• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • نرگس بهشتی: فرزندِ برادرم می گوید انتقام خون پدر را از رجوی می گیرم

  نرگس بهشتی: فرزندِ برادرم می گوید انتقام خون پدر را از رجوی می گیرم

   beheshti-killed-by-rajavi-mojahedin-khalq-1انجمن فراق، سی ام ژانویه ۲۰۱۸:…  مرتضی در سال ۱۳۸۰ برای کار به ترکیه رفت. سه ماه در ترکیه در رفوگری فرش کار می کرد و مدام با خانواده و همسرش ارتباط داشت. بعد از سه ماه به مدت یک ماه کاملا بی خبر بودیم تا اینکه بعد از مدتی با مصطفی  تماس گرفت  و گفت من در ترکیه هستم و با کشتی جنس می بریم به کشورهای اروپایی توهم بیا ترکیه … 

  نرگس بهشتی کمپ لیبرتی ماه می 2016نامه های خانواده های اسرای فرقه رجوی به کمیساریا و سازمان ملل

  لینک به منبع

  نرگس بهشتی، خواهر یکی از اسیران فرقه رجوی: ایستادگی خواهم کرد تا آخرین نفس / فراق سخت است و داغ برادر کمرشکن / برادرعزیزم تمام زندگی من فدای آزادیت، برگرد / فرزندِ برادرم می گوید انتقام خون پدر را از رجوی می گیرم

  خانواده های اسیران فرقه تروریستی رجوی بدون شک از قربانیان اصلی این فرقه هستند.

  خانواده های اسیران، نزدیک ۴۰ سال است که برای ملاقات با عزیزان اسیر خود تلاش می نمایند اما متاسفانه  تا کنون نتیجه ای نگرفته اند.

  فرقه ارتجاع رجوی که فرماندهان آن مسعود و مریم رجوی می باشد در طول این سال ها با روش های غیرانسانی فرزندان و عزیزان آنها را گمراه نموده و در اسارت خود نگه داشته است.

  این فرقه خطرناک هم اکنون آزادانه در کشورهای آلبانی و فرانسه فعالیت نموده و به کمترین حقوق انسانی برای اعضای این گروه از جمله دیدار با خانواده ها و دسترسی به اولیه ترین وسایل ارتباط جمعی ارزشی قائل نیست.

  سران فرقه رجوی با این عمل ضدانسانی در پی مخفی کردن زندانیان، جنایت ها، قتل ها و شکنجه های اسیران ناراضی هستند.

  البته در سال های اخیر به برکت حضور گسترده خانواده ها و افشاگری جدا شده ها، ماهیت پلید این فرقه در دنیا آشکار گردیده و در شرایطی رو به نابودی و متلاشی شدن قرار گرفته است.

  در این میان افشاگری خانواده های اسیران فرقه رجوی که شاهد جنایت های فرقه بودند نقش مهمی در رسوایی و افشای سیمای نفاقِ این پست فطرت ها دارد.

  به این منظور با نرگس بهشتی، خواهر یکی از اسیران فرقه رجوی که یکی از برادرهای او توسط سران جنایتکار فرقه در اشرف کشته شد گفت و گویی انجام دادیم که در زیر می خوانید:

  ان شا الله که به زودی با عنایت خداوند منان و حضور فعال خانواده ها شاهد برچیده شدن این اردوگاه نفاق باشیم و حضور اسیران باقیمانده را در آغوش گرم خانواده هایشان ببینیم .

  فراق: لطفا خودتان و اعضای خانواده خود را معرفی کنید

  نرگس بهشتی هستم و سه برادر به نام های مرتضی، مصطفی، محمد و یک خواهر به نام لیلا دارم و در سایه پدر و مادر زندگی می کنم.

  فراق: بفرمائید برادرانتان چگونه وارد فرقه رجوی شدند؟ شما چگونه از اسیری آنها خبر دار شدید؟

  مرتضی در سال ۱۳۸۰ برای کار به ترکیه رفت. سه ماه در ترکیه در رفوگری فرش کار می کرد و مدام با خانواده و همسرش ارتباط داشت. بعد از سه ماه به مدت یک ماه کاملا بی خبر بودیم تا اینکه بعد از مدتی با مصطفی  تماس گرفت  و گفت من در ترکیه هستم و با کشتی جنس می بریم به کشورهای اروپایی توهم بیا ترکیه یکسال کار می کنیم و بعد برمی گردیم .

  برادرم یک مرد کردی را به منزل مادرم فرستاد. این فرد نامه مرتضی را آورد که همان حرفها نوشته شده بود و مصطفی توسط وی از ایران خارج شد. بعد از یک ماه مصطفی تماس گرفت و خواهرم لیلا را خواست تا به ترکیه بیاید و برای آنها غذا درست کند.

  خواهرم  به ترکیه  رفت و در آنجا به جای برادرانم دو نفر دیگر دنبال خواهرم آمدند. خواهرم پیش آنها نرفت و این باعث درگیری شدید میان راننده اتوبوس وافرادی که آمده بودند شد که حتی دست راننده اتوبوس در این ماجرا با چاقو زخمی شد. راننده خواهرم را فراری داد و به ایران باز گرداند.  بعد از آمدن خواهرم مصطفی تماس گرفت و با فریاد گفت خواهرم چرا برگشت این ها مرا می کشند و دیگر هیچ خبر و تماسی از سوی برادرانم نداشتیم تا بعد از پیگیری های مکرر از طریق انجمن نجات مطلع شدیم برادرانم اسیر فرقه رجوی شده اند.

  فراق:واکنش پدر و مادرتان به این موضوع چه بود؟

  به شدت نگران بودند. پدرم کمتر خبر داشت چون ناراحتی قلبی داشت و خیلی توضیح نمی دادیم اما مادرم بسیار گریه می کرد.

  فراق: آیا برادرانتان بعد از ورود به فرقه با شما تماس یا گفت و گویی داشتند؟

  خیر دیگر هیچ تماس و خبری از آنها نشد.

  فراق: از خصوصیت های اخلاقی برادران خود بگوئید؟

  مرتضی به شدت فردی آرام، مظلوم  و مهربان  و مصطفی نیز خیلی پرشور و همیشه در حال کمک به مردم  و بسیار مهربان و خونگرم بود.

  فراق: خاطراتی از دوران با هم بودن شما و برادرانتان دارید؟

  مرتضی بسیار آرام بود. خیلی هوای ما دو تا خواهر رو داشت. مصطفی از من  کوچکتر بود. مصطفی وقتی بچه بود در ایران تصادف کرد.  پشت زانویش آسیب دید. همیشه زمستان پا درد داشت. الهی من بمیرم برای دردهایش.  ما همیشه با هم بازی می کردیم . خرگوش داشت، رفت خرگوش را شست صبح دید خرگوشش خشک شده و مرده است.

  با هم رفتیم خرگوش را خاک کردیم و شروع به خواندن روضه کرد. من و خواهرم هم سینه می زدیم مثلا مراسم خاکسپاری بود، دورانی داشتیم افسوس که دوریت ما را کشت.

  فراق: لطفا از تصمیم سفرتان به عراق و اتفاق های خاصی که آنجا افتاد بگوئید ؟

  اواخر سال ۱۳۸۹ بود که من شنیدم خانواده ها با هم جمع می شوند و برای آزادی اسیرانشان به عراق سفر می کنند. من زیاد پیگیر شدم ولی متاسفانه شنیدم فرودین سال۱۳۹۰مرتضی در درگیری کشته شده است.

  من در ماه اردیبهشت۱۳۹۰موفق شدم به عراق سفر کنم و بعد از آن بارها به عراق رفتم. ما درنزدیکی عزیزانمان بودیم اما دریغ از یک لحظه دیدار، حتی برای گرفتن جنازه برادرم به دادگاه عراق مراجعه کردم اما در جواب گفتند مریم ملعون گفته است جنازه ها متعلق به من هستند.

  دو بار برادرم مصطفی را خیلی اتفاقی دیدم، خیلی جیغ و داد کردم ولی برادرم را از آنجا دور کردند. مصطفی حالت پریشانی زیادی داشت و مدام دور تا دور اشرف و لیبرتی عزیزانمان را صدا می کردیم.

  در لیبرتی من عکس مرتضی را به افرادی که جلو ما ایستاده بودند نشان دادم، یکی از اعضای فرقه عکس مرتضی را پاره کرد و شروع کرد به فحاشی، من خیلی بی تاب شدم هر چه گفتم من خواهر مرتضی هستم فحش های خیلی زشت به من گفت و شروع به حمله سوی خانواده ها کردند و ما را مجروح ساختند. هدف من تنها دیدار با برادرعزیزم بود حتی ۵ دقیقه که متاسفانه میسر نشد.

  فراق: آنجا برای رهایی اسیران چه کارهایی می کردید؟

  بچه ها را صدا می کردیم و از افرادی که جلو بودند درخواست می کردیم به بچه هایمان بگویند ما دنبالشان آمدیم.

  فراق: برادرتان چگونه توسط سران فرقه قربانی شد؟

  در سال ۱۳۹۰ عراق هشدار داد اشرف را ترک کنند اما مریم و مسعود دستور مقاومت به اسیران را دادند. ارتش عراق ۱۹ فرودین به اشرف حمله کرد و متاسفانه برادرعزیزم مرتضی پس از ۱۰سال دوری ازخانواده و با اینکه یک پسر به نام علیرضا داشت در این درگیری کشته شد. البته علیرضا هم می گوید انتقام پدرم را خواهم گرفت.

  فراق: دلتنگ برادرتان که می شوید، چه چیزی آرامتان می کند؟

  وقتی دلتنگ می شوم هیچ چیز مرا آرام نمی کند. جگر گوشه من مرتضی در اشرف به خاک سپرده شد. مصطفای نازنینم چندین بار در حملات زخمی شد. سالهاست اشک می ریزم فراق سخت است و داغ برادر کمرشکن.

  فراق: پیام شما به برادر اسیر خود که در فرقه مانده  چیست؟

  برادرم، نفسم، تمام زندگی من فدای آزادیت برگرد. نفسم چشمانت را باز کن و ببین فرقه باتوچه کرد وخودت راازشر شیاطین نجات بده من تا اخرین نفسم برای ازادیت ایستاده ام

  فراق: چه سخنی با مسعود و مریم رجوی دارید؟

  مریم و مسعود ملعون بدانید که به زودی آه خانواده ها شما را نابود کند. ای رجوی ملعون انتقام خون مرتضی را از تومی گیرم و تا آخرین نفسم برای آزادی مصطفی و مصطفی ها ایستادگی خواهم کرد. لعنت خدا بر تو و خاندانت رجوی.

  فراق: شما سفری به مجامع بین المللی داشته ای، نقش نهادهای حقوق بشری را در حمایت از خانواده چگونه می بینید؟

  بله به دفعات به صلیب سرخ در تهران مراجعه کردم، جوابی نگرفتم. به سوئیس مقراصلی سازمان ملل سفر کرده و با تمام نماینده های کشورهای اروپایی صحبت کردم. همه می گفتند اینها خطرناک هستند ما کمکتان می کنیم اما متاسفانه هیچکدام هیچ کمکی نکردند.

  فراق: وضعیت فعلی فرقه رجوی را در آلبانی چگونه می بینید.

  شکر خدا با دعای خیر خانواده ها و اشک پدر و مادرها فرقه در حال فروپاشی است. خیلی از افراد جداشدند. زمان زیادی نمی برد که همه اسیران فرقه رجوی ازچنگال این ملعون ها  آزاد شوند. ما خانواده ها ایمان داریم که اندکی صبر لازم بوده و سحر نزدیک است به امید حق تعالی.

  در پایان هرگونه مطلبی را که لازم به توضیح می دانید، بفرمائید.

  پیام آخر من به مسعود و مریم رجوی است.  ای رجوی ملعون من نرگس بهشتی خواهر مصطفی و مرتضی بهشتی از پای نخواهم نشست و به خون به ناحق ریخته برادرم مرتضی، به درد چشم انتظاری برادرانم قسم تا آخرین نفس ایستادگی خواهم کرد و مصطفی را از چنگال پلید تو پس خواهم گرفت.

  انتهای پیام

  *** 

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.