• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • زهرا سادات میرباقری: خانم مریم رجوی مگر شما زن نیستید ؟

  خانم مریم رجوی مگر شما زن نیستید ؟

   Mirbaqeri_Zahra_2017_1زهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، سی و یکم ژانویه ۲۰۱۸:…  هفته های اخیراخبار جهانیِ تظاهرات زنان در امریکا و اروپا نظرم را جلب کرد و همچنین سکوت مریم رجوی شخصی که سالهاست طرفداری از حقوق برابر زنان را یدک می کشد جالب توجه است . وقتی مریم رجوی خود را منادی: “آرمان برابری ،کانون رهایی،جنبش برابری … 

  لینک به منبع

  خانم مریم رجوی مگر شما زن نیستید ؟

  توسط انجمن نجات مرکز تهران در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

  من زهرا سادات میرباقری ازاعضاء شورای رهبری سابق سازمان مجاهدین خلق ، ۲۳ سال در اسارت ذهنی و فیزیکی این سازمان درقرارگاه های مختلف بویژه قرارگاه مرکزی آن درعراق بودم.

  در دوران اسارت در این فرقه خطرناک ، بارها مریم و مسعود رجوی شخصاً برای من پیام دادند و کال کنفرانس برگزار کردند تا فریبم بدهند و مرعوبم نمایند و مجبور به تحمل مناسبات ریاکارانه و ماندن در جهنم شهرِآرمانی مسعود رجوی یعنی اشرف بشوم. ولی من با خود عهد بسته بودم که اگر زنده ماندم و” اگرخدا به من فرصتی دهد یک روز کشم زمرتجعان انتقام آزادی ” واگر موفق به فرار از سازمان مجاهدین بشوم، جنایت های رجوی و سازمان او یعنی مجاهدین خلق را برای مردم میهنم ایران زمین وجهانیان افشاء نمایم.

  بعداز فرار ازقرارگاه اشرفِ رجوی، موفق به گرفتن پناهنده گی ام در آلمان در شهرکلن شدم.

  در شهرکلن، روشنگریهای فعالانه ای علیه مناسبات تو در تو و صندوقچه های پنهان وآشکار شکنجهِ روحی و جسمی در سازمان مجاهدین را شروع کردم وگفتم چگونه سازمان با تبلیغات دروغ و بنام آزادی و عدالت اجتماعی و برابریِ حقوق زن ومرد، نسل جوان را فریب داد ومغزشویی نموده وشوربختانه این شکنجه روحی و جسمی همچنان درپایگاه های سازمان ادامه دارد .

  من دختری ۲۱ ساله بودم از ایران به ترکیه رفتم و از آنجا سازمان مرا به عراق برد. دقیقا همان مسیرِ راهی که داعش دختران آلمان و سوئد و سایرکشورها را به پایگاه های داعش برد یعنی ازسرپل ترکیه .

  در آلمان لیستی از حدود ۱۰۰ زنِ داخل سازمان مجاهدین را منتشر کردم که بدستور مسعود رجوی بر روی آنها عمل خارج کردن رحم و تخمدان ها انجام شده است و اعلام کردم آماراین عمل زنان بیشتر از این تعداد می باشد .

  سالهاست که وظیفه انسانیِ خود می دانم بعنوان تجربه برای نسل جوان ازخاطرات خود بگویم و روشنگری نمایم.

  وظیفه خود می دانم که با روشنگری وصرفا کارفکری مانع جذب و مغزشویی نسل جدید به این فرفه خطرناک شوم.

  موضوع اول در زمینه امور زنان در سازمان مجاهدین می باشد.

  هفته های اخیراخبار جهانیِ تظاهرات زنان در امریکا و اروپا نظرم را جلب کرد و همچنین سکوت مریم رجوی شخصی که سالهاست طرفداری از حقوق برابر زنان را یدک می کشد جالب توجه است .
  وقتی مریم رجوی خود را منادی: “آرمان برابری ،کانون رهایی،جنبش برابری ،مبارزه با زن ستیزی ،مبارزه با سرکوب زنان”، میداند. چرا اینجا سکوت کرده است ؟!

  در هفته های اخیر ایالتها و شهرهای مختلف آمریکا و شهرهای اروپا از جمله برلین و لندن صحنه تظاهرات گسترده و اعتراض آمیز مردم (بخصوص تشکل های زنان و جوانان) علیه سیاستهای زن ستیزانه و تجاوزگرانه، ضد مهاجرتی، نژادپرستانه و همچنین ضد فلسطینی ترامپ بود.

  با توجه به این اعتراضات گسترده، روی سخنم در اینجا با مریم رجوی می باشد که همواره فیگورِ حمایت از زنان را به خود میگیرد، ولی در تظاهرات زنان علیه آزار جنسی مقامات و شخصیتهای غربی بویژه امریکا وکابینه ترامپ رئیس جمهوریِ آن غایب است و سکوت معنادار او بیش از پیش به چشم میزند!.

  خانم مریم رجوی مگر شما زن نیستید؟! در جهان غوغایی علیه فساد و تجاوزات ترامپ بپاست، شما معلوم هست کجایید؟

  شاید خودت را زن نمی دانی چون شوهر تو مسعود رجوی گفت نه مردی و نه زن!

  امروز تو در حمایت از ایران و مهاجران ایرانی که قربانی سیاستهای ضد مهاجرتی ترامپ شده و می شوند کجا هستی!!؟؟ شاید می خواهی بگویی ایرانی هم نیستی!؟ آیا شهروند کشورهای بیگانه و ضد میهنی شده ای!؟

  مریم خانم رجوی توکجایی !؟ حتی عادی ترین لایه ها وپایین ترین قشرها هم علیه سیاستهای زن ستیز و نژاد پرستانه ودیگرسیاستهای ضد دمکراتیک ترامپ اعتراض می کنند!؟.
  آیا دل به دیدار با ضدایرانی ترین، نژاد پرست ترین و جنگ طلب ترین شخصیت های امریکایی برای عکس گرفتن و دیدار کردن و حمایت گرفتن بسته ای؟

  باز هم می پرسم که این سکوت معنادار شما در برابر اینهمه اعتراض ناشی از چیست؟ آیا چشم براه حمایت ترامپ به خودت، برای حمله به ایران هستی که صدای صدها هزار زن آمریکایی و اروپایی را نمی شنوی؟!

  حتما واکنشهای ایرانیان درباره تظاهرات وموج سواری شما برای رهبری خیالی بر آنها در شبکه های مجازی و هشتک های آنها ” خفه شو” را شنیده ای!؟ دیگرلازم به تکرارنیست !
  آیا صدای صدها هزاز زن یمنی که زیر بمباران آمریکایی سعودی هستند و به وبا مبتلا شده اند را هم نمی شنوی؟!!

  توجه همگان را به چند گزارش از تظاهرات زنان علیه رئیس جمهورامریکا ترامپ جلب می کنم :

  راهپیمایی امسال زنان که روز شنبه ۳۰ دی در سالگرد راهپیمایی سال گذشته صورت گرفت، در سایه جنبش گستردۀ ضد آزار جنسی زنان موسوم به “Me Too” یا (من هم همینطور) و اصلاح قانون مهاجرتی آمریکا برگزار شد.

  در واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا، تظاهرات زنان عمدتا در مقابل کاخ سفید و اطراف برج یادبود شهر تمرکز داشت .

  تظاهرات ضد ترامپ زنان امریکا

  در نیویورک، شمار شرکت کنندگان در تظاهرات نزدیک به ۲۰۰ هزار تن برآورد شد و بیل دوبلاسیو، شهردار نیویورک بر اهمیت توجه به خواست آنان تاکید کرد.

  او گفت: “خوب است پرزیدنت حرف اینها را بشنود. وقتی این تعداد از مردم بیرون آمدند معنی آن این است که قطعاً شاهد تعداد بیشتری هم خواهیم بود. راهپیمایی پارسال مقدمۀ یک موج بزرگتر بود”.

  در این بین، لس آنجلس شاهد گسترده ترین حرکت در مقایسه با شهرهای دیگر آمریکا بود.

  تعداد زیادی از هنرمندان و چهره‌های سرشناس آمریکا، از جمله ناتالی پورتمن بازیگر هالیوود نیز جزو شرکت کنندگان بودند و برخی از آنها در میان حاضران سخنرانی کردند.
  شهرداری لس آنجلس شمار تظاهرکنندگان را ۵۰۰ هزار نفر تخمین زده است .

  کری واشنگتن، هنرمندی که هفته گذشته برنده جایزه گلدن گلوب شد و به همراه دهها ستاره دیگر در اعتراض به آزار جنسی زنان در هالیوود، با لباس سیاه روی فرش قرمز رفت، روز شنبه به صف راهپیمایان پیوست.

  سال ۲۰۱۷ برای زنان آمریکا، سالی جنجالی و پر فراز و فرود بود. تظاهرات روز شنبه در سراسر آمریکا، در پی شتاب بخشیدن به دست آوردها و فشار برای دریافت مطالبات زنان آمریکا بود.

  زنان فریاد می زدند ترامپ باید محاکمه شود!

  همزمان با نخستین سالگرد ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» صدها هزار زن امریکایی به خیابان های واشنگتن، لس آنجلس، شیکاگو و ۲۵۰ شهر دیگر امریکا آمدند تا با حضور خود دومین تظاهرات سراسری علیه سیاست های زن ستیزانه رئیس جمهوری امریکا را رقم زنند. آنها سال گذشته نیز در چنین روزهایی تظاهرات مشابهی را برگزار کرده بودند.

  همزمان با این اعتراضات، تظاهرات مشابهی نیز در شهرهای رم ایتالیا، فرانکفورت آلمان، کامپالا اوگاندا و اوزاکای ژاپن علیه ترامپ برگزار شد.

  آسوشیتدپرس: روز شنبه تظاهرات صدها هزار نفری در شهرهای نیویورک، سان فرانسیسکو، شیکاگو، هیوستون، دنور، رالی، فیلادلفیا و ریچموند علیه سیاست های زن ستیزانه «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری امریکا برگزار شد.

  در واشنگتن نیز تظاهراتی با حضور ۴۷۰ هزار معترض برگزار شد که ناظران این میزان از حضور معترضان را افزایش اعتراض ها به ترامپ در نخستین سالگرد آغاز ریاست جمهوری ترامپ تلقی کردند.
  اینها نمونه اخباری بود که مهمترین رسانه های جهان انعکاس دادند اما سایتهای مجاهدین و بیانیه های مریم رجوی بکلی از اینگونه خبرها تهی بود در حالی که بی اهمیت ترین اخبار جهان را منعکس می کنند.

  علت چیزی نیست جز دریوزگی مریم رجوی از رئیس جمهوری امریکا ..!. دریوزگی برای جنگ و حمایت از خودش برای حمله به ایران و رسیدن به قدرت!.

  اما این هم برای مریم رجوی و شوهرش مسعود رجوی یک خواب وخیال است، مریم آرزوی خود ومسعود را به گور خواهد برد و مردم ایران وجهان این خیانت را هم نخواهند بخشید!.

  پایان

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.