• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • مسعود رجوی فقط قربانی میخواهد – قسمت دوم + سازمان یا فرد انقلابی یعنی چه؟

  مسعود رجوی فقط قربانی میخواهد – قسمت دوم + سازمان یا فرد انقلابی یعنی چه؟

   بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دهم فوریه ۲۰۱۸:… دل تو دلمون نبود تا روز پرواز نفرات آخری که قرار بود از عراق به آلبانی بیایند که دم آخری اتفاقی نیفتد. البته این تازه شروع ماجرا بود. مریم رجوی که داشت تیرش به سنگ میخورد شروع کرد دقیقا مثل شوهر ملعونش گرا دادن. دقیقا مثل کاری که توی اشرف و لیبرتی کردن که تحریک می کردن که حمله کنن … 

  سازمان یا فرد انقلابی یعنی چه؟

  سعید داوودی (مستعار) 
  لینک به منبع

  خیلی وقتها برام جالبه بدونم سازمان یا فرد انقلابی یعنی چیه؟ اصلا به کی میگن انقلابی؟

  راستش تا جایی که فهمیدم معنی انقلابی در واقع یعنی کسی که حرفش با عملش یکی باشه، نه اینکه در زبانش یک چیزی بگه ولی کارش با اون در تناقض مطلق باشه.

  این دقیقا داستان سازمان مجاهدین خلق و مسعود رجوی هستش که ظاهرا سر درش نوشته صداقت و‌ فدا، ولی چه صداقتی و چه فدایی؟

  سازمانی که پایه و ‌اساسش بر مبنای طبقاتی کردن افراد باشه و به دروغ دم از جامعه بی طبقه بزنه، آیا می تونه یک سازمان انقلابی باشه؟ هرگز نمیتونه .

  سازمانی که بین مسئولین و بچه های مسئولین خودش با سایرین که خود و آینده شان را به دست سازمانی سپردن که همه چیزش بر مبنای دروغ است آیا امکان داره انقلابی باشه؟

  من واقعا سوالم این هستش که چرا سازمان باید رسیدگی بیش از اندازه به مسئولین و بچه های مسئولین خودش بکنه ولی یکی که کس و کاری نداره باید در پایین ترین سطح زندگی به مبارزه خودش ادامه بده؟ مگه خون اونها رنگین تر از خون این بچه ها هستش؟

  این حرفها و ‌این سوالات تمامی ندارن. اینها همه از ایدئولوژی سازمان هستش که طبقاتی هست و دروغ در این تفکر جایزه.

  زنان شورای رهبری و بچه های مسئولین سازمان که اسم میلیشیا هم روی اونها گذاشتن، باید از علم روز و بهترین کامپیوتر ها بهرمند باشن، اونوقت نفرات دیگه باید از صبح تا شب زیر آفتاب ۷۵ درجه عراق بیل و کلنگ بزنن. آیا این انصاف هستش؟

  حرف هم که میزدیم برایمان نشست می گذاشتن و می گفتن قیاس نکنید، قیاس حرام است، قیاس مرز سرخ است .

  قبول کردم که قیاس حرام است، ولی تو چرا باعث میشی من یا دیگران به قیاس کردن بیفتیم؟ اگر عدالت را رعایت کنید و بطور واقعی عدل علی حکم فرما باشه، مگه دیگه کسی قیاس می کنه؟ هرگز نمی کنه .

  وقتی علنا فرق می گذاری و افراد را حسرت بدل می کنی، پس حداقل به آنها مارک نزن که بگویی شماها حسود و رژیمی هستین، شماها زبان رژیم در داخل مناسبات پاک مجاهد خلق هستین. پاک؟ کدوم پاک؟ این چه پاکی هست که بین افرادش دنیایی از فرق و طبقه هست؟ جالب اینجاس که باید بدونید سازمان می گوید که هر گونه لایه بندی در تشکیلات یا درجه افراد فقط برای تفکیک مسئولیت می‌باشد و استفاده دیگری ندارد، که دروغ می گوید.

  این حرف که یک شعار تو خالی بیش نیست حتی یک بار هم مهر تایید نخورده است، چون اگه میخورد این همه مخالف وجود نداشت.

  بگذارید از بحث منحرف نشویم – داشتم میگفتم:

  این بینش طبقاتی صرفا به کار ختم نمی‌شود. حتی سر موضوعات علمی و درسی هم دخیل بوده است؛ بیسواد نگه داشتن افراد، فعال نکردن آنها در کارهای جمعی و ندادن مسئولیت به فرد از این دست است .

  اولین چیزی که می‌شود با آن کاراکتر یه فرد رو خراب کرد ندیدن پتانسیل افراد در عرصه های مختلف است.

  خیلی از افراد هستن که در پایین ترین سطح سوادی هستن، و خواندن و نوشتن را خوب نمی دانن و فکری به حالشان نمی کنن ولی از اونطرف بچه های خودشون بعضا مدرک لیسانس را هم این وسط گرفتن و دنیای تخصص هستن.

  خلاصه مطلب اختلاف طبقاتی در سازمانی که مدافع جامعه بی طبقه توحیدی است الان غوغا می‌کند و این چیزی نیست جز خودخواهی سران سازمان که فقط و فقط بفکر خودشون و بچه های خودشون هستن.

  سعید داوودی – نجات یافته از فرقه رجوی در آلبان

  مسعود رجوی فقط قربانی میخواهد – قسمت دوم

  اکبر حسنی (مستعار)
  لینک به منبع

  دل تو دلمون نبود تا روز پرواز نفرات آخری که قرار بود از عراق به آلبانی بیایند که دم آخری اتفاقی نیفتد. البته این تازه شروع ماجرا بود.

  مریم رجوی که داشت تیرش به سنگ میخورد شروع کرد دقیقا مثل شوهر ملعونش گرا دادن. دقیقا مثل کاری که توی اشرف و لیبرتی کردن که تحریک می کردن که حمله کنن.

  شروع کرد به این که بله شبانه میخواهند حمله کنند. دید نشد گفت اطلاعات دقیق دارم که توی مسیر فرودگاه میخواهند حمله کنند. مگه ول کن معامله بود. باید حتما یک تعداد کشته میشدن که اینا باز بشینن اشک تمساح بریزن.

  دیگه تیر آخرش رو هم شلیک کرد و گفت که اطلاعات دقیق داریم که از داخل ایران قراره هواپیما رو روی هوا هدف قرار بدن.

  بارها گفتم که آگه میخواین حرف رجوی رو متوجه بشین به قول معروف پوشالهاش رو کنار بزنین

  این حرف رجوی یعنی اینکه تورو خدا لااقل روی هوا بزنین. اینا رو داشت تنوره میکشید. این هیولای خون آشام بود که با زبان بی زبانی می گفت که بابا یکی اینا رو بکشه. ما خون گرم میخواهیم به چه زبانی دیگه باید میگفت.

  بنا به تجربه های قبل همه دیگه کوچکترین شکی نداشتیم که این نفرات کشته میشوند، ولی به خواست خدا و دعای خانواده ها این نفرات زنده موندن و این بالاترین شکست برای رجوی بود. به طوری که حتی الان هم دق دلشون رو سر این نفرات خالی میکنه که شماها داشتید کشته میشدید تلاشهای مریم رجوی باعث شد که شماها الان دارید نفس میکشید.

  بالاخره تمام تیرهای رجوی و دار دسته اش به سنگ خورد. حالا خفیف و زار دیگه چاره ای جز مثلا یک جشن الکی نداشت .

  دقیقا یادمه وقتی اعلام کردن که نفرات رسیدن فرودگاه و دارن میان سمت مقر مفید (یکی از مقرهای رجوی در تیرانا که طبق معمول خودش یکی رو به کشتن میده بعد اسم مقر رو اسم اون کشته میذاره) همه اشک شوق میریختیم که خدا رو شکر که رجوی موفق نشد باز هم قربانی بگیره.

  همه از اعماق قلبمون خوشحال بودیم، البته وقتی میگم همه منظورم گردانندگان اون فرقه جهنمی نیست منظورم همونایی هست که اونجا اسیر بودیم.

  اون شب که این افرادی که جاگذاشته شده بودن و قرار بود قربانی بشن اومدن، قیافه بعضی ها واقعا دیدنی بود. قشنگ میشد خشم و عصبانیت از کشته نشدن نفرات رو پشت اون لبخندهای مصنوعی دید. اونقدر تابلو بود این وضعیت که یکی از دوستام که جزو اون گروه بود توی همون روبوسی اولیه گفت که چی شده چرا فلانی انگار داره از عصبانیت میترکه؟ گفتم گور پدرش، هر کی نمیتونه زنده موندن شما رو ببینه بهتره بترکه.

  این نفرات هر کدام توی دلشون غوغایی بود از کینه به رجوی، چون میدونستن موضوع چه بود. البته درستش اینه که بگیم با گوشت و پوست و استخوان لمس کرده بودند که رجوی خون اینا رو میخواسته و میخواسته رفع عطش کنه و چون این رو درک کرده بودن بعد از چند وقت یکی یکی شروع کردن به جدا شدن از فرقه که البته درستش اینه که تصمیم گرفتن آزاد باشن نه برده و زر خرید رجوی.

  وقتی پای صحبت های دوستام نشستم باور کنید که تنم میلرزید که تا چقدر آدم میتونه فشار روش باشه؟ وقتی داشت صحبت میکرد داشت بی اختیار اشک میریخت. من ترسیدم برای سلامتیش احساس کردم زیر این همه فشار حالش خراب شده.

  فعلا یک جمله از حرفای اونو مینویسم و در قسمت بعدی کامل میگم. گفت:

  باور کن مرگ سایه به سایه ما بود. ثانیه به ثانیه سنگینی مرگ رو روی شونه هامون حس میکردیم.

  اکبر حسنی اسیر آزاد شده از فرقه رجوی در آلبانی

  مطالب مرتبط :

  انتخاب مریم رجوی به عنوان یازدهمین نفر برای رانندگی در عربستان

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.