• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی: مریم قجر داعشی ۴۰ سال از زنان ایران عقب ترمی باشد

  مریم قجر داعشی ۴۰ سال از زنان ایران عقب ترمی باشد 

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۸:…  البته از حق نگذریم فرقه رجوی داعشی در شارلاتان بازی بی نظیر می باشد ! مریم قجر داعشی بعنوان رئیس جمهورخود خوانده و حسرت به دل ۲۵ سال این لقب پوشالی یدک می کشد و چند زن هم بعنوان وزیر ؛ وکیل خیالی مشغول اسفند دود کردن دور سر مریم قجر ؛ جمع کردن اتاق خواب مریم هستند وگرنه اینکار هم نکنند ول معطل تشریف دارند . زنان نگون بخت در … 

  لینک به منبع

  مریم قجر داعشی ۴۰ سال از زنان ایران عقب ترمی باشد !

  آن یکی پرسید اشتر را که: هی
  از کجا می آیی ای اقبال پی؟
  گفت: از حمام گرم کوی تو
  گفت: خود پیداست از زانوی تو!

  چند روز گذشته  به مناسبت نزدیک شدن روز جهانی زن مریم قجر داعشی  با اوردن یک مشت از زنان خود فروخته که با دریافت دلارهای خونین دستان خونین مریم قجر با دامن خود پاک می کنند وبا برپائی شوهای مختلف مدعی دفاع از حقوق زنان در داخل ایران شده و ادعا می کند زنان در ایران در بدبخت ترین شرایط ممکن زندگی می کنند و از هیچ حق و حقوقی برخوردار نیستند  !

  اینکه زنان و دختران ایرانی با یکسری قوانین محدود کنند مواجه هستند چیز جدیدی نیست و حتا خیلی از سیاستمداران ایرانی به کم و کاستی ها در مورد حقوق زنان ایرانی اعتراف می کنند .

  اما در این میان مریم قجر داعشی وقتی خود را مدافع حقوق زنان جا می زند هم خنده دار و هم گریه اور است !

  می دانم این مقایسه درست نیست ولی برای اینکه مریم قجر داعشی دم از حقوق زنان ایران می زند به همین خاطر مختصر حقوق زنان ایرانی وحقوق زنان فرقه رجوی داعشی را با هم مقایسه کنیم  .

  زنان و دختران ایرانی با همه کم و کاستی ها و محدودیدتها می توانند نوع لباس ؛ مدل  ؛ رنگ لباس خود انتخاب کنند . باز تاکید می کنم با همان قوانین ایران و محدودیتها .

  ــ زنان و دختران ایرانی روسری را به شکلهای مختلف  با رنگهای گوناگون به سر می گذاند و در فیلمایی که در شبکه های اجتماعی و حتا بعضی وقتها مصاحبه های خیابانی از تلویزیونهای ایرانی پخش می شود نوع انداختن یک تکه شال روی سر بود و نبودش زیاد فرقی بعنوان روسری ندارد .

  ــ در فرقه رجوی از شخص مریم قجر داعشی گرفته تا پیر زنان و پیر دخترانی که در اسارت ذهنی و جسمی فرقه قرار دارند مجبور هستند لچکهای یک دست و یک رنگ به سر کنند و با گره کور زیر گردن ببندند !

  البته از نظر قوانین فرقه گرایانه رجوی داعشی لچک روی سر مریم قجرداعشی و زنان نگون بخت در اسارت فرقه رجوی می شود حجاب انقلابی !

  روسری بر روی سر زن ایرانی می شود حجاب اجباری !

  ــ آیا در فرقه رجوی داعشی زنان می توانند همان لباسی که زنان و دختران ایرانی در خیابان و حتا خانه های خود می پوشند داشته باشند ؟ یا مجبور هستند بر اساس قوانین فرقه گرایانه و بغایت عقب مانده  یکدست و یک شکل یک رنگ بپوشند !

  ــ زنان و دختران ایرانی با همه قوانین محدود می توانند تشکیل خانواده بدهند و صاحب بچه و زندگی شخصی خود باشند .

  ــ آیا در فرقه رجوی داعشی زنان نگون بخت حق ازدواج دارند ؟ ایا می توانند زندگی شخصی خود را داشته باشند ؟

  ــ زنان ایرانی با همه محدودیتها و کم و کاستی ها می توانند در امور اقتصادی ؛ فرهنگی ؛ ورزشی ؛ سیاسی و … شرکت کنند . باز تاکید می کنم با همه محدودیتها و قوانین دست و پا گیر

  ــ آیا در فرقه رجوی زنان نگون بخت حق دارند در فعالیت اقتصادی ؛ فرهنگی ؛ ورزشی ؛ سیاسی داشته باشند ؟

  ــ آیا مریم قجر داعشی به زنان نگون بخت در اسارت فرقه اجازه می دهد انها با اعضاء خانواده خود دیدار داشته باشند ؟

  ــ زنان ایران به همراه خانواده و حتا گروهی به گردش و تفریح می روند . آیا زنان فرقه می توانند در همان کشور و شهری که زندگی می کنند بدون کنترل گردش و تفریخ بروند ؟

  ــ آیا زنان فرقه رجوی داعشی اجازه استفاده از لوازم ارایشی را دارند؟ آیا زنان اسیر در فرقه رجوی می توانند به همان میزانی که زنان ایرانی از لوازم ارایشی استفاده می کنند استفاده کنند؟

  ( البته به جز شخص مریم قجرباید هر چند ماه یکبار عمل لیزر صورت انجام بدهد ؛ از کرمهای چند صد دلاری صاف کننده صورت استفاده کند و لباسهای رنگارنگ بپوشد البه با لچک و دامن تا مچ پا و یا کت شبیه پالتو و شلوار ) برای شرکت در شوهائی که دوست پسرهای امریکائی و اروپائی مثل جلویانی ؛ گنگریچ زن باز ؛ بولتون ضد ایران و ایرانی و جنگ طلب شرکت می کنند !

  البته از حق نگذریم فرقه رجوی داعشی در شارلاتان بازی بی نظیر می باشد ! مریم قجر داعشی بعنوان رئیس جمهورخود خوانده و حسرت به دل ۲۵ سال این لقب پوشالی یدک می کشد و چند زن هم بعنوان وزیر ؛ وکیل خیالی مشغول اسفند دود کردن دور سر مریم قجر ؛ جمع کردن اتاق خواب مریم هستند وگرنه اینکار هم نکنند ول معطل تشریف دارند .

  زنان نگون بخت در اسارت فرقه رجوی داعشی نه تنها مجبور به تحمل محدودیتهای ضد انسانی و قوانین فرقه گرایانه هستند و از هیچ حق و حقوق یک انسان و یک زن برخوردار نیستند و تنها بعنوان ابزاری در دست سران فرقه برای پیشبرد اهداف کثیف سران فرقه سوء استفاده می شوند هر وقت مریم قجر بخواهد ادعاهای شیادانه و فریبکارانه خود را پیش ببرد زنان فرقه را رنگ کرده و قالبهای مختلف روی سن می اورد .

  اما فاجعه اینجاست که مریم قجر داعشی این زنان نگون بخت در اسارت فرقه رجوی هستند که الان به پیر زنان و پیر دختران تبدیل شده اند علاوه بر استفاد تبلیغاتی برای اهداف کثیف خود  مورد سوء استفاده قرار داده و می دهد خیلی از این زنان را مجبور به اعمال غیر اخلاقی و انسانی نموده که در تاریخ بی نظیر می باشد !

  بنا بر شهادت زنانی که از این فرقه جدا شده و با شهامت اعمال ضد انسانی و ضد اخلاقی رجوی و مریم قجر داعشی را افشا کردند زنان در فرقه رجوی داعشی با هدایت و رهبری مریم قجر داعشی مجبور بودند در برنامه هائی که بعنوان رقص رهائی نامگذاری شده بود روی سن جلو رجوی داعشی رقص کنند لباس در بیاورند !

  علاوه بر این زنان اسیر در چنگال فرقه رجوی داعشی با کارگردانی و رهبری مریم قجر داعشی مجبور بودند به حرمسرای رجوی داعشی بروند و رجوی با این زنان همبستر شود و مریم قجر اسم این جنایت و کثافتکاری را ریل محرمیت با رهبری اعلام کند !!!

  یعنی مریم قجر داعشی رسمآ حرمسراداری و پایه گذار جنایتی باشد که بعدآ دست پرورده و همپیمانانشان ( داعشی ها ) اسم ان را جهاد نکاح گذاشتند و رهبران مذهبی وهابی های شیخ نشینهای عربستان و غیره با فتواهای خود زنان را برای جهاد نکاح تشویق کنند ! مریم قجر داعشی ۲۵ سال از داعشی در برپائی جهاد نکاح جلوتر بوده و هست .

  البته جنایات سران فرقه در این حد نماند به دستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی رحم نزدیک به ۱۰۰ زن در اورده شد تا عقیم شوند و هر گونه احساس زنانه را از دست بدهند جنایتی که در حد خود بی نظیر و می توان گفت تک نمونه می باشد  !

  ایا یک زن ژشت سیرتی مثل مریم قجر داعشی با این همه جنایت و خیانت به زنان فرقه خودش می تواند ادعای دفاع از حقوق زنان ایران را بکند ؟

  به مرم قجر داعشی پیشنهاد می کنم اگر جرات دارید به زنان اسیر در فرقه رجوی زیاد ؛ یاد هم نه به همان اندازه که زنان ایرانی با همه محدودیتها و کم و کاستی آزادی دارند اجازه بدهید ازاد زندگی کنند انوقت خواهید دید که به جزء چند پیر زن فرتوت زوار در رفته زنی در فرقه رجوی داعشی نخواهد ماند و مطمئن هستم روزی مثل زنانی که با شجاعت تجاوزات و جنایات شما در حق زنان اسیر در فرقه رجوی را افشا کردند دست به افشاگری بزنند . به همین خاطر هست مریم قجر داعشی سعی می کند با تمام قوا از جدا شدن زنان اسیر در فرقه رجوی جلو گیری کند .

  مریم قجر داعشی و زنان نگون بخت اسیر در فرقه رجوی داعشی ۴۰ سال از زنان ایران عقب تر هستد !

  پاریس : محمد رزاقی

  ////////////////////////

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.