• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • اوج بی شرافتی ضد انسانی در فرقه رجوی + دو مطلب دیگر

  اوج بی شرافتی ضد انسانی در فرقه رجوی + دو مطلب دیگر 

  بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، چهارم اکتبر ۲۰۱۷:… این روزها خبرهای خوشحال کننده می شنوم. تحت فشار اعضای ناراضی در درون تشکیلات فرسوده این فرقه، دیگر از نشست به اصطلاح غسل و عملیات جاری و نشست های مغزشویی و تفتیش عقاید به آن صورت خبری نیست. همه می دانند که آلبانی پایان راه فرقه رجوی است. این فرقه به دردی مبتلا شده که … 

  اوج بی شرافتی ضد انسانی در فرقه رجوی

  محمد علی قدرتی (مستعار)
  لینک به منبع

  از سی سال که اسیر در فرقه رجوی بودم، و الان که در دنیای آزاد زندگی میکنم، به خوبی متوجه فریب و نیرنگ و همینطور بی شرافتی ضد انسانی مسعود رجوی و مریم رجوی، خصوصا علیه اعضای خودش، می شوم.

  واقعیت این است که هر فرد در هر کجا چند سال کار یا خدمت کند، آنهم خدمت شبانه روزی مفت و مجانی، یک حق و حقوقی دارد. ما که تمامی سالهای جوانی خودمان را در فرقه رجوی به باد دادیم و پولش را رجوی گرفت، و در حال حاضر در یک کشور غریب گرفتار هستیم، الان که جدا شده ایم همچنان باید برای مختصر مستمری ماهیانه خودمان که حق هر پناهنده سیاسی است اسیر آنها باشیم.

  این اوج بی شرافتی ضد انسانی این فرقه است که با هم دستی عناصری در کمیساریا پرداخت این مستمری را به عهده گرفت تا به این شکل باز ما را اسیر خودش نگاه دارد. معلوم نیست بعد از اینکه جوانی ما را گرفت دیگر از جان ما چه می خواهد.

  هرچه نگاه می کنم می ببینم که رجوی فقط ما را برای پیش برد قدرت طلبی خودش می خواست و سر سوزنی به فکر آینده افراد نبود، چون در دستگاه رجوی جان افراد واقعا بی ارزش است. انسان ها در فرقه رجوی همگی وسیله برای به قدرت رسیدن او هستند.

  در همین مدت کوتاه که از فرقه رجوی جدا شدم، چشمانم به واقعیات بسیاری باز شده است، چون افراد بیرونی بهتر متوجه شرایط ما هستند. در این کشور غریب، که البته رجوی ما را به عراق برد و بعد به اینجا آورد، در مراجعه به یکی از مسئولین وزارت کشور آلبانی، او از من سوال کرد که جمعا چند سال در سازمان مجاهدین خلق بودم. پاسخ دادم سی سال. او سپس گفت که اگر آنها به فکر آینده نفراتشان بودند و برای کاری که می کردند روزی یک لک برای هر کس کنار می گذاشتند، الان وضعیت افراد اینطور نبود.

  تازه دیدم در دنیای بیرون چه حساب و کتابی هست. من تنها با لباس تنم بعد از سالیان سال فقط توانستم جانم را بردارم و فرار کنم.

  واقعیت تلخی که در فرقه رجوی دیدم اینست که افراد هیچ ارزشی برای آنها ندارند. تازه بیشتر همین افرادی که حالا نجات پیدا کرده اند از نظر جسمی و روحی سالم نیستند.

  این اوج بی شرافتی ضد انسانی است که رجوی دارد.

  به امید و با آرزوی روزی که رجوی و سران فرقه اش به پای میز عدالت کشیده شوند.

  نجات یافته از فرقه رجوی

  محمدعلی قدرتی

  دیگر کسی فریب نمی خورد

  رسول جعفری (مستعار)
  لینک به منبع

  دیگر کسی گول وعده و وعیدهای فرقه رجوی را نمی خورد و دیگر کسی برای حرف های مریم رجوی تره هم خورد نمی کند. آن سالها که با نشست های طولانی و طاقت فرسا مغزشوی میکردند و افراد را فریب می دادند گذشت.

  این روزها خبرهای خوشحال کننده می شنوم. تحت فشار اعضای ناراضی در درون تشکیلات فرسوده این فرقه، دیگر از نشست به اصطلاح غسل و عملیات جاری و نشست های مغزشویی و تفتیش عقاید به آن صورت خبری نیست.

  همه می دانند که آلبانی پایان راه فرقه رجوی است. این فرقه به دردی مبتلا شده که خودش هم فکرش را نمی کرد. این سزای ایستادن جلوی ملت ایران و همچنین فریب دادن افراد بیگناه و استثمار آنان توسط سران این فرقه است.

  شنیدم که دیگر هیچ کس به حرفهای سران این فرقه منحوس در درون تشکیلات پوسیده اهمیتی نمیدهد و افراد همه پاسیو یا به قول نسرین (مهوش سپهری) واو شده اند.

  میخواهم یک قوت قلبی به دوستانم در درون این تشکیلات پوسیده بدهم.

  ۱- اول ترک این مناسبات پوسیده و گندیده را بکنید که اصلا کار سختی نیست.

  ۲ – اصلا نگران پول و مشکلات زندگیتان نباشید. ما در بیرون به شما کمک می کنیم و خودتان براحتی حل می کنید.

  ۳- تا آنجایی که ممکن است پول از این فرقه نگیرید، توی سرشان بخورد، پول جاسوسی و خبرچینی نمی خواهیم. مشکل شما را قانونا باید کمیساریا حل کند و هرچه زودتر خودتان را از دست این فرقه رها کنید.

  بخاطر داشته باشید که هرچه سران این فرقه از فضای بیرون میگویند، مانند تمام سالیان گذشته، مطلقا دروغ است. من و خیلی ها تجربه کردیم اصلا نترسید.

  پس ما منتظر دیدار شما در دنیای آزاد و بدون محدودیت های فرقه ای هستیم.

  رسول جعفری – رها شده از دست فرقه رجوی در آلبانی

  آزادی در فرقه رجوی

  اکبر حسنی (مستعار)
  لینک به منبع

  واژه آزادی واسه کسایی که عمرشون، زندگیشون، نهاد خانواده شون، داراییشون و حتی تمام اختیارشون در فرقه رجوی به باد فنا رفت یک آرزوست.

  مریم و شوهرش هی قمپز دموکراتیک و آزادی در میکنن و یه عمر غرغره آزادی کردن.

  الان با هم میریم به نشستی که شوهر سابق مریم در آلبانی برای نفرات گذاشته، بعد متوجه میشین که طرف اصلا نمیدونه آزادی رو با چی می نویسن.

  همینطوری میریم داخل نشست. فقط امیدوارم که خوانندگان محترم از جوابهای پرت و پلای مهدی ابریشمچی کم حوصله نشن

  تصور کنید یه زیر زمین هست، نفرات توی صف واستادن تا حرف بزنن و سؤال بپرسن

  خوب بریم توی نشست،

  سوال: برادر شریف (مهدی ابریشم چی)، الان که اومدیم آلبانی میخواهیم چکار کنیم؟

  جواب: همون کارهایی که قبلا می کردیم.

  س: اینجا میمونیم؟ (منظور توی اون آپارتمان های معروف به مقر مفید است)

  ج: نه اینجا زمین ما نیست. باید از اینجا بریم.

  س: یعنی کجا باید بریم؟

  ج: داریم اشرف جدید درست میکنیم. باید به جایی بریم که درست مثل قرارگاه اشرف باشه.

  (چون از نظر رجوی آپارتمان یعنی زندگی، که طرف با هر چی که بوی زندگی و زنده بودن بده سر جنگ داره، فقط جنازه دوست داره، جنازه شدن خوشحالش میکنه)

  س: یعنی بازم سیاج و نگهبانی و کنترل و محدودیت؟

  ج: خوب آره دیگه، مگه اشکالی داره؟

  (نفرات همه توی دلشون گفتن یاقمربنی هاشم، یعنی بازم زندان و زندانی)

  س: خوب یعنی بازم زندانسازی دیگه؟

  ج: از این کلمه استفاده نکنید (طرف بهم ریخت – نفرات می خندن)

  س: چرا بهم میریزی عمو، مگه یه عمر تو گوش ما نخوندین که وقتی بهم میریزی یعنی به خال خورده – خوب الان دیگه عراق نیستیم وضعیت آزادی و اینترنت چی میشه؟

  ج: کلا اینترنت چیز خوبی نیست، همینطور آزادی، شما رو از مبارزه دور می کنه، در ضمن باعث بهم خوردن خیلی از زندگی ها شده

  س: نه که خیلی برای ما زندگی گذاشتین – الان که اومدیم آلبانی میخواهیم دقیقا چکار کنیم؟ دیگه حتی به مرز هم نزدیک نیستیم؟ (حالا انگار اون موقع که نزدیک مرز بودیم چه غلطی کردیم)

  ج: کسی که گفته بیایم اینجا، حتما فکر اینجا رو کرده، اگه علی ساربونه، میدونه شترش رو کجا بخوابونه.

  س: اوکی میگید همون کار قبلی، دقیقا چکار؟ مگه توی اشرف و لیبرتی مبارزه میکردیم؟ همیشه گفتید مبارزه فقط مبارزه مسلحانه است، کو سلاح؟

  ج: اونم حل میشه

  س: جایی که سالیان سال توش بودیم اجازه ندادند بریم، تازه نزدیک مرز هم بودیم، یعنی الان که چند تا کشور بینمون فاصله هست، چطوری می خواهیم بریم؟

  ج: خیلی حرف می زنین، برین گزارش بنویسین که چرا از مبارزه خسته شدین و بریدین و این سؤالات را می پرسین، خودتان را بخوانین که چه مرگتان شده، برین اشکال کارتان را پیدا کنین. زندگی طلبی شما را برده و خودتان نمی فهمید و سؤالاتی می کنید که بوی بریدگی میده و حواستون نیست.

  (بریم گزارش بنویسیم و از خودمون انتقاد کنیم. آزادی خواهی یک خصلت بوزژوازی است که قطعا برای ادامه مبارزه باید زدوده شود)

  اکبر حسنی نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

  (پایان)

  مطالب مرتبط :

  سازمان مجاهدین خلق ـ ۵۰ سال بعد

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.