه های وزارت خارجۀ فرانسه به جداشدگان از این فرقه در حمایت از نظرات و خواسته های آنان به وضوح اعلام کرده که سازمان مجاهدین خلق ایران از نظر دولت فرانسه یک سازمان غیر قانونی است و افراد آن به عنوان سازمانی در خاک این کشور اقامت ندارند زیرا دولت فرانسه آن را «یک فرقۀ خشونت طلب که با اعضای خودش نیز بر خلاف اصول دموکراسی برخورد می کند» می شناسد.

  و دیگر اینکه جدا شدگان از فرقۀ رجوی بویژه آنها که پناهنده و مقیم فرانسه هستند قبل از برگزاری این جلسۀ فرقه در حومۀ پاریس با نوشتن نامه های اعتراضی به خانم ژوئل سکالدی رایانود Joëlle CECCALDI-RAYNAUDشهردار شهر پوتو Puteauxاز استان پاریس که سالن تاریخی مذکور در آن شهر قرار دارد به افشای ماهیت ضد زن این فرقه پرداخته و مشاهدات و تجارب خودشان در این فرقه مبنی بر رفتارهای ارتجاعی سران آن با زنان و بهره برداریها و سوء استفاده های ارتجاعی و رذیلانۀ رهبری این فرقه از جمله مریم رجوی از آنان و ممنوعیت ازدواج و تشکیل خانواده در این فرقه و شعارهای دروغین مریم رجوی به عنوان سخنران اصلی این برنامه برای بزک کردن چهرۀ خود با بهره برداری شیادانه از فضای دموکراتیک و دستاوردهای فرانسه و دنیای آزاد امروز در رابطه با حقوق زنان را برای خانم شهردار شهر مذکور شرح دادند.

  ازسوی دیگر جدا شدگان از فرقۀ رجوی بعد از برگزاری این جلسه ضمن دیدار با آقای علی المرعبی از شخصیتهای سیاسی چپ ملی لبنان مقیم فرانسه که سابقا از حامیان عرب فرقۀ رجوی بود و به علت نفوذش در میان عربهای مقیم فرانسه مسئول جذب آنان به تجمعهای فرقه بود و اکنون اعلام عدم همکاری با این فرقه کرده است اطلاع یافتند که یکی از دعوت شده ها و شرکت کنندگان در برنامۀ فرقۀ رجوی به مناسبت روز زن به نام خانم مینا السامرائی (عراقی) دوست ایشان ضمن دیداری با او در پاریس در فردای برگزاری برنامۀ فرقۀ رجوی در هتل یاد شده یعنی روز ۲۸ فوریه از این جلسه به شدت ابراز ناراحتی و نارضایتی کرده و گفته که مسئولین این سازمان ما زنان شرکت کنندۀ عرب را در مقابل زنان شرکت کنندۀ اروپایی و آمریکایی تحقیر کردند زیرا این سازمان که مدعی مسلمانی و شرقی بودن می باشد ما زنان عرب را در عقب سالن و یا عقب پنل در حالیکه زنان اروپایی و آمریکایی شرکت کننده و نیز زنان خودشان را در جلوی سالن و یا جلوی پنل قرار داده بودند و تمام نمونه ها و الگوهای مشخص و تاریخی زنان در سخنرانی مریم رجوی از زنان گروه خودشان و یا ایرانی و یا غربی بودند و مطلقا نمونه ای از زنان قهرمان و تاریخی زنان عرب ذکر نکرد.

  آقای المرعبی که اظهارات خانم مینا السامرائی را برای هیأت جدا شدگان از فرقۀ رجوی در دیدار با آنان نقل کرد خود نیز خبر دیدار و گفتگویش با خانم مینا السامرائی را به صورت کلی و مختصر در فیس بوک خودش با عکسی از این دیدار در لینگ زیر منتشر کرده است.

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1326844194008470&set=a.492200110806220.129576.100000487052093&type=3&theater

  تصاویری از شوی مریم رجوی در پاریس با جمع کردن گروهی از زنان اروپایی و آمریکایی و عرب و افراد و نوچه های خودش از زن و مرد با ادعای شیادانۀ دفاع از حقوق زنان در تمام جهان و وعدۀ مضحک آزاد کردن تمام زنان جهان توسط زنان لیبرتی!! چنانکه در این تصاویر می بینیم و صحت اظهارات خانم عراقی شرکت کننده (مینا السامرائی) را نشان می دهد زنان آمریکایی و انگلیسی و کلا غربی با پرچمهای آمریکا و انگلیس و گاهی نیز حتی زنان هندی و آفریقایی و نیز زنان عضو دفتر مریم رجوی و مسئولان بالای دستگاهش و برخی از اعضای شورای ویترینی اش از جمله صالح رجوی برادر مسعود رجوی و خود مریم رجوی که در حال سخنرانی است ولی صندلی اش با اسمش دیده می شود در پنل و سالن جلوتر از زنان عرب نشانده شده اند و تحقیر زنان عرب و مسلمان در برابر افراد و مسئولان زن فرقۀ رجوی و زنان غربی و حتی غیر عرب کاملا مشهود است و اساسا در همه جا اولویت به زنان تشکیلات خود فرقه داده شده و آنها حتی جلوتر از لابیهای غربی شان یعنی مهمانان! نشانده شده اند (عجب میزبانی!!). همچنین در عکس سراسری جلسه با یک نگاه کلی پر کردن اکثر صندلیها با زنان تشکیلاتی خود فرقه با آوردن آنها از کشورهای مختلف که با روسریهای خاص خودشان مشخص هستند به وضوح دیده می شود و این نشان می دهد که فرقۀ رجوی نه تنها در میان جامعۀ ایرانیان و اپوزیسیون ایرانی در خارج کاملا منزوی است و شرکت کنندۀ ایرانی بیرون سازمان بسیار اندکی دارد بلکه دیگر حتی با جلب خارجی با انبوهی هزینه و توزیع پول و هدایا و وعدۀ گردش در پاریس نیز نمی تواند صندلیهای سالنهای پرهزینه اش را پر کند و تعداد افراد خاص تشکیلات و دستگاه خودش بیشترین شرکت کنندگان!! در این جلسات می باشند. حتی برخی خارجیها هم چنانکه می بینید در حین سخنرانی مریم رجوی در پنل پشت سرش مشغول ور رفتن با موبایلهای خودشان هستند و توجهی به سخنان او ندارند! – پ

   

  Sans titre17   

  Sans titre18

  Sans titre21

  Sans titre20

  Sans titre22

  Sans titre23

  Sans titre24

  Sans titre25

  Sans titre29

  Sans titre31

  Sans titre34Sans titre35

  ***

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.