• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • جواد فیروزمند: فریبکاری و اشک تمساح مریم رجوی برای زلزله زدگان

  خانم رجوی بیدار شوید، نفرات «تنگه و توحید » شما، در همین مناطق زلزله زده، با غرش رگبارمسلسل هایشان از کشته های مردم  پشته ها ساختند. آنها هنوز از صفیر تیر و فشنگ واحد های عملیاتی تان که از عراق به همین مناطق اعزام می کردید، زخمی عمیق بر دل دارند. زخمی که با زلزله اخیر قابل مقایسه نبوده و هیچ وقت مداوا نخواهد شد! خانم رجوی ، با فریبکاری، طلبکاری ننمایید. رژیم مورد نظر شما، برای تداوم حکومت به آن مردم زلزله زده نیازمند است، بنابر این جای «نگرانی» شما از این نظر بی مورد می باشد. اگر یک کلمه راست در حلق تان باشد، بهتر می بود آنموقعی «نگران» مردم ایران و مناطق زلزله زده می شدید که به کار می آمد و دردی از هزاران درد این مردم  محروم و رنجدیده را دوا می نمود. عملیات های مشترک شما با صدام حسین در غرب کشور، مردم، جان و مال و زیرساخت های همین مناطق را هدف قرار داده بود. چقدر آدم کشتید شما! چقدر اطلاعات بمباران همین شهرها را به صدام دادید و خانه همین خانواده ها را بمباران کرده و داغدار نمودید … خانم رجوی، دفعه بعد که خواستید پیام بدهید، به مواردی که یادآوری نمودم هم اشاره بفرمایید و اگر ذره ای صداقت و شرف باقی مانده باشد، اعتراف نمایید؛ زلزله و ویرانی ای که شما دست در دست شوهرتان، طی ۱۸ سال آخر دوران صدام حسین به این مناطق وارد کردید، با ویرانی هیچ زمین لرزه طبیعی قابل قیاس نیست. به خود و اعمالتان رجوع کرده و دست از فریبکاری بردارید! اما آیا برای این فرقه خیانتکار و آدمکش، راهی جز فریبکاری هم باقی مانده است؟

  فریبکاری و اشک تمساح مریم رجوی برای زلزله زدگان 

   جواد فیروزمند، آریا ایران، هفدهم نوامبر ۲۰۱۷

  لینک به منبع

  فریبکاری و اشک تمساح مریم رجوی برای زلزله زدگان

  زلزله ای که در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷، شهرها و روستاهای غرب ایران را لرزاند، با بیش از ۵۰۰ کشته و ۷۰۰۰ مجروح مرگبارترین زلزله سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در جهان بود.

  با اینحال واکنش سران فرقه رجوی به این رویداد تلخ؛ فریبکارانه، تبلیغاتی، مضحک و توخالی بود.

  پیام مریم رجوی به زلزله زدگان

  مریم رجوی از اولین کسانی بود که نسبت به زلزله زدگان غرب کشور واکنش نشان داد. او با فرافکنی و ترفندهای همیشگی، تلاش کرد وقوع زلزله و خرابی شهرهای حاصل از آن را به حکومت ایران نسبت دهد. بی آنکه توانسته باشد ارتباطی بین آن دو برقرار نماید.

  او در پیام خود به زلزله زدگان، درباره «اهمال و بی‌مسئولیتی حکومت ایران، نسبت به نجات جان و زندگی مردم در این گونه حوادث، ابراز نگرانی نموده » و بر همین اساس ضروری دانسته تا «وظیفه مقدس ملی» زلزله زدگان را یادآوری کرده و از آنان بخواهد که؛ «هموطنان ما در غرب ایران به‌ویژه جوانان دلیر برای نجات مردمی که زیر آوار مانده‌اند، برخیزند و به‌مصیبت‌زدگان این حادثه کمک کنند»

  آیا این پیام مزخرف و بی مصرف می تواند مسئله ای از زلزله زدگان غرب ایران را حل نماید؟

  آیا در چند روز گذشته، کسی هم پیدا شد که پیام خانم برگزیده را شنیده و به آن عمل نموده باشد؟ اگر جواب مثبت باشد، پس چرا هیچ انعکاسی وجود نداشت؟

  مدتی پیش مریم رجوی هنگام آخرین انتخابات ریاست جمهوری ایران به خبرگزاری ها گفته بود: «اکثریت قریب به اتفاق مردم، انتخابات نمایشی رژیم را تحریم کرده اند. رای آنها به مجاهدین خلق است.»

  پس چرا پیام مبارک را به تحریم کنندگان ندادند تا به کمک زلزله زدگان بشتابند و ایشان را روسفید نمایند؟

  از طرفی مگر تشکیلات زیر دست این خانم، مدعی نیست که ارتش آزادیبخشی در سرتاسر ایران وجود دارد که آماده سرنگونی می باشد؟

  خب پس چرا هیچ اثری از ارتش آزادیبخش تخلیلی مجاهدین پدیدار نشد تا به کمک مردم زلزله زده بشتابد؟ آنها چه زمانی و کی به درد مردم خواهند خورد؟

  خانم رجوی دروغ نگویید تا بیدار شوید، دوره پیام های بی مایه و بی مصرف سالیان زیادی است که به سر آمده است!

  از طرفی مردم رنجدیده و داغدیده مناطق غرب کشور بطور خاص، سرپل ذهاب و کرمانشاه، عملیات فروغ یا مرصاد را که با فرمان «آتش، به پیش!» مریم رجوی شروع شد، فراموش نکرده اند. بنابه ادعای نشریات و رادیو تلویزیون رجوی در سال ۱۳۶۷ شمسی، اعضای سازمان تحت عنوان ارتش آزادیبخش ملی، بیش از ۵۰٫۰۰۰ تن از ساکنان این مناطق را که مقابل شان صف آرایی کرده بودند، طی سه روز حمله در همین مناطق زلزله زده به قتل رسانده و هزاران نفر را زخمی کرده اند. حال آنها با چه نیرویی می توانند چنین معضل بزرگی را فراموش کرده و تناقض پیام ایشان را در ضمیر خود حل نمایند؟

  خانم رجوی بیدار شوید، نفرات «تنگه و توحید » شما، در همین مناطق زلزله زده، با غرش رگبارمسلسل هایشان از کشته های مردم  پشته ها ساختند. آنها هنوز از صفیر تیر و فشنگ واحد های عملیاتی تان که از عراق به همین مناطق اعزام می کردید، زخمی عمیق بر دل دارند. زخمی که با زلزله اخیر قابل مقایسه نبوده و هیچ وقت مداوا نخواهد شد!

  خانم رجوی ، با فریبکاری، طلبکاری ننمایید. رژیم مورد نظر شما، برای تداوم حکومت به آن مردم زلزله زده نیازمند است، بنابر این جای «نگرانی» شما از این نظر بی مورد می باشد.

  اگر یک کلمه راست در حلق تان باشد، بهتر می بود آنموقعی «نگران» مردم ایران و مناطق زلزله زده می شدید که به کار می آمد و دردی از هزاران درد این مردم  محروم و رنجدیده را دوا می نمود. عملیات های مشترک شما با صدام حسین در غرب کشور، مردم، جان و مال و زیرساخت های همین مناطق را هدف قرار داده بود. چقدر آدم کشتید شما! چقدر اطلاعات بمباران همین شهرها را به صدام دادید و خانه همین خانواده ها را بمباران کرده و داغدار نمودید …

  خانم رجوی، دفعه بعد که خواستید پیام بدهید، به مواردی که یادآوری نمودم هم اشاره بفرمایید و اگر ذره ای صداقت و شرف باقی مانده باشد، اعتراف نمایید؛ زلزله و ویرانی ای که شما دست در دست شوهرتان، طی ۱۸ سال آخر دوران صدام حسین به این مناطق وارد کردید، با ویرانی هیچ زمین لرزه طبیعی قابل قیاس نیست. به خود و اعمالتان رجوع کرده و دست از فریبکاری بردارید!

  اما آیا برای این فرقه خیانتکار و آدمکش، راهی جز فریبکاری هم باقی مانده است؟

  مجاهدین خلق فرقه رجوی پولشویی سوء استفاده از زلزله

  شیادی و کمک مالی به زلزله زدگان

  نگاه کنید به پیام ریاکارانه و طلبکارانه، پشت بند پیام مریم رجوی که ظاهرا توسط تلویزیون مجاهدین صادر شده است :

  «کمک اهدایی سیمای آزادی به هموطنان مصیبت دیده در مناطق زلزله زده: تلویزیون ملی ایران سیمای آزادی، از روز ۲۲ آبان همه کمک های مالی و تعهدات باقیمانده همیاران در داخل ایران را که هفته گذشته در بیست و دومین برنامه همیاری به سیمای آزادی، اختصاص داده اند به هموطنان داغدار و زلزله زده اهدا میکند و از همیاران عزیز درخواست میکند این کمکها و تعهدات را که به یک میلیارد تومان بالغ میشود، مستقیماً به هموطنان دردمند در مناطق زلزله زده برسانند.»

  چقدر باید وقیح و طلبکار باشند که از کیسه دیگران ببخشند. متن پیام، گویای همه چیز است. تمام ایدئولوژی و ساختار فرقه رجوی را از روی همین پیام می توان درک نمود. فرقه ای که وقیحانه، تعهد قلابی برای مردم می تراشد، و از روی همین جعلیات، بذل و خیر می نماید.

  خب این کیسه کمک به زلزله زدگان اگر واقعی بود، رجوی می بایست از جیب خود خرج نماید، نه از مجهولات بی سر و تهی که بدون نشانه و بدون ثمر باشد. اگر رجوی راست می گفت، باید مشخص می کرد که چگونه یک میلیارد تومن، همیاری قلابی را بین مردم توزیع نموده و از آن گزارش ارائه نماید.

  شاید گفته شود؛ خب آنها که دسترسی مستقیم به مردم ندارند، یا به خاطر ملاحظات امنیتی و از این قبیل دروغبافی ها… نمی توانند کانال های خود را اعلام نمایند. مسئله همینجا است. فرقه ای که ادعای سرنگونی داشته و اکثریت قریب به اتفاق مردم را حامی خود اعلام می نماید، چگونه از مردم خود بیگانه شده و هیچ ارتباطی با آنان ندارد؟ باید گفت کسی که با مردم ارتباط ندارد، حرفی از کمک های مردمی نزند!

  از طرفی، مردم و نهادهای قانونی اروپا، بنیادهای قلابی رجوی را هنوز به یاد دارند. که چگونه با دروغ های عجیب و غریب از مردم اخاذی می کردند تا پول تقدیم شده را به دست هموطنان محروم در ایران برسانند، اما به صندوق رجوی ریخته می شد و به ابزاری برای تهیه اسلحه و ترور در خیابان های تهران تبدیل می گردید.

  مجاهدین خلق فرقه رجوی پولشویی سوء استفاده از زلزله

  دروغ و همیاری

  ریاکاری و تبهکاری، از نمود های بارز فرقه رجوی است. از این نمونه ها و از این نمودها حتی در سایت هایشان نیز می توان سراغ گرفت.

  باید اشاره نمود به نمونه ای که تحت عنوان «همیارى و پشتیبانى مالى از سیماى آزادى» که ظاهرا به قول آنان وجود دارد و مردم برای کمک به فرقه رجوی در صف ایستاده اند و سرودست می شکنند. اما همگان می دانند که هیچ ایرانی از داخل ایران نمی تواند با فرمی که در وب سایت مجاهدین ایجاد شده، به آنان پول بپردازند یا کمک مالی نمایند. دلیل بسیار ساده است. چونکه هیچ کسی از مردم عادی در ایران نمی تواند از طریق بانک های داخل کشور با بانک های خارج از ایران مراوده یا انتقال پول داشته باشد.

  از طرفی پی پال مورد ادعای وب سایت مجاهدین، در ایران کار نمی کند. پی پال بانک نیست. بلکه پی پال ابزار و سیستمی است برای انتقال پول از یک حساب بانکی به یک حساب بانکی دیگر. بنابر این روشن است که همین مورد که سازمان ادعا می کند مردم ایران برایشان همیاری کرده و با پی پال پول می فرستند، چقدر قلابی و مضحک می باشد!

  از طرفی سازمان خانم رجوی، احتیاجی به این خرده پول ها ندارد. به اندازه کافی از صدام حسین به ارث رسیده است یا به اندازه کافی از بودجه سرویس های امنیتی عربستان و برخی کشورهای ضد ایرانی دریافت می نماید که آنان در سرتاسر جهان سرمایه گذاری نمایند و بخشی از سود های کلان آن را با وسیله ای فریبنده تحت عنوان همیاری، و با جابجا کردن پول از اشخاص حقیقی و  حقوقی به شماره حسابشان در اروپا سفید نمایند، و از پرداخت مالیات به کشورهای میزبان فرار نمایند. این ها روش های ریاکارانه رجوی برای سفید سازی جزئی از مخارجی است که موظف است رسما به نهادهای قانونی کشورهای اروپایی ارائه نماید. تصویر واقعی بازی با افکار عمومی تحت عنوان همیاری این است.

  فاکت ها و علائمی که توسط نگارنده ذکر گردید، نشان می دهد؛ اعمال مورد نظر مجاهدین، جز با فریبکاری و جعل پیش نمی رود. غافل از آنکه متدولوژی این سبک ریاکاریهای کهنه، مستعمل و ناکارآمد شده اند. سالیان درازی است که دوران هفت تیر کشی  مجاهدین در ایران سپری گردیده و با مردم عاقل، تحصیل کرده، صاحب منطق، با شعور و فهیم ایران طرف هستیم که هیچ اهمیتی به سازمان ضد ایرانی مجاهدین قائل نیستند. همان چیزی که مسعود رجوی در گمراهی نفهمید و رفت، و در مریم رجوی و سازمانی که عمر آن به سررسیده همچنان در تداوم است!

  ۱۶/۱۱/۲۰۱۷ – جواد فیروزمند

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.