• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • درمورد نبود آلترناتیو ، نظر اوباما واقع بینانه تر است!

  آیا این ” سر ” دیوانه شده که با کمک به آبادی کشور ما وآزادی مردم، میخواهد به منافع سلطه گران جهانی صدمه وارد کند؟! گمان نمیکنم! این افراد دارای آنچنان خدماتی هستند که دولت های مجربی مانند انگلستان ، این لقب را بدان ها داده اند واگر دچار آلزایمر و … شوند، نمیگذارند پرچانگی کند!! پس صورت دیگر قضیه که سازمان مجاهدین استحاله شده وتبدیل گردیده به فرقه ی رجوی، گذشته اش را انکار میکند و برای بدست گرفتن قدرت ازهروسیله ای استفاده میکند و این عین ” ماکیاولیزم ” است . ما میدانیم کار وتئوری پردازی های ” ماکیاول ” ، ارشاد زورمداران برای ادامه ی سلطه ی ننگین خود برمردم ، با توسل به هروسیله ای بود!

  درمورد نبود آلترناتیو ، نظر اوباما واقع بینانه تر است!

  مطلب ارسال شده ـ با تشکر از آقای صابر
  21/05/1395
  باند رجوی درحال احتضار که حتی قادر به تایید ویا تکذیب خبر مرگ  رهبر عقیدتی شان نیست ، به هر دری میزند که اززبان دیگران – دشمنان مردم ایران – بما بقبولاند که براستی هم علی آباد شهری است وآنها آلترناتیو رژیم فعلی ایران وآنهم ازنوع دموکراتیک اش میباشد؟!
  این بارپایین آوردن شتر بربالای کوه رجوی ها، بعهده ی  سر دیوید ایمس یک نماینده محافظه کار ازحوزه سات اند وست در مجلس عوام بریتانیا و رئیس مشترک کمیته پارلمانی بریتانیا برای آزادی ایران  است!
  این فرد که لقب ” سر ” را هم یدک میکشد که میدانیم لقبی است که به هرکس نمیدهند وتنها اردشیر وشاپور ریپورتر ها که خدمات بی نظیری درتثبیت موقعیت استعماری برتانیای کبیر درمنطقه وجهان داشته اند، صاحب این القاب نان وآب دار شده اند!!
  پس وقتی این ” سر = آقا ”  پیشنهادی برای تمشیت امور ایران میدهد، ماهیت این پیشنهاد باید روشن باشد و آن چیزی نیست جز تسلط جهانخواران برایران!
  یعنی باند رجوی ازاین قماش آدم ها کمک میگیرد تا بقدرت برسد وایران را آباد وما را آزاد کند؟!!
  آیا این ” سر ” دیوانه شده که با کمک به آبادی کشور ما وآزادی مردم، میخواهد به منافع سلطه گران جهانی صدمه وارد کند؟!
  گمان نمیکنم!
  این افراد دارای آنچنان خدماتی هستند که دولت های مجربی مانند انگلستان ، این لقب را بدان ها داده اند واگر دچار آلزایمر و … شوند، نمیگذارند پرچانگی کند!!
  پس صورت دیگر قضیه که سازمان مجاهدین استحاله شده وتبدیل گردیده به فرقه ی رجوی، گذشته اش را انکار میکند و برای بدست گرفتن قدرت ازهروسیله ای استفاده میکند و این عین ” ماکیاولیزم ” است .
  ما میدانیم کار وتئوری پردازی های ” ماکیاول ” ، ارشاد زورمداران برای ادامه ی سلطه ی ننگین خود برمردم ، با توسل به هروسیله ای بود!
  درنوشته ی منتسب به این عضو اعیان انگلیس ( که لابد باند رجوی راه رسیدن به جامعه ی بی طبقه ی توحیدی را درهمکاری با آنان میداند) ، آمده است :
  ” 14 ژوئیه اولین سالگرد توافق اتمی با ایران است، که لغو گسترده تحریمات را با محدودیت های محدود برنامه اتمی ایران تبادل کرد. این معامله موجب انتقادات زیادی شد چرا که بسیاری سیاستمداران و کارشناسان سیاست خارجی بطور توجیه پذیری آنرا یک وادادن (بذل و بخشش) به یک رژیم بیرحم و ستمگر با یک رکورد بسیار بد حقوق بشر و حمایت از تروریزم می بینند “.
  مسئله اینطور نبود که مطرح شده، بلکه گردانندگان آمریکا یا میباست با ایران کنار میآمدند ویا دست به حمله ی نظامی میزدند که روسای پنتاگون به اوباما گزارش داده بوند که ما نیروی کافی برای زمینگیر کردن در ایرانی به این وسعت نداریم وسربازان ما ازجنگ های عراق وافغانستان خسته شده اند و …
  درکنار عامل مهم یاد شده  ، روسیه ، چین و… هم سودی ازاین تحریم ها وجنگ ناشی از آن نداشتند و چاره ی کار تنها در مصالح بود که این چنین هم شد!
  معدل عملکرد ایران درطی سالیان، ازنظر برخورد با تروریزم مثبت است وکمک به دولت سوریه در خاتمه دادن به این تروریزم جهانی شده ، عین مبارزه با تروریزم است.
  همچنین:
  ” … درست چند روز قبل از آن، در ۹ ژوئیه، شورای ملی مقاومت ایران، ائتلاف اپوزیسیون دمکراتیک ایران، گردهمایی سالانه اش را در بیرون پاریس برگزار کرد، خواهان توجه به نقض های مداوم داخلی و تغییر رژیم در ایران شد. طبیعی است که در این رویداد به موضوع اتمی بسیار پرداخته شد و بسیاری از شخصیت های برجسته در سخنرانی هایشان از شورای ملی مقاومت ایران حمایت کردند و با سیاست های آشتی جویانه که ما را به توافق تابستان گذشته با ایران، طرح عمل همه جانبه مشترک، رساند مخالفت کردند “.
  مخالفت با توافق با ایران ازطرف افراد پراکنده ولابی های صهیونیستی وهمکاران ایرانی آنها بنام باند رجوی، چیزی را تغییر نخواهد داد.
  این روسای دولت های مقتدر جهان بودند که با لحاظ منافع ملی یا شخصی شان ، این توافق نامه را امضاء  کردند ودیگر ممکن نیست دوباره جمع آنها مثل گذشته، جمع باشد.
  آمریکا یکبار موفق شده بود که دیگران را دور خود جمع کند و ائتلاف تاریخی ای برعلیه مردم ایران آفریده بود که دیگران با توجه به درس هایی که ازاین عمله ی آمریکا شدن آموختند،  مشکل که دوباره به دام افتند.
  غیر ممکن است که این فرصت طلائی برای آمریکا وباند رجوی وصهیونیزم ، دوباره دست دهد ودراصل مرغ ازقفس پریده است!!
  دوباره:
  ” … ابتکار های سیاسی دال براینست که اوباما و رهبران دیگر غرب هیچ آلترناتیو دیگری نمی بینند. در موازات همین خطوط، برخی مدافعان توافق اتمی در حقیقت مدعی شدند که جهان با یک انتخاب مطلق بین ایجاد روابط حسنه (نزدیکی) و جنگ مواجه شد “.
  اگر اوباما ودیگر رهبران غرب، تنها چند ارزیابی درستی از مسائل مختلف داشته باشند، یکی هم همین نبود آلترناتیو درایران است که دراین مورد به هوشیاری آنها باید احترام گذاشت!!
  من نیز به تاسی ازتحلیل گران مردمی وبرجسته، ایمان کامل دارم که در شرایط فعلی کشور، آلترناتیو مناسبی برای جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد!
  اوگفته است:
  ” … یک آلترناتیو برای سازش و آشتی و جنگ وجود دارد. آن حمایت از جنبش مقاومت ایران است که صدای آرزوهای دمکراتیک مردم ایران است. پایان دادن به مماشات و استمالت، حتی اگر کار ترساننده ای است، بهترین مسیر عمل است. با این وجود بنظر می رسد سیاستگذاران مقاومت ایران را برسمیت نمی شناسند و حمایت مردمی که این مقاومت درمیان مردم دارد را نمی بینند؛ اگر می دیدند، نیازی نداشتند مواضع سیاسی خود را باردیگر فرموله کنند “.
  درجواب این نماینده ی اشراف انگلیس باید گفت که در سرزمین ایران، جنبش مقاومتی که باند رجوی هم عضو آن باشد وجود ندارد واگر بر ادعای خود مصرید، ازشما خواهم خواست که درآسمان ها بدنبال این جنبش مقاومت بگردید و این کار ازدست انسان های زمینی ای مانند من برنمیآید! معافم دارید ازاین کار لطفا!
  طبیعی هم هست که سیاستمداران هم یک جنبش مقاومت غیرزمینی وناموجود را برسمیت نشناخته وخود را مضحکه ی مردم قرار ندهند!
  واصل مطلب:
  ” … آمریکا و اتحادیه اروپا تصدیق کنند که مماشات و استمالت راه به جلو با هر رژیم بیرحم و ظالمی نیست، بخصوص رژیم دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران که یک آلترنانیو مسالمت آمیز، دمکراتیک و معتبر را در جناحش در انتظار دارد “.
  مگر آمریکا واروپا طرفدار ” راه به جلو ” هستند ؟! جلو ازچه نظر؟
  آیا باند رجوی با انجام  بیش ازده هزار ترور در داخل کشور وکشتن هزاران کرد عراقی و …، میتوانند به لقب مسالمت آمیز بودن مفتخر شوند؟!
  آنها که درتشکیلات خود به یک طفل شیرخواره ای هم رحم نکرده وازدامن والدین شان ربوده وخانواده ها را متلاشی کرده، تصفیه های خونین درون گروهی براه انداختند، بنفع کشور متخاصم، به خاک کشور خود حمله کردند، جاسوسی اتمی براه انداخته ویک سازمان سیاسی ایرانی را به فرقه ای منحط وتحت رهبری یک خودشیفته وبیمار روانی بنام مسعود رجوی تبدیل کردند، چگونه میتوانند مسالمت جو باشند؟!
  لطفا بمن جواب دهید که اگر قراربود که این باند غیر مسالمت جو باشد، چه کارهای دیگری انجام میداد؟؟!!
  صابر

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آرشیو موضوع : تحقیق و پژوهش

  ایران فانوس: هزینه خروج

  هزینه خروج  ایران فانوس، هفتم اوت ۲۰۱۶:… اولین هزینه ای که رهبری مجاهدین برای رفتن به خاک عراق پرداخته است، تلاشی شورای ملی مقاومت بود. زیرا بسیاری از اعضای اولیه شورا حاضر به نوکری و مزدوری برای صدام حسین نبودند. بدین سبب و از همان ابتدا عطای مجاهدین را به لقای شان بخشیده و راهشان را …

  فرار مفتضحانه زهره اخیانی دبیرکل باسمه ای فرقه، فرشته یگانه دبیربه اصطلاح شورا و … با نام جعلی به آلمان

  زهره اخیانی مسئول اول نمایشی  فرقه رجوی که در  شهریور ۱۳۹۰ به عنوان دبیرکل فرقه در لیبرتی گماشته شد  و فرشته یگانه  دبیر شورای باصطلاح مقاومت و تنی چند از اعضا رده بالایی  که در لیست تحت تعقیب قضایی عراق و اینترپل قرار دارند یکی یکی از کشور عراق  فرار کرده یا در حال فرار می باشند . لازم …

  ملاقاتی فقط برای عکس و فیلم گرفتن و تبلیغات

  ملاقاتی فقط برای عکس و فیلم گرفتن و تبلیغات!  قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، دوم اوت ۲۰۱۶:…  مریم رجوی و هیأت همراهش در دیدار با شما (دیداری که طبق گزارش رسانه های رسمی فلسطینی و حتی خود سازمان مجاهدین هیچگونه صحبتی از سوی آقای محمود عباس در حمایت از این سازمان و مسائل مربوط به …

  خاطره ای دردناک از عراق: آقای رجوی شما از آن زمان مُردید!

  بله آقای رجوی شما که در عراق و مخصوصاً زمان صدام هرگز فکر نمی‌کردید یک روزی پای مجاهدین به خارج از اسارتگاه اشرف برسد و ما را مظلوم و بی‌کس پنداشته بودی و هر آنچه خواستی بر سرمان آوردی و اگر هم اعتراض می‌کردیم راه زندان ابوغریب و نشانی مخابرات اربابت صدام را می دادی، بله شما از …

  مریم سنجابی:فرار سران رده یک فرقه رجوی از لیبرتی و فریب کاری پیرامون شخص رجوی

  فرار سران رده یک فرقه رجوی از لیبرتی و فریب کاری پیرامون شخص رجوی  مریم سنجابی، ندای حقیقت، نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:…  ولی من از این فرصت میخواهم استفاده نموده و به همه خانواده های مظلوم اسیران و اعضای قربانی شده و مجامع بین المللی بیطرف هشدار داده و اعلام می کنم این کار هم یک …

  مهاجرانی :ترکی بن فیصل و اعلام مرگ یک مومیایی

  اکنون در دوره ی شعار هزار اشرف، همان تک پایگاه اشرف نابود شده است و در یک عملیات مسلحانه هم بسیاری از سران سازمان به قتل رسیدند. اموال و تاسیسات اشرف را هم حراج کردند. بازماندگان اشرف نشان هم که به لیبرتی رفتند. نه اشرفی ماند و نه ارتش آزادی بخشی. باید پرسید این شعار هزار اشرف که …

  سخنرانی محمد حسین سبحانی در جلسه فعالین حقوق بشر در پاریس ـ ۹ یولی ۲۰۱۶

  اما همانطور که در ابتدا اشاره کردم؛ نکته‌ای که این روز را تاریخی کرد نه بخاطر اهمیت سازمان مجاهدین بود و نه بخاطر اهمیت دستگیری مریم رجوی ، بلکه از این جهت این روز تاریخی است که چشم و گوش مردم جهان با پدیده …

  محمد حسین سبحانی: ” مرحوم مسعود رجوی “

  تصور من این است که باید معمای ” مرحوم مسعود رجوی ” را در محورهای 7 و 8 جستجو کرد. البته روشن است که باید  به همه این فرضیه ها ، اول از همه،  فرقه مجاهدین خلق و رهبری آن پاسخ بدهند که البته …

  ایران قلم: در مراسمی که از جانب یک سازمان فرقه گرا و تروریستی برگزار می شود، شرکت نکنید

  مسعود رجوی و مریم رجوی و سران این فرقه  به دلیل خیانت هایی که علیه مردم ایران مرتکب شده اند نه تنها از هیچ پایگاه مردمی برخوردار نیستند بلکه به شدت مورد تنفر و انزجار آحاد ملت ایران قرار دارند و به همین دلیل قادر نیستند که ایرانیان …

  عمل چریکی و مسلحانه هم ترویج خشونت می​کند و هم …

  عمل چریکی در ذات خود یک عمل متناقض است که هم ترویج خشونت می​کند و هم ترویج شجاعت، از خود گذشتگی، ایثار و فداکاری در راه مردم، در راه آرمان و در راه سازمان و چون به افراط فداکاری می​کند، به خودش حق می​دهد دست به خشونت​هایی بزند که از نظر یک روح دموکراتیک و انسانی یا محکوم …

  مطالب مرتبط :

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  البته بنا بر تجربه ای که دارم این شگرد همیشگی سران فرقه و بطور خاص رهبری اش هست که در مقابل رویداد های مهم منطقه سکوت کرده و مثل حز باد منتظر می ماند تا ببینت باد جهانی به کدام سمت می وزد در این رابطه اگه خاطر تان باشد در مقابل جنگ خلیج و جنگ آمریکا علیه عراق سکوت پیشه کرده بود. اما  سئوال اینجاست که ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

   این پیام بسیار روشنی است که جوزف بورل به تهران برد تا در حاشیه مذاکرات تاکید نماید که اگر ایران با اروپا کنار بیاید، همه گروه های مسلح مروج تروریسم و سرنگونی از طریق جنگ مسلحانه را افسار زده و مجازات خواهد نمود و در مراحل بعدی به ایران پیشکش خواهد کرد و در این رابطه گروه تروریستی مجاهدین خلق نیز مستثنی نخواهد بود! جدا ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  مجاهدین خلق هم که طی  دو سه سال قبل ازانقلاب تغییر مسیر داده وبه ویروس و تفاله ی جنبش مردمی تبدیل شده بودند ، آثاری شبیه آثار ویروس های شناخته وکنترل شده داشتند که چنین هم شد. این ویروس تحت کنترل که رجویزم نام دارد، مانند سرما خوردگی ها مزاحم زندگی بعضی انسان ها بوده و قادر به برهم زدن زندگی مردم ایران نیست. استثنائا ، این ویروس ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

   براستی بایستی از فرقه رجوی و سرانشان پرسید چرا و با چه رویی هنوز به مواضع ضد ایرانی خود پایبند مانده اید و در هر گوشه ای از این دنیا هرگاه که قدمی بر علیه کشور و مردم ایران برداشته می شود تنها و تنها شما مشوق دشمنان ایران هستید؟ آیا از نظر شما مبارزه با یک حکومت در ضدیت با مردم آن کشور خلاصه می شود؟ ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  در یک گوشه ای همان اطراف اشپزخانه منتطر ماندیم تا بقیه نفرات آمدند. چون  از بازرسی خبری نبود، همین باعث شد که روزهای بعد زودتربرویم و همان اطراف باشیم تا شاید محل جدیدتری بردند و چیزی پیدا کنیم. چند زوذی گذشت با یک روز ما را بردند به پشت سیاج کمپ که درآنجا یک ساختمان بود که از قبل ما دیده بودیم ، ساختمانی با دیوارهای بلند ... مطلب کامل

  رضا اسلامی: چهل سال حرکت فرقه مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

  سرویس‌اطلاعات و امنیت دانمارک روز دوشنبه ۱۴ بهمن (سوم فوریه) خبر از بازداشت سه عضو "جنبش عربی آزادیبخش الاحواز" به اتهام جاسوسی برای عربستان سعودی داد. بوش آندرس، رئیس سرویس اطلاعات و امنیت دانمارک درباره این سه گفته است که آنها در فاصله سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ در داخل خاک دانمارک برای سرویس اطلاعاتی عربستان جاسوسی می‌کردند. مقام‌های امنیتی دانمارک به خبرگزاری‌ها گفته‌اند که این افراد اطلاعات مربوط ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  ال پائیس در شماره روز سه شنبه ۲۸ ژانویه خود می نویسد: وُکس در سال ۲۰١۳ با حمایت مالی یک میلیون یورویی سازمان مجاهدین خلق رسماً در دفاتر وزارت کشور اسپانیا به عنوان یک حزب سیاسی در این کشور متولد شد. این حزب هم اکنون با ۵۲ کرسی در پارلمان اسپانیا، سومین حزب بزرگ این کشور است. ۱۷ دسامبر ۲۰۱۳ همان روزی که وُکس در میان احزاب ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  موضوع از این قرار بود و اینطوری این بحث به میان کشیده شد؛ یکی ازآنها من گفت: چیزی از شما وجود ندارد که از چشم ماه پنهان باشد ما یک کشور کوچکی هستیم، اما پلیس امنیتی  ما یادگار دوران انورخوجه است بسیار قوی و به همه چیز مسلط هستیم مخصوص شما ایرانی ها چه ایرانی هایی که در روستای (مانز) هستند - منظور همان مزرعه حیوانات - و ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  دراین میان ، نوکران با جیره مواجب آمریکا، موضوع را میفهمند و تکلیف  دیگری دارند. بدین ترتیب، زمانی که طشت تروریستی آمریکا ازپشت بام افتاد ، برایان هوک هم بطور طبیعی فکر کرد که برزبان آوردن این تهدید ، ضربه ی جدیدی برحیثیت آمریکا نمیآورد : " آب که ازسر گذشت، چه یک وجب باشد ". درادامه ی این خبر که مانند قندی است که به دهان رجوی ... مطلب کامل

  فرقه رجوی در اسپانیا با پول حزب می سازد، گزارش ال پائیس از کمک‌های مالی مجاهدین به …

  موضوع سوءاستفاده از قدرت در ادعانامه دموکرات‌ها که از طرف «مدیران» برگزیده رئیس مجلس ارائه می‌شود و ریاست آن را رئیس کمیته مجلس نمایندگان، آدام شیف، عهده‌دار است، بر این اساس است که ترامپ کوشیده است از طریق استفاده از یک قدرت خارجی – اوکراین – چهره یکی از کاندیداهای اصلی حزب دموکرات در انتخابات سال ۲۰۲۰، یعنی جو بایدن، را ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan -