• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • گفتگو با فواد بصری در رابطه با جابجایی اسیران به اشرف ۳

  گفتگو با فواد بصری در رابطه با جابجایی اسیران به اشرف ۳

  (+ چند نامه اعتراضی)

   انجمن نجات، مراکز مختلف، بیست و یکم دسامبر ۲۰۱۷:… کدام مبارزه ! مبارزه برای چه هدفی به قول خودشان چندین سال است دارند مبارزه می کنند به هدفی که داشتند رسیدند فرقه رجوی از همان ابتدا مبارزه نمی کرد برای بیگانگان مزدوری می کرد خون مردم بیگناه مردم ایران را می ریخت و از دشمنان مردم ایران پاداش می گرفت زمانی که در عراق بود تیم های ترور … 

  عهدنامه ترور خشونت و وطن فروشی تیرانا آلبانیManipulation techniques used in the cult of Rajavi. No other slaves are forced to make such total commitments to their masters. They must sign away their whole life

  گفتگو با فواد بصری در رابطه با جابجایی اسیران به اشرف ۳

  توسط انجمن نجات مرکز اراک در ۳۰ آذر ۱۳۹۶
  لینک به منبع

  سلام بر دوست گرامی آقای فواد بصری مجددا مزاحم شما شدیم، ما گفتگوی بسیاری با شما داشتیم من هر موقع خبر جدیدی بدستم می رسد و قابل گفتگو باشد به دفتر مراجعه می کنم و جهت گفتگو مزاحم شما می شوم .

  _ خواهش می کنم شما مراحمید .

  سئوال _ حتما شنیدید فرقه رجوی اسیران را به بیرون از آلبانی منتقل کرده در منطقه دورس نزدیک دریای آلبانی محلی با دیوارهای بلند و در یک دهکده قرار دارد آن محل را اشرف ۳ نام گذاری کرده هدف فرقه از این کار چیست ؟

  _ قبل از پاسخ سئوال شما اجازه دهید هم به شما و هم به دوستان سلام و عرض ادب داشته باشم

  ما قبلا” گفتیم باز هم می گوئیم و در آینده هم خواهیم گفت فرقه رجوی در آستانه فروپاشی است در عراق و در پادگان اشرف فضای اختناق و سرکوب حاکم بود افراد هیچ راه نجاتی نداشتند اگر کسی با خط و خطوط رجوی مخالفت می کرد بشدت با آن برخورد می کردند و در یک حصار بسته در بیابانهای عراق افراد را نگه داشته بودند . بهتر است در رابطه با پادگان اشرف بحث نکنیم خیلی در این رابطه بحث شده موضوع اصلی ما فرقه رجوی در آلبانی است . شما فکر می کنید آماده سازی اشرف ۳ طی چند ماه صورت گرفته از همان روز اول ورود به آلبانی رجوی و سرانش برای اسیران برنامه ریزی کرده بودند اسیران را در شهر اسکان ندهند بهتر از هر کسی خود رجوی می داند در شهر با ریزش نیرو مواجه می شود همانطور هم شد افرادی که چندین سال در حصار بسته ( زندان ) بودند و چشم به دنیای آزاد و یا همان بورژوازی باز می کنند و از فرقه اعلام جدایی می کنند اگر دور تا دور پادگان اشرف سیم خاردار بود و از لای سیم خادارها می شد بیابانهای عراق را دید اشرف ۳ دور تا دور آن دیوارهای بلند کشیده شده طوری که هیچ یک از اسیران از داخل مقر نمی توانند بیرون را مشاهده کنند ببینید ظلم رجوی و سرانش تا چه اندازه ای است رجوی و سرانش ارزشی برای اسیران قائل نیستند جدیدا اسیران را به محلی بنام اشرف ۳ زندانی با دیوارهای بلند منتقل کرده . ما برای اسیران که جنایت رجوی را می بینند ولی اردوگاه فرقه را ترک نمی کنند متاسفیم .

  سئوال _ فرقه رجوی متنی را تحت عنوان در خواست انتقال به اشرف ۳ را تنظیم کرده و اسیران را وادار کرده متن یا فُرم را امضاء کنند شما این فُرم را مشاهده کردید .

  بله ! من فُرم را مشاهده و خواندم این هم یکی از ترفندهای فرقه رجویست می خواهد با فریب کاری و وعده های سرخرمن از اسیران تعهد بگیرد و آنها را در دام خودش نگه دارد فرقه رجوی چندین سال است این ترفند را بکار می گیرد زمانی که در بحران تشکیلاتی قرار می گیرد زنگ خطر او به صدا در می آید و شروع می کند به تعهد گرفتن از اسیران . خیلی جالب است در تعهد نامه قید می کند هر کسی به ما پشت کند جهنم جایگاه اوست و یا قبلا” می گفت هر کسی سوگند جلاله را زیر پا بگذارد تبدیل به سوسک می شود درعهد نامه اخیر بند جدیدی اضافه کرده و گفته هر فرد می خواهد عضو فرقه شود بایستی آموزشهای تئوریک برای عضویت را بگذراند تحصیلات برای این دوره دیپلم است تازه فرقه رجوی یادش آمده که بایستی مدرک دیپلم به افراد بدهد کدام دبیر و یا کدام استاد دانشگاه مدارک دیپلم اسیران تایید می کند خدا می داند تعهد های فرقه رجوی مرغ پخته را به خنده می اندازد .

  سئوال _ آیا فرقه رجوی در آلبانی مبارزه می کند ؟

  _ کدام مبارزه ! مبارزه برای چه هدفی به قول خودشان چندین سال است دارند مبارزه می کنند به هدفی که داشتند رسیدند فرقه رجوی از همان ابتدا مبارزه نمی کرد برای بیگانگان مزدوری می کرد خون مردم بیگناه مردم ایران را می ریخت و از دشمنان مردم ایران پاداش می گرفت زمانی که در عراق بود تیم های ترور تشکیل می داد آنها را شستشوی مغزی می داد به مرزهای ایران می فرستاد و همه را به کشتن می داد الان هم در آلبانی تعداد افرادی که مانده اند سیاهی لشکر هستند مریم قجر می خواهد جلوی اربابان غربیش وانمود کند ما هم نیرو داریم و می توانیم به هدفمان برسیم هدفی که هیچ وقت محقق نمی شود .

  سئوال _ فرقه رجوی در تلویزیون خود تبلیغات زیادی می کند که اکثر مردم ایران هوادار ما هستند و در این رابطه خیلی گردوخاک می کند نظر شما چیست .

  _ خیلی خنده دار است کجای دنیا فتوشاب می شود هوادار . وانگهی اگر فرقه رجوی مدعیست که اکثر مردم ایران خواهان آنها هستند خیلی سالها پیش در ایران حاکم می شدند فرقه ای که پایه و اساس آن بر فریب و دروغ سوار باشد چه انتظاری از آن دارید یادم می آید رجوی در یکی از نشست ها گفت اگر ما در ایران هواداری نداشته باشیم و مردم ایران ما را نخواهند مبارزه ما بی خود است بایستی این مبارزه را تعطیل کرد نخود . نخود . هر که رود خانه خود . مدتی قبل کتابی را مطالعه می کردم چند سال پیش جدا شدگان در خارج آن را چاپ کرده بودند در کتاب قید شده بود زمانی که رجوی در فرانسه بود خبر نگار از او می پرسد اگر مردم ایران شما را نخواهند چکار می کنید رجوی در جواب به خبر نگار می گوید باز هم مبارزه می کنیم . واقعا” از رجوی و سرانش بایستی سئوال کرد شما برای چه کسانی دارید مبارزه می کنید اگر مردم ایران هوادار فرقه رجوی بودند الان در وضعیت فعلی نبودند که مثل خر در گل گیر کرده باشند ماهیت رجوی و سرانش برای مردم ایران روشن شده است و مردم ایران زالو نمی خواهند .

  سئوال _ فرقه رجوی می تواند تا مدت زمان طولانی اسیران را پشت دیوارهای بلند به قول خودشان اشرف ۳ نگه دارد؟

  _ فکر نمی کنم همانطور که قبلا” گفتیم آلبانی عراق نیست شرایط آلبانی فرق می کند برای خود اسیران کاملا” روشن است از فرقه رجوی مبارزه ای در نمی آید مریم قجر و سرانش هر کاری بکنند نمی توانند مانع ریزش نیرو شوند در آینده خیلی نزدیک شاهد ریزش نیرو خواهیم بود .

  سئوال _ حرف نا گفته ای دارید بزنید .

  _ رجوی و سرانش به آخر خط رسیده اند در آلبانی دست و پا می زنند یک زمانی با زور و شکنجه می توانست افراد را در یک حصار بسته نگه دارد الان چگونه می خواهد افراد را نگه دارد شما فکر می کنید فرقه رجوی می تواند پشت دیوارهای بلند افراد را شکنجه کند و بزور افراد را نگه دارد ما قبلا” هم گفته بودیم ریزش نیرو ادامه دارد ظرف تشکیلات رجوی خیلی وقت است ترک خورده و در آستانه شکستن است چشم انداز روشن است فرقه رجوی فرو می پاشد . به امید روزی به عینه ببینیم رجوی و سرانش در برابر قانون حساب پس بدهند .

  _ با تشکر از شما وقتتان را در اختیار ما گذاشتید .

  _ من هم از شما تشکر می کنم شاد و سالم باشید .

  انجمن نجات استان مرکزی ( اراک )

  اشرف ۳ یا مزار جدید

  توسط انجمن نجات مرکز ایلام آخرین بروزرسانی ۳۰ آذر ۱۳۹۶
  لینک به منبع

  فرقه تروریستی رجوی تمام توانش رابه کار گرفت تا اشرفی دیگر بسازد تا بتواند افراد اسیر را در آن ایزوله کند و امکان جدایی برای اعضای بخت برگشته وجود نداشته باشد تا بتواند راحت تر آن ها را مغز شویی نماید ، فرقه رجوی می داند که افراد را در مکانی دور افتاده بهتر تحت کنترل ذهنی و فیزیکی قرار می دهد.

  ارتباط اعضای فرقه با دنیای آزاد در تیرانا باعث جدایی و ریزش نیرو گردید و فرقه قادر نبود در آن شرایط آنان را به شدت کنترل کند و مانع از تردد شود به همین خاطر بخت برگشته ها را به این زندان مخوف به عنوان رفت بی برگشت می فرستد و برای همیشه با دنیای آزاد و اجتماع وداع خواهند کرد.

  افراد گرفتار در چنگال رجوی نمی دانند که این جابجایی به مکان جدید شرایط آن هزار بار بدتر از قرارگاه اشرف در عراق است ، در این مکان اعتراضات بیشتر و فشار و سرکوب بیشتر خواهد شد و هیچ راه فراری وجود نخواهد داشت ، بخصوص که برخلاف میل باطنی از آنان تعهد گرفته شده که تا آخر عمر در آنجا بمانند.

  متآسفانه آینده ی تیره و تاری پیش روی افراد قرار دارد .

  دراکولاهای خونخوار ( مسعود و مریم ) که با خون تغذیه می شوند اشتهایشان سیری ناپذیر است ، نفرین بر دل سیاه شیطان حرامزاده لعین.

  اعتراض خانواده بزازی به انتقال عناصر فرقه رجوی به زندان جدید

  توسط انجمن نجات مرکز گلستان در ۳۰ آذر ۱۳۹۶
  لینک به منبع

  بعد از پیروزی انقلاب که سران فرقه رجوی نتوانستند حکومت اسلامی و شکوفایی مردم مظلوم کشورمان را مشاهده کنند ، با قساوتی که داشتند اقدام به ترور و دشمنی با ملت نمودند که سرانجام نیز با کنار گذاشتن سرکرده خائن این فرقه در کاندیداتوری ریاست جمهوری در سال ۱۳۶۰ ، دشمنی سازمان تروریستی مجاهدین آشکار گشته و آنها رو به جنگهای خیابانی آوردند که با واکنش به موقع مردم به شکست انجامید و مسعود رجوی خائن مجبور به ترک کشور با وضعیت اسفبار که با گریم زنانه همراه بود شد که بعد از او نیز فرقه رجوی به کشور عراق پناهنده شده و در جنگ ۸ ساله دوشادوش صدام ملعون به کشتار مردم بیگناهمان روی آوردند .

  بعد از آنکه سازمان تروریستی مجاهدین نتوانستند حکومت کشورمان را بدست بگیرند ، اقدام به جذب برخی به اصطلاح روشنفکرهایی که سازمان را تنها راه نجات میدانستند نمود و برخی از مردم عادی نیز گول حرفها و دروغهای سران فرقه رجوی را خورده و به آن ملحق شدند که از جمله آنها مهناز بزازی به همراه شوهرش ناصر جانی و فرزندشان امینه جانی بود که در همان اوایل انقلاب گرفتار جریانات پوچ و بی هدف که البته برای سرکرده ان پر از منفعت بوده و هست شدند و این خانواده متاسفانه علیرغم مخالفتهای شدید پدرو برادر مهناز به فرقه رجوی پیوستند که اکنون کامران برادر مهناز بعد از شنیدن خبر انتقال عناصر فرقه رجوی به محلی دور و شدیدا محصور توسط سران آن فرقه به دفتر انجمن نجات مراحعه نموده و اعتراض شدید خود و خانواده اش را اعلام نمود.
  آقای کامران بزازی که تحصیل کرده دانشگاه میباشد درباره گذشته مهناز که میخواهد مطلبی بگوید ابتدا از روی تاسف سرش را تکان میدهد و در ادامه میگوید که خواهرم و خانواده اش متاسفانه قدم در راهی گذاشتند که اکنون بعد از گذشت ۴۰ سال هنوز نتوانستند بخود بقبولانند که این راهی که آنها رفته اند سرابی بیشتر نبوده و آنها فقط وسیله ای بودند برای خوش گذرانی سران فرقه رجوی و گرنه اگر خواهرم که شنیده ام در جنگ کویت هر دو تا پای خودش را نیز از دست داده ، بهمراه خانواده خودمان زندگی مینمود بهترینها را میتوانست داشته باشد و برای مردم کشورش افتخاری باشد ولی متاسفانه سران فرقه رجوی با او و خانواده اش کاری کردند که علاوه بر آوارگی و دور شدن از کانون خانواده دیگر خوشبختی برای آنها مفهومی نداشته باشد .
  آقای بزازی در مورد وخامت حال و روز مادرش میگوید که امروزها شدید شده و در حالت کما میباشند و و پدرشان نیز در آرزوی دیدار مهناز متاسفانه جان سپردند و اکنون مادرم نیز انگار چشم انتظار او میباشد .

  آقای بزازی که در سایتهای انجمن نجات از انتقال عناصر فرقه رجوی به منطقه ای خارج از شهر در تیرانا از وضعیت خواهرش بطور کلی آگاه شده بود ، با ناراحتی تماسی با دفتر انجمن نجات گرفته و سپس شخصا مراجعه نمودند و پیگیر این خبر بودند و با شنیدن انتقال به اشرف ۳ گفتند که آزادی محدودی که نصیب خواهرم شده بود را هم سران فرقه رجوی از او گرفتند و آنها را به زندانهای دیگری منتقل نمودند و وی ادامه دادند مگر نمایندگی کمیساریا در آن شهر و دیار حضر ندارد که براحتی اجازه میدهد سران فرقه رجوی هر آنچه که خود خواستند انجام دهند ؟

  مگر حقوق بشر جهانی که این همه ادعا میکند در آلبانی دفتری ندارد که به حال و روز این بیچارگان رسیدگی کند که سران فرقه رجوی همه آنها را از آزادی کمی که داشتند محروم کرده و انسانیت آنها را زیر سئوال میبرند ؟

  به وی گفتم که متاسفانه نماینده کمیساریای پناهندگی نیز حق الزحمه خودش را از سران فرقه رجوی و بالاتر از آن از ارباب تروریستها یعنی رژیم صهیونیستی و امریکا دریافت میکند و در واقع حق السکوت میگیرد تا سران فرقه رجوی هر بلایی که میخواهند سر عناصرشان در میاورند و هیچ نهادی پیگیر مسائل و مشکلات آنها نمیشود و آنها براحتی در این دوره از زندگی به برده داری نوین مشغول هستند .

  آقای بزازی ضمن اظهار تاسف از اعمال جنایتکارانه و ضد انسانی سران فرقه رجوی ، اعلام نمودند که برای اعتراض خود از محصور نمودن خواهرش توسط سران فرقه رجوی و اینکه به او اجازه تماس با خانواده را نداده و آزادی او را زیر سئوال برده اند ، حاضر هستند در هر دادگاه صالحه ای شکایت کنند تا بتوانند خواهرشان را از چنگال این شیاطین نجات دهند .

  متاسفانه با انتقال عناصر فرقه رجوی به زندان مخوف جدید ، تنها خانواده هاییکه گرفتار این موضوع هستند پیگیر میباشند و تاکنون هیچ ارگان و نهاد بین المللی نسبت به نامه نگاری و اعتراض خانواده ها پاسخی نداده و این یعنی خیانت جلوی چشمان مثلا همیشه بیدار نهادهای حقوق بشری و دیگر ارگانهای مرتبط با آن که متاسفانه فقط دیگر نامی از آنها باقی مانده و دیگر هیچ .

  نامه ی چند تن از خانواده ها در اعتراض به انتقال فرزندانشان به کمپی خارج از شهر تیرانا

  توسط انجمن نجات مرکز سمنان آخرین بروزرسانی ۲۶ آذر ۱۳۹۶
  لینک به منبع

  بعد از شنیدن خبر انتقال اعضای اسیر در فرقه رجوی تنی چند از خانواده های این استان ضمن نوشتن نامه ای به مسئولین کشور آلبانی و کمیساریای حقوق بشر مراتب نگرانی خود را ابراز نمودند .هم چنین یاد آور شدند که تجربه ما از این فرقه در این سالها بهای سنگینی بوده که خانواده ها و اعضای نگون بخت پرداخت کرده اند.ما نمی خواهیم آن تجربه تلخ دوباره تکرار شود و افراد گرفتار، سالهای متمادی در اسارت فکری و ذهنی این فرقه قرار بگیرند .منتقل کردن نفرات به خارج از آلبانی نشان دهنده وحشت این فرقه از افراد می باشد که این فرقه را ترک نمایند .لذا ما خانواده ها با نوشتن این نامه انتظار داریم مسئولین امر ما را یاری نمایند.

  (پایان)

  مطالب مرتبط :

  سازمان مجاهدین خلق ـ ۵۰ سال بعد

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.