• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • جواد فیروزمند: ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

  حافظه تاریخی مردم ایران، خانواده های داغدار، نقض حقوق بشراعضای جداشده و قربانیان فرقه رجوی پاک شدنی نیست. سخن دراین باره بسیار ودردناک است. با اینحال جناب رجوی، اگر بقول ترکی الفیصل مرده اید و به کار آخرت مشغولید، به اموراهل دنیا کارتان نباشد. اما اگر زنده اید و از دنیا کام می گیرید، بهتر است هیچ غلطی نکنید. یعنی مزاحمتی برای مردم ایران فراهم نسازید. عاملی برای فشار مضاعف و سرکوب همین مردم نباشید. همان به که درغیبت به رتق و فتق امور زنان حرمسرایتان بپردازید، تا برای یک بارهم که شده، مردم دردمند و زحمتکش ایران فارغ از هیاهو و تبلیغات مسموم به حقوق وخواسته های عدالت طلبانه خود برسند!

  ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

   جواد فیروزمند، آریا ایران، دوم ژانویه ۲۰۱۸

  لینک به منبع

  ظهور مسعود رجوی و فرصت طلبی مجاهدین از مطالبات مردم

  اعتراضات و تظاهرات عدالت جویانه مردمی در شهرهای ایران، از هفتم دی ماه ۱۳۹۶ برابر با ۲۸ دسامبر ۲۰۱۷ از مشهد آغاز شد. و پس از آن به برخی دیگر از شهرها گسترش پیدا کرد. هدف اولیه و اصلی معترضین؛ گرانی افسار گسیخته، مشکلات معیشتی، بیکاری و فساد در جامعه بوده است.

  چیزی که برخلاف وعده های انتخاباتی دولت حسن روحانی، در چند سال گذشته تحقق نیافته، مسائل حاد اقتصادی و فرهنگی جامعه حل و فصل نگردیده و درد و رنج قشر زحمتکش مردم ایران فروکش نکرده است.

  اکثریت قریب به اتفاق معترضین را مردم زحمتکشی تشکیل می دادند که برای تحقق عدالت در جامعه بپا خواسته بودند. در این میان روز یکشنبه ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷، دانشجویان بسیجی نیز در دانشگاه تهران به تظاهرات پرداخته و علیه دولت روحانی شعار دادند.

  تصویری از تجمع دانشجویان و اعضای پایگاه های بسیج در دانشگاه تهران علیه دولت حسن روحانی

  تصویری از تجمع دانشجویان و اعضای پایگاه های بسیج در دانشگاه تهران علیه دولت حسن روحانی

   با اینحال، نزدیک به دو روز پس از شروع اعتراضات خیابانی که اساسا وابسته به هیچ حزب، گروه و سازمانی در داخل و خارج ایران نیستند، سروکله مسعود رجوی رهبر فراری مجاهدین با چند اطلاعیه بدون امضاء در وب سایت رسمی سازمان پیدا شد.

  کسی که خبر مرگش را ترکی الفیصل (رئیس سابق سازمان اطلاعات وامنیت عربستان سعودی) در تجمع ۹ جولای ۲۰۱۶  ویلپنت به مریم رجوی و مجاهدین اعلام نموده بود، اکنون گویا سراز قبر برون آورده و برای تظاهر کنندگان در داخل ایران دل می سوزاند و رهنمود می دهد که چه بکنند یا چکار نکنند.

  مریم رجوی به شاهزاده ترکی الفیصل در نمایش ویلپنت سال ۲۰۱۶ خوشامد می گوید.

  حال که امام زمان فرقه مجاهدین شتابزده  و سرزده از غیبت صغری بیرون کشیده شده، این سئوالات پیش می آید که؛

  – جناب مسعود رجوی در کدام قبرستان بوده و چرا با گذشت این همه مدت پس از اعلام مرگ و بطور خاص دو روز پس از اعتراضات مردمی، اختیار از کف داده و به وسط معرکه پریده است؟ آیا این عقب ماندگی و دنباله روی از تجمعات مردمی برای فرصت طلبی و سوار شدن بر خواسته های برحق آنان نیست؟

  – بالاخره این جناب سریع الظهور، به روایت ترکی الفیصل در ممات است و پیام هایش از آخرالزمان وصول می گردد یا در حیات و در دهکده ای نزدیک اورسوراواز فرانسه!؟

  – چه چیزی مرگ، خواب یا غیبت صغرای جناب رجوی را آشفته نموده و مشامش را به بوی کباب آلوده است؟

  – کسی که از ترس و توهم بیم جان، توان اظهار وجود ندارد، حتی اگر برخلاف رجوی جنایتکار نباشد، شایسته مردم نیست. چه رسد به اینکه کارنامه ای مملو از ترور، بمب گذاری، جنگ، خیانت و جاسوسی علیه مردم خود داشته باشد.

  – آیا مردم عدالت جوی ایران که پیش از پیام سیاسی این باند بپاخواسته بودند، منتظر پیام رهبر فراری فرقه مجاهدین بوده اند تا راه را از چاه تشخیص دهند؟

  جناب رجوی قبل از مداخله در اموری که به او مربوط نیست، خود بایستی پاسخگوی درد و رنج همین مردم باشد. همین مردمی که قربانی اعضای باند مسلح و آدمکش رجوی بودند! همین هایی که مسعود رجوی و دیگر سردمداران و اعضای باند تبهکارش، درگوشه و کنار میهنمان به رگبار گلوله بستند و ازکشته ها پشته ساختند.

  اینها بخشی از همان خانواده هایی هستند که مسعود رجوی آنها را سگ های زنجیری خواند و اجازه نداد فرزندان و خانواده اعضای مجاهدین باهم ملاقات کنند. بسیاری از این افراد نزدیک به ۳۰ سال اعضای خانواده خود را ندیده اند.

  مسعود و مریم رجوی در حمله نظامی صدام حسین به ایران و جنگ ۸ ساله، معتقد بودند که اگرمردم در بمباران ها و موشک باران شهرها کشته شوند، برنارضایتی ها افزوده شده و همین مسئله باعث اعتراضات، شکستن طلسم اختناق و در نهایت منجر به انقلابی دیگر خواهد شد. از اینرو از سال ۱۳۶۰ به بعد اطلاعات اقتصادی، فرهنگی و نظامی شهرها و روستاهای ایران را جمع آوری نموده و تحت عنوان مراکز تجمع بسیج، سپاه یا ارتش به سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین می فروخت و مابه ازای آن پول کلانی دریافت می نمود. ارتش صدام حسین نیز بر اساس اطلاعاتی که از مجاهدین خلق دریافت نموده بودند، شهرها و اماکن اقتصادی، فرهنگی و نظامی ایران را بمباران می کردند.

  ویدیوی مخفی مجاهدین و سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین – فروش اطلاعات و دریافت نقدی ملیون ها دلار

  بنابراین مردمی را می گویم که اطلاعاتشان را دزدیدید و به صدام حسین فروختید تا شهرها و خانه هایشان موشک باران گردد. کسانی را میگویم که در جمع همین معترضین هستند، اما فرزندانشان، پدران یا اهل خانواده شان را شما واعضای سازمانتان درعملیات های ظاهرا قهرمانانه اما تروریستی، ترور و داغدار کردید. اینها همان مردم و خلق قهرمان ایران هستند که از جنایت های شما داغدار و ازمجاهدین متنفر می باشند! آیا شما پیام آنها را می شنوید؟

  جناب رجوی بجای مداخله و تشویق خشونت در اعتراضات حق طلبانه مردم، تقسیم اسلحه وتشویق به جنگ مسلحانه در ایران، بهتر است از خود و سازمانش شروع کند و به جنایت های درون سازمانی، زندان و شکنجه گاه های درون تشکیلات مجاهدین بپردازد. از زندان جدید مجاهدین در آلبانی سخن بگوید، از برده های درون تشکیلاتی و از آنهایی بگوید که حق زندگی آزاد، تشکیل خانواده و استفاده از ابزار و امکانات رفاهی برخوردار نیستند!

  از جداشدگان، خانواده ها و آزادگانی که بطور مستمر حقوق شان را پایمال نموده و در اروپا همه روزه بدنبال توطئه چینی، ضرب و شتم و حذف فیزیکی شان هستند سخن بگوید!

  حافظه تاریخی مردم ایران، خانواده های داغدار، نقض حقوق بشراعضای جداشده و قربانیان فرقه رجوی پاک شدنی نیست. سخن دراین باره بسیار ودردناک است.

  با اینحال جناب رجوی، اگر بقول ترکی الفیصل مرده اید و به کار آخرت مشغولید، به اموراهل دنیا کارتان نباشد. اما اگر زنده اید و از دنیا کام می گیرید، بهتر است هیچ غلطی نکنید. یعنی مزاحمتی برای مردم ایران فراهم نسازید. عاملی برای فشار مضاعف و سرکوب همین مردم نباشید. همان به که درغیبت به رتق و فتق امور زنان حرمسرایتان بپردازید، تا برای یک بارهم که شده، مردم دردمند و زحمتکش ایران فارغ از هیاهو و تبلیغات مسموم به حقوق وخواسته های عدالت طلبانه خود برسند!

  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶برابر با یکم ژانویه ۲۰۱۸

  جواد فیروزمند

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.