• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • رزاقی: وعده بولتون هم به سرنوشت وعده های رجوی روح پلید ومریم قجر داعشی خواهد پیوست!

  وعده بولتون هم به سرنوشت وعده های رجوی روح پلید ومریم قجر داعشی خواهد پیوست!

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم آوریل ۲۰۱۸:…  این روزها میرزا بنویسهای فرقه رجوی بوزینه وار در سایتهای فرقه رجوی داعشی انچنان با آب و تاب از انتخاب بولتون بعنوان مشاور امنیت ترامپ می نویسند که گویا با انتخاب ترامپ دنیا به کام کاسه لیسان می چرخد هر انچه فرقه رجوی داعشی خواهد همان خواهد شد . ولی به سران فرقه رجوی و بوزینه هائی که خود را همچون … 

  John_Bolton_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_Torture_Murder_TerrorismNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

  لینک به منبع

  وعده بولتون هم  به سرنوشت وعده های رجوی روح پلید ومریم قجر داعشی خواهد پیوست!

  این روزها میرزا بنویسهای فرقه رجوی بوزینه وار در سایتهای فرقه رجوی داعشی انچنان با آب و تاب از انتخاب بولتون بعنوان مشاور امنیت ترامپ می نویسند که گویا با انتخاب ترامپ دنیا به کام کاسه لیسان می چرخد هر انچه فرقه رجوی داعشی خواهد همان خواهد شد .

  ولی به سران فرقه رجوی و بوزینه هائی که خود را همچون نشادر استعمال کرده ها بالا پائین می اندازد باید بگویم اول یک عقب گرد کنید و به وعده های گذشته شخص رجوی روح پلید ؛ مریم قجر داعشی ؛ عزت الدوری معاون صدام ملعون به اندازید بعد این همه بالا پائین بپرید .

  میرزا بنویسهای مخ پوسیده فرقه رجوی بهتر از همه می دانند که این وعده ؛ وعید ها  در بین ملت ایران هیچ ارزشی ندارد وهمه اش باد هواست یک پاپاسی هم ارزش ندارد .

  تمام این ادا اطورارهای بوزینه وار برای سرپوش گذاشتن به شکستهای فرقه رجوی و در اسارت نگه داشتن ذهنی وجسمی یک عده که میانگین سنی شان از ۶۰ گذشته ولی سران فرقه رجوی ازان نگون بختها  بعنوان ابزار برای دریافت جیره و دلارهای خونین از عربستان و … مورد سوء استفاده قرار می دهند .

  ولی برای اینکه تاریخچه  وعده های رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی برای سرنگون کردن رژیم تا الان مشخص شود یک نگاه مختصر به گذشته داشته باشیم .

  ــ مشخصه اصلی رجوی روح پلید تشنه قدرت و مقام  ؛ شهوت ؛ پول بود و به جز این به هیچ چیز دیگر فکر نمی کرد !

  رجوی برای بدست اوردن انچه در بالا قید شد دست به هر دریوزگی ؛ کلاشی ؛ بی ناموسی ؛ وطن فروشی ؛ جاسوسی و ترور و .. دست زد  و با وعده های سر خرمن یک عده را به فنا داد تا به نیات پلید خود برسد .

  ــ از سال ۵۸ تا سال ۶۰ که رجوی اسمش را فاز سیاسی گذاشته بود می خواست با کاندید شدن در انتخابات ریاست جمهوری و نمایند مجلس شدن به یک تخت و ریاستی برسد ولی موفق به این کار نشد در نتیجه به اعتراف خودش در خرداد سال ۶۰ تظاهراتی راه انداخت که قصدش تسخیر مجلس و اعلان سرنگونی دولت وقت بود که موفق نشد در نتیجه جان بی مقدار خودش را برداشت و الفرار به پاریس .

  ـــ بعد از استقرار در پاریس و جا خوش کردن پشت سر هم مصاحبه می کرد و پیام می داد که با اب شدن اولین برف تهران ( در ۶ ماه ) به ایران باز خواهد گشت و حکومت بدست خواهد گرفت !

  البته برفهای الاسکا و سیبری اب شدند ولی برف تهران ۴۰ سال اب نشده که رهبر انقلاب قدیم ؛ انقلاب نوین ؛ انقلاب روی تخت و … به تهران بر گردد !

  ــ سپس رجوی داعشی با راه انداختن ترور سران حکومت می خواست به خیال خودش رژیم ایران را بدون رجال سیاسی و دینی و به گفته خودش بی دنباله کند و سپس خودش بعنوان رهبر بر گرده ایران که این خط رجوی هم به گل فر رفت و ارزوی امدن به ایران به ۶ ماه بعد موکول کرد !

  ــ رجوی وقتی دید با ترورسران حکومت هم نتوانست به نیات پلید خود برسد جنگ شهری راه انداخت و ترورهای خیابانی شروع کرد که خیلی ها کشته و یا دستگیر شدند و در نتیجه ۱۷ هزار ترور از سیاستمداران و مردم عادی هم راه بر گشت رجوی به ایران باز نکرد و دوباره سرنگونی رژیم به اولین فرصت حواله داد !

  ــ رجوی بعد از شکست تاکتیک ترور خیابانی که اسم ان را جنگ شهری گذاشته بود مدعی شد که می خواهد با استقرار در یک منطقه رزیم سر نگون بکند و به همین خاطر اعضای نگون بخت به خاک کردستان کشاند و انجا هم با به کشتن دادن یک عده و شکست نتوانست ه ایران بر گردد .

  ــ سال ۶۵ با رفتن به عراق و رفتن به پا بوسی صدام ملعون مدعی شد که می خواهد با تشکیل ارتش ازدیبخش رزیم سر نگون کند که نتیجه اخر این ارتش دست ساز رجوی هم شکست سنگین و به کشتن دادن نزدیک به ۲۰۰۰ از اعضاء نگون بخت به شکست منجر شد و رجوی همچنان در حسرت رفتن به ایران ارزو به دل ماند .

  ــ از سال ۶۷ به بعد رجوی اعضاء نگون بخت در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون با راه انداختن انقلاب اید ئولوژیک و سمبه زدن به تانکهای اهدائی صدام ملعون به رجوی مشغول کرد و مدعی شد با انقلاب تک ؛ تک ؛ اعضاء رژیم حتما سرنگون خواهد شد !

  سال ۷۲ رجوی در یک سیرک و شعبده بازی در شورای دست ساز خودش مریم قجر حرمسرا دار شخصی خود را بعنوان رئیس جمهور باسمه ای انتخاب کرد و بعد ان در یک نشست داخلی گفت :

  مریم بعنوان موشک استراتژیک به قلب رژیم ایران و بورژوازی حامی رژیم ؛ برای سرنگون کردن رژیم به فرانسه پرتاب کردیم !

  البته این موشک استراتژیک ( مریم قجر ) ۳ سال بعد در سال ۷۵ برگشت به عراق و به سر ما خورد نه به  سر رژیم  نه به سر بورژوازی !

   ــ سایت فرقه رجوی داعشی چند دقیقه از نشست نوروزی سال  ۷۷ و ۷۸ رجوی روح پلید گذاشته ولی بصورت شیادانه کل حرفهای رجوی را پخش نکرده . رجوی در نشست عید سال ۷۷  ( ۹۸ میلادی ) گفت :

  با عزت ابراهیم الدوری ( معاون وقت صدام ملعون ) ملاقات داشته و در ان ملاقات عزت ابراهیم به وی گفته ما درحزب بعث تحلیل کردیم که هر کس در سال ۲۰۰۰ در تهران حکومت داشته باشد ژئوپلیتیک منطقه در دست ان خواهد بود و ما به این نتیجه رسیدیم که ما در سال ۲۰۰۰ در تهران مهمان شما خواهیم بود !!!

  رجوی هم با کلاشی خاص خود اعلام کرد امسال سال اماده سازی برای سرنگونی و اسم ان را ( آ ۷۷ ) گذاشت اعضا ء نگون بخت با کارهای یدی طاقت فرسا مشغول کرد که می توانم بگویم در همان روزها اکثر اعضاء از فشار کار و فشار روحی روانی و جسمی در نشستهای موسوم به عملیات جاری دچار بیماری های جسمی شدند .

  البته سال ۷۷ هم تا ۷۹ که برابر با سال ۲۰۰۰ بود نه تنها خبری از سرنگونی نشد بلکه فشارهای بین المللی به دام بیشتراز زمان دیگر شروع شد و در نهایت همین بولتون جنایتکار با پر کردن پودر بچه در یک لوله پلاستیکی در سازمان ملل مدعی شد در عراق مواد شیمیائی پیدا شده و زمینه حمله به عراق اماده کرد .

  اما سال ۲۰۰۰ هم گذشت رجوی نتوانست از صدام و معاونش و اعضاء جنایتکار حزب بعث در تهران استقبال کند .

  در سال ۸۲ قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود مریم قجر به همراه ۲۰۰ تن از سران و خدمه به پاریس فرار کرد و رجوی داعشی هم به سوراخ موشی خزید و اعضاء نگون بخت در بیابانها و کوههای عراق در زیر شدید ترین بمباران تاریخ رها کردند .

  ــ رجوی داعشی در همان ساعتهای اولیه  سرنگونی اربابش ( صدام ) با فرستادن پیام گفت ما برای اینکه با امریکایئها همکاری کنیم دامن می پوشیم ! و ایچنین بود که رجوی به لیسیدن تمام انچه تا بحال با سس ضد امپریالیزم قی کرده بود پرداخت ودر مقابل امریکائیها چاچا رقصید تا بدین شیوه شاید به اهداف پلید خود برسد .

  یک روز مدعی شد چون بوش پسر ایران  در محور شر قرار داده بس بعد عراق نوبت ایران و امریکا به ایران حمله خواهد کرد و تنها الترناتیو هم جزء فرقه رجوی وجود ندارد بس در نتیجه رجوی  به ارزویش خواهد رسید !

  به همین خاطرهمه نوع ادا اطوار بوزینه وار در مقابل امریکائها در اورد از بر گزاری جشنهای مخصوص تا دادن رشوه به بعضی از فرمانده هان امریکائی مستقردر اردوگاه بد نام اشرف تا بتواند دل ارباب جدید بدست اورد .

   رجوی روح پلید و سران فرقه در پی این خوش رقصی ها برای امریکائیها تمام تلاش حقه بازی خود را وسط دایره ریختند تا نظر ارباب جدید جلب کنند . رجوی و مریم قجر هم هر روز وعده سرنگونی به اعضاء نگون بخت که در اسارت ذهنی و جسمی رجوی هستند می داد و ادعا می کرد که  :

   رژیم در مرحله سرنگونی ؛ رژیم درشروع سرنگونی ؛  رژیم در آغاز سرنگونی ؛ رژیم در  سرآشیب سرنگونی ؛ رژیم وارد سرنگونی شده ؛ رژیم در زمان سرنگونی ؛ رژیم در سال سرنگونی و …

  حتا مریم قجر داعشی سفره هفت سین به هشت سین تبدیل کرده بود با اضافه کردن س = سرنگونی هر سال از اوور سوراواز و شوهای مختلف مدعی بود سال سرنگونی رژیم و به زودی به تهران رفته و در تخت ریاست جمهوری خواهد نشست .

  تا انجا که بعد از اخراج خفت بار از اردوگاه بدنام اشرف رجوی مدعی شد کمپ لیبرتی پلی هست به تهران !

  اما یک مرتبه این پل بعد طی یک قاره از اسیا به اروپای شرقی زده شد و سر از تیرانای البانی در اورد !

  چند سالی مریم قجر داعشی با سرسپاری مطلق و قارا کنیزی جنگ طلبان امریکائی و شیوخ مرتجع عرب بطور خاص عرعرستان و با اوردن بولتون و جولیانی به شوهای به خیال احمقانه  و ابلهانه خود در صدد رسیدن به تخت ریاست جمهوری و بطور خاص در چند هفته گذشته با انتخاب بولتون بعنوان مشاور امنیت ترامپ مدام در بوق کرنا می کنند که گویا کار تمام و بولتون باعث سرنگونی رزیم خواهد شد !

  اما به مخ پوسیده ها و بوزینه های رجوی روح پلید باید بگویم زیاد مثل نشادر استعمال کرده اید سوزش این همه نشادر به این راحتی شما را ول نخواهد کرد .

  اولا:  بولتون نه تنها در بین دولتهای دیگر حتا در خود امریکا هم منفور تشریف دارند و همه می دانند وی تنها به منافع اربابان خود توجه دارد نه منافع کل امریکا .

  دومآ  : همین اقای بولتون در اخرین موضع گیری خود گفت به نظر می رسد طرفداران ازده بیشتر و اسمی از فرقه منفور شما نبرد !

  سومآ : ترامپ بیشتر به جمع کردن دلار توجه می کنه نه به خرج کردن دلار برای یک جنگ نا معلوم حتا با ایران .

  شما از زبان بولتون می گوئید که تا سال ۲۰۱۹  رژیم ایران سرنگون خواهد شد !

  وعده همین بولتونی که شما حلوا حلوایش می کنید به وعده های تو خالی رجوی روح پلید اضافه خواهد شد  قصد و نیت شما با این وعده های تو خالی اینکه  یک عده زن و مرد پیر؛ مریض در مانده را برای دریافت دلارهای خونین از عربستان و … همچنان در اسارت نگه دارید اید امسال هم به این شیوه موفق شوید اما به یقین می گویم  مطمئن باشید گیریم یک اتفاقی بین ایران و امریکا هم  به افتد که امکانش در حد صفر هست مردم ایران انقدر از فرقه رجوی متنفر هستند تا بفهمند اسمی از شما برده می شود و رد پائی از شما هست با تمام وجود با همه مشکلات و تضاد ها چه موافق چه مخالف همین رژیم در مقابل شما و اربابانتان ایستادگی خواهند کرد و اجازه نخواهند داد یک مشت جنایتکار ؛ وطن فروش ؛ جاسوس بد نام مثل فرقه رجوی  وارد ایران شوند .

  الان برج ۴ میلادی هست و ۸ ماه تا رسیدن به سال ۲۰۱۹ باقی هست بهتر همه بوزینه های نشادر استعمال کرده رجوی روح پلید در اخر ماه سال ۲۰۱۸ کنار رود اوور سوراواز یا در تیرانا کنار دریا خودتان را  خوب بشورید  ولی بعید می دانم اثر این نشادر در اب رودخانه یا دریا هم پاک شود شما چنان خواهید سوخت که تا سال ۲۰۲۹ هم بوزینه وار همچنان بالا پائین خواهید پرید .

  پاریس : محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.