• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • گـروگـان گـیـری مـدرن در آلبـانـی

  گـروگـان گـیـری مـدرن در آلبـانـی

  + آموزش های تخصصی برای جداشده ها ، جهت کار در آلبانی

   انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۷:…  دولت آلبانی و کمیساریا در تلاش است ، به هر طریق ممکن ، تضاد کار جداشده ها را حل کرده و در وصل و ذوب جداشدگان به جامعه مردم عادی تیرانا کمک کند . موضوع از هرقرار که باشد، این امر حاوی نکته جالبی است ، آن هم اینکه سازمان در یک تلاش حداکثری و البته شیادانه ، می کوشد جداشده ها را … 

  تیرانا آلبانی مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم فساد قاچاقAlbania’s Modern Slavery Problem Alienates Europe

  Anne Khodabandeh (Singleton) exposing Maryam Rajavi’s MEK activities in Albania

  https://youtu.be/yt-rXbs8014

  گـروگـان گـیـری مـدرن در آلبـانـی !

  توسط انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی در ۷ دی ۱۳۹۶
  لینک به منبع

  امروزه در فرقه های انحرافی ، مثل فرقه انحرافی رجوی ، همه اعمال فرقه ای ، با ظواهر مدرن و البته استثماری در حال انجام است !

  اگر این عمل که عده ای را چشم و گوش بسته ، بصورت گروهی ، با لابی های گسترده ، از کشوری خارج کرده و در کشوری دیگر اسکان داده و سپس بصورت ظاهرأ داوطلبانه ! به پایگاهی متروکه در یک روستای دورافتاده ببرند ! گروگان گیری نیست ، پس چیست ؟

  یاد آن خاطره از زندان های انفرادی در اشرف می افتم که یک روز، که چند ماه از زندانی شدنم می گذشت ، رئیس زندان اسکان ، ابولحسن مجتهدزاده ( نبی ) ، قفل های سلولم را باز کرد و بعد از چک های معمول روزانه و کامل داخل سلول انفرادی سئوال کردم ، من کی آزاد می شوم ؟

  گفت : کی آزاد می شوی؟! مگر ما تو را زندانی کردیم که آزادت کنیم ؟!

  گفتم : پس این کار چیست ؟ این اتاق هم که من ماههاست در آن زندانی هستم کجاست ؟

  گفت : گفت همه ما چون به سازمان اعتماد داریم و خود را کاملا به رهبری سپردیم ، سازمان را مختار می دانیم که هر موقع ابهامی در مورد پروسه ما داشت ، از ما بپرسد ! به این کار در سازمان ، برخورد تشکیلاتی می گویند ! که امری رایج و معمولی است و شروع به سفید کاری می کرد !

  متاسفانه ، در تاریخ هم هست که در قرون وسطی انسان ها را تا سرحد مرگ شکنجه می کردند و تا حد مرگ می زدند و تجاوز می کردند و … می گفتند می خواهیم شیطان را از وجودتان خارج کنیم و شما را پاک کنیم !!!

  امروز هم در آلبانی ، سازمان قرون وسطائی رجوی ، به اسم آزادی با روش های بازسازی فکری ،کنترل رفتاری و مجاب سازی تحمیلی ، همه را به بند کشیده و زندانی و اسیر خود کرده و مدعی آفریدن انسان های تراز مکتب و نمونه است ! وقیحانه هم مدعی هستند به یمن آن راز درونی ! ( انقلاب ایدئولوژیک ) ، به دانش مخصوصی دست یافتند ! که انسان ها را آزاد می کند !
  این چه مکتب و چه ترازی است که در قرن پیشرفت و ترقی و ارتباطات جهانی ، همه را از اولیه ترین حقوق انسانی محروم کرده ، رحم زنان را درآورده و مردان را به تجرد اجباری ، مجبور می کند ! بعد هم ادعای خلق انسان هایی نمونه و الگو می کنید ؟

  آقای مسعود رجوی و خانم مریم قجر ! شما به کدام خدا ؟ به کدام قبله ؟ به چه چیزی معتقد هستید ؟

  آهای مجامع حقوق بشری ! آهای مدعیان مدافع حقوق انسانی ! مگر کور و کر شده اید ؟ مگر نمی بینید درفرقه انحرافی رجوی چه خبر است ؟ مگر منافع مادی این دنیا ، می تواند این چنین شرافت انسانی و اولیه انسان ها را ، به پستی کشانده و خوار و ذلیلشان کند ؟ عمر و جوانی و حیات ،صدها و هزاران انسان ،با ژست ها و فیگورها و پوزخندهای مریم قجر و مزدورانش ، درحال پایمال شدن و از بین رفتن است و همگان سکوت کردند ؟!

  مگر حتما با یک سلاح روی شقیقه و بستن چشم ها و دستبند زدن به دست ، باید یک عده کثیری را به گروگان گرفت ؟ تا صدای همه در بیاید ؟

  مگر در تعاریف ساده ، روابط فرقه ای جز این تعریف شده است که :

  روابط فرقه ای ، عبارت از روابطی است که در آن یک فرد آگاهانه ، افراد دیگر را وادار می کند تا به طور کامل ، در خصوص تقریبأ همه تصمیمات مهم زندگی اش وابسته به او باشند !

  در گروگان گیری های امروزی و در روش های فرقه ای ، با لبخدی بر لب ! با قدرت بیشتری نسبت به سلاح و چشم بند ودستبند ، بر فکر و تصمیم گیری افراد تسلط پیدا می کنند !

  روشهایی که امروزه اذهان را خام کرده و دست به سوءاستفاده های فکری و ذهنی می زنند ، بسیار ساده تر از روش های تهدید آشکار است !

  سوءاستفاده چی های مدرن ! با فرم های مختلف کادربندی شده ، همه را به انجام خواسته هایشان وادار می کنند !

  در اسم و در ظاهر همه در یک سازمان به غایت انقلابی و تکامل یافته در حال مبارزه با یک حکومت ضد مردمی و غاصب هستند ! همه داوطلبانه و کتبا مهر و امضاء کردند که می خواهند به مقر اشرف ۳ ، منتقل شوند ! همه ادعا می کنند که بالغ هستند و نیاز به وصی و قیم و خانواده ندارند ! داوطلبانه به این سازمان پر افتخار ! پیوستند و… مدام یک حرف های دگم و تکراری را بلغور می کنند !

  اما واقعیت چیست ؟

  واقعیت این است که در یک شکل پیچیده ، توسط شیادانی ! صدها و هزاران انسان گروگان گرفته شدند ! همه اسیر ذهنی یک فرقه شدند ! همه نیازمند بازپروری و بازسازی فکری هستند ! فقط زمان کافی و شرایط آزاد ، به دور از اجبارات فرقه ای می تواند ، واقعیت ها را برملا و آشکار سازد ! شدت مغزشوئی فرقه رجوی به حدی است که اکنون ، حتی ایده ترک گروه برای خیلی ها ، غیر قابل تصور شده است !

  پس همه بیائید ، دست به دست هم داده و در افشای حقایق بکوشیم ! هیچ کس تا ابد در هیچ فرقه ماندگار نیست ! همه روزی فرقه را ترک خواهند کرد ! اما فرقه ها ، همیشه به اندازه ای نیرو برای خود نگه میدارند ، که بتوانند به حیات خفیف و خائنانه خود در شکل برده داری و شیادی مدرن ، ادامه دهند …

  فرید

  آموزش های تخصصی برای جداشده ها ، جهت کار در آلبانی

  توسط انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی در ۶ دی ۱۳۹۶
  لینک به منبع

  آخرین اخبار رسیده از جامعه جداشدگان در آلبانی حاکی است ، دولت آلبانی و کمیساریا ، اخیرا نسبت به برگزاری کلاس های تخصصی برای جداشدگانی که از آنها حمایت می کند ، اقدام کرده است!

  دولت آلبانی و کمیساریا در تلاش است ، به هر طریق ممکن ، تضاد کار جداشده ها را حل کرده و در وصل و ذوب جداشدگان به جامعه مردم عادی تیرانا کمک کند .

  موضوع از هرقرار که باشد، این امر حاوی نکته جالبی است ، آن هم اینکه سازمان در یک تلاش حداکثری و البته شیادانه ، می کوشد جداشده ها را در آلبانی به شکست کشانده و به خیابان خوابی ، گدائی و فحشاء و اعتیاد و … بکشاند ! تا از این فرآیند با ایجاد وحشت از دنیای بیرون در درون فرقه ، تبلیغ منفی نماید ! اما کمیساریا هر چند ناقص ، نسبت به دادن غذا و مسکن حداقلی ، در سروسامان گرفتن جداشده ها همیاری می کند .همچنین این امر در یک کشوردورافتاده ، که برای جداشده ها غربت محسوب می شود ! موجب دلگرمی است !

  تشویق و تبلیغ این کارهای هر چند کوچک و جزئی ، می تواند کمک موثری به جداشده ها کرده و همچنین ، جرقه امیدی در دل کسانی باشد که اکنون در تشکیلات فرقه انحرافی رجوی هستند وبه دلیل اینکه سالیان از جامعه عادی دور بودند و از آن وحشت دارند ، بنماید !

  سازمان سالها ، کوشیده که با اقدامات ضد انگیزه ای ، تمامی اعضای فرقه ، فاقد تخصص هائی باشند که در دنیای بیرون به درد میخورد وبه زعم خود از این طریق می کوشد تا مانع جدایی و فرار اعضاء شود ! اما از این امر غافل است که تخصص های ضروری در یک جامعه ، اکتسابی است و می توان بعد از جدائی ، با برگزاری چند کلاس چند هفته ای آنرا حل کرد!

  حل شدن معضل بیکاری جداشده ها و سمت و سو گرفتن شرایط بهینه زیستی در دنیای بیرون فرقه و فراهم نمودن شرایط مساعد برای کار در آلبانی ، این نوید را به جداشده ها و هر کسی که در فکر جداشدن است می دهد که ، بله می توان بدون کمک مالی فرقه در دنیای آزاد به فردائی بدون فرقه و آزاد اندیشید !

  این روزها هر چند شاید به دلیل در پیش رو بودن ایام جشن های کریسمس ، وقفه ای در برگزاری با تعداد بالا ، در این کلاس ها ، برای جداشده ها ایجاد شود ، اما مطمئنا ، این امر ضامن یک شروع زیبا و بدون وابستگی به فرقه رجوی برای کسانی خواهد بود که اراده کردند در دنیایی خارج از زندان فرقه ای رجوی ها مستقل ، زندگی کنند !

  شاید این تصور تا حدودی ، درست باشد که عزیزان جداشده ما در کشوری دورافتاده ، بی پناهند ! اما بی شک آنها در آغوش خداوند هستند !

  فرید

  مطالب مرتبط :

  سازمان مجاهدین خلق ـ ۵۰ سال بعد

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.