• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • حمایت آشکار رجوی از تروریسم در سوریه و عراق

  حمایت آشکار رجوی از تروریسم در سوریه و عراق (+ کند همجنس با همجنس پرواز)

   انجمن نجات، مراکز گلستان و آذربایجان شرقی، هفدهم می ۲۰۱۶:…  و سرانجام، این رهبراپوزیسیون دموکرات؟! سوری ها حرف دلش را بروشنی قابل تحسینی مطرح کرده و کار ایرانی ها درمورد شناخت از مسعود ومریم را راحت تر کرد: ” … سوری ها با جدیت در هیچ عملیات مبارزه با داعش شرکت نخواهند کرد مگر اینکه این عملیات همزمان مقابله با نظام بشار اسد باشد “. آفرین براین صراحت وقاطعیت!! دست مریزاد که ادعا های دولت سوریه را درمورد اینکه … 

  کند همجنس با همجنس پرواز

  نجات، مرکز آذربایجان شرقی
  لینک به منبع

  علاوه بر اینکه از عملکرد یک شخص، گروه و یا جریان سیاسی میتوان آنرا شناخت، آگاهی ازماهیت دوستان داخلی وخارجی آن جریان و… هم به ناظر قضیه کمک میکند که اورا بهتر بشناسد.

  باند رجوی هم ازاین قاعده مستثنی نیست ودوستانی خارجی دارد که بابررسی ماهیت آنها ، خصوصیات وخط مشی آنرا بهتر میتوان شناخت.
  من خبر زیر را عینا از چند وبلاگ درخدمت رجوی در آورده و میخواهم مختصر توصیحاتی درباره ی آن داشته باشم:

  ” ملاقات جرج صبرا معاون هیئت مذاکرات ژنو با خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران – … اورسوراواز -۱۲ می ۲۰۱۶ -آقای جرج صبرا معاون هیئت مذاکرات ژنو ائتلاف ملی سوریه و نیروهای اپوزیسیون و رهبر حزب دمکراتیک مردم سوریه با رئیس جمهور مقاومت ایران خانم مریم رجوی در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در اورسوراواز – حومه پاریس ملاقات کرد. …آقای صبرا گفت مردم سوریه و ایران در حال نبرد و مبارزه مشترک برای سرنگونی رژیمهای تروریست و قاتل در دمشق و تهران هستند. اهداف مقاومت ایران و انقلاب سوریه مشترک میباشد. دشمن ما یکی است و نبرد برای آزادی و شرف هم نبرد مشترکی میباشد “.

  مقاومت ایران را که همان سازمان استحاله شده ی مجاهدین خلق باشد، با عملکرد چهل ساله اش ( دست زدن به تروریزم، کمک به دشمن خارجی تجاوزگر، توسعه ی ایران هراسی اصالتا ازطرف خود و نیابتا ازسوی اسرائیل ونئوکنسرواتیوها، به بردگی کشاندن اعضای سازمان ولغو تمامی پلنوم ها ونشست ها که به انتخاب کمیته ی مرکزی جدید و … میانجامد ، گرفتن حق حصانت فرزندان ازوالدین، طلاق اجباری و تملک همسران اعضا توسط شخص رجوی و…) بخوبی میشناسیم واگر مقاومتی درکار است، مقاومت دربرابرتضمین حقوق انسانی اعضاء خود میباشد!!

  به انقلاب سوریه که میرسیم، ماهیت آنرا اززبان همان آقا که اتفاقا از اقلیت مسیحی این کشور است ومیخواهد سخنگو و رهبرکشوری با اکثریت مسلمان باشد وازعربستان نماینده ی اسلام ارتجاعی میخواهد به انقلاب؟؟!! امثال او درسوریه کمک کند، به شرح زیر ملاحظه میکنیم:

  ” رئیس گروه موسوم به شورای ملی مخالفان سوریه با حمایت از تهاجم عربستان سعودی به یمن خواستار گسترش دامنه عملیات طوفان قاطعیت به سوریه شد. روزنامه القدس العربی چاپ لندن در شماره امروز نوشت: جرج صبرا، رئیس شورای ملی مخالفان سوریه با خبرگزاری آناتولی مصاحبه و از تهاجم عربستان سعودی به یمن در چارچوب عملیات طوفان قاطعیت استقبال کرد و گفت این عملیات نشانه آغاز مرحله جدید است، ….. ما انقلابیون سوریه می خواهیم دامنه عملیات طوفان قاطعیت به سوریه گسترش یابد، زیرا این کشور از زمان حافظ اسد، رئیس جمهور سابق سوری راه ورودی نفوذ ایران به کشورهای عربی شده است “.

  بلی این انقلابیون سوری ، ازعربستان میخواهد که برای پیشبرد انقلاب ؟؟!! سوریه به این کشور حمله ی نظامی کند !!
  ظاهرا که ماها درخواب طولانی مدت بوده وندانسته ایم عربستان با یک چرخش ۱۸۰ درجه ای انقلابی شده! ای دل غافل!!!
  بدین ترتیب باند رجوی بطور آشکار جایگاه خود را در میان جبهه ی ارتجاع وضد مردمی منطقه نشان داده و واقعیات سرسخت زمینی، اجازه ی نمایش انقلابی گری را ازاین گروه دغلکار گرفته است!!

  جرج صبرا میگوید:

  ” جرج صبرا همچنین بر لزوم تجهیز گروه های مخالف سوری به سلاح برای مقابله با نظام حاکم بر سوریه تاکید و خاطرنشان کرد: ما از جامعه جهانی می خواهیم موشک های ضد هواپیماها را در اختیار ارتش آزاد سوریه قرار دهند تا نیروی هوایی نظام بشار اسد از میدان جنگ کنار برود ما این در خواست را از سه سال پیش تکرار می کنیم “.

  لابد میدانید که منظور ازجامعه ی جهانی، همان سلطه گران خونریز به سرکردگی ۵۰۰ شرکت غول پیکر آمریکائی است که درآمد این شرکتها نصف درآمد تمامی جهان است وانقلابی که باین شرکت ها وپادوان ریز ودرشت آنها در جهان منطقه تکیه کند، ماهییتی روشن دارد!!!

  دگرباره میخوانیم:

  ” این مخالف سوری همچنین در اظهارات خود به حضور تشکیلات تروریستی داعش در سوریه اشاره و ادعا کرد این تشکیلات دست پرورده سازمان های اطلاعاتی سوریه، ایران و طرفهای بین المللی است و اگر نظام حاکم بر سوریه سرنگون نشود داعش باقی خواهد ماند “.

  هرکس که دستی درعالم مطبوعات دارد، میداند که درابتدای امر، مردم سوریه بخاطر کسب پاره ای امتیازات سیاسی به تظاهرات آزاد دست زدند که تیراندازی تعدادی ازافراد مشکوک ازداخل جمعیت بطرف پلیس سوریه ، باعث دخالت ارتش سوریه در ماجرا شد و ناارامی ها بدین غایت رسید که ارتش آزاد؟! سوریه دست به اسلحه برده ، مردم را به خانه های خود بازگرداند و القاعده وداعش درست از دل این هرج ومرج ها بیرون آمد و ارتش آزاد؟! سوریه مفتخر به ام الداعش سوریه گشت !!

  و سرانجام، این رهبراپوزیسیون دموکرات؟! سوری ها حرف دلش را بروشنی قابل تحسینی مطرح کرده و کار ایرانی ها درمورد شناخت از مسعود ومریم را راحت تر کرد:

  ” … سوری ها با جدیت در هیچ عملیات مبارزه با داعش شرکت نخواهند کرد مگر اینکه این عملیات همزمان مقابله با نظام بشار اسد باشد “.

  آفرین براین صراحت وقاطعیت!!

  دست مریزاد که ادعا های دولت سوریه را درمورد اینکه این گروه های اپوزیسیون مسلح فرق چندانی باهم ندارند ودر سر بزنگاه های مختفف دست همکاری بهم داده ومتحدانه مردم سوریه را میکشند، اعتباری چندین باره میدهد !!

  آری همانطور که آفتاب همیشه پشت ابر نمیماند ، پته آزادی خواهی طلبی این نوع سوری ها ومتحدان رجوی نشان آنها بر روی آب میآیند که آمده اند!

  نوید

  حمایت آشکار سرکرده جنایتکار سازمان مجاهدین با تروریستهای سوریه

  نجات مرکز گلستان
  لینک به منبع

  در حالیکه تمام کشورهای غربی در هر لحظه انتظار عملیاتهای تروریستی بر علیه امنیت و آسایش خود پیش بینی نموده و برای جلوگیری از این حرکتهای ضدبشری ، اجلاس فراوانی در نقاط مختلف دنیا برگزار میکنند که نمونه بارز آن حضور اولاند رییس جمهور فرانسه در نیجریه میباشد که با تدابیر شدید امنیتی در حال برگزاری میباشد .

  از سوی دیگر همین کشورهای به اصطلاح متمدن و مبارز با سازمانهای تروریستی ، خود محل امنی برای برگزاری اجلاس هماهنگی این گروههای تندرو و تروریست میباشند که دیدار جرج صبرا ( سرکرده تروریستهای حال حاضر سوریه ) با مریم عضدانلو ( سرکرده خونخوار فرقه رجوی ) در فرانسه در هفته گذشته میباشد که در ان سرکرده جانی سازمان مجاهدین که دستش به خون هزاران بیگناه آلوده بوده و در راه رسیدن به هوسبازیها و امیال خود دست به هر حمایت خیانتکارانه ای میزند و دست در دست هر جنایتکاری میگذارد تا بتواند در دنیای تروریستها حامی خوبی برای خود پیدا نماید ، همانطور که از رژیم غاصب صهیونیستی و نیز رژیم جنایتکار و حامی تروریست آل سعود تا حد مرگ حمایت میکند .

  مریم عضدانلو که در حال حاضر فرقه تروریستی خود را در زوال و انزوا میبیند و عمر نکبت بار ان را رو به اتمام دیده از هیچ پستی و فرومایگی دست بر نمیدارد و برای آنکه بتواند به آرزوهای پوشالی خود که در راه رسیدن به آن خون هزاران نفر را در شیشه نموده و هنوز هم دست بردار نبوده و هر آن تعدادی از انسانهای غافل را به دم مرگ میفرستد ، با تروریستهایی که کشتار مردم بی دفاع و مظلوم برای آنها از آب خوردن هم آسانتر شده همنشین شده و حمایت گستاخانه خود را از این جلادان روزگار به نمایش میگذارد ، غافل از اینکه مردم مظلوم سوریه این خیانت این عده از تروریستها و حمایت آشکار دول غربی از آنها را با چشمان خونبار خود میبینند و بر این آرزو هستند که این جنگ با پیروزی این مظلومان به پایان رسیده و روزگار برای این تروریستها دردناک خواهد شد و آن زمان این مردم بیگناهی که توسط تروریستهای مختلف مانند داعش و جبهه النصرت و غیره و نیز حمایت رذیلانه سازمان تروریستی مجاهدین و حمایت کشورهایی همانند فرانسه را جواب خواهند داد که چگونه خانه و کاشانه آنها را ویران نموده و این مردم بی گناه را آواره بیابان نموده اند .

  تروریستهای فرقه رجوی که برای چند صباح زندگی بی هدف خود حاضرند دست هر شیطان و جنایتکاری همچون خود شان را بفشارند ، روزگاری که داعش تازه بوجود امده بود آنها را رزمنده های مردمی عنوان مینمود و اکنون از تروریستهای جنایتکار و سفاکی که در سوریه هستند با نام مقاومت مردمی یاد میکنند و آنها را به گرمی استقبال میکنند ، اما تاریخ نشان داده که هیچ وقت ماه پشت ابر نمی ماند و همیشه این مردم هستند که پیروز میدان بوده و پوزه تروریستهایی مانند سازمان مجاهدین و یا جبهه النصرت و یا غیره و غیره به خاک و خون مالیده خواهند شد و آنچنان که حق مردم میباشد آنها به سزای اعمال پلیدشان خواهند رسید .

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 ايران قلم. محفوظ است.