• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی: هشدار به خانواده های اعضاء اسیر در فرقه رجوی !

  هشدار به خانواده های اعضاء اسیر در فرقه رجوی !

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم آوریل ۲۰۱۸:… چند هفته گذشته خبر های موثقی از داخل تشکیلات فرقه رجوی بدست امده که بعد از استقرار اعضاء نگون بخت در اسارتگاه اشرف ۳ در آلبانی شخصآ مریم قجر و سران فرقه برای ۲ هدف مشخص اعضاء نگون بخت تحت فشار گذاشته اند تا از خانواده هایشان به عناوین مختلف پول طلب کنند و بدین … mohammad Razaghi

  لینک به منبع

  هشدار به خانواده های اعضاء اسیر در فرقه رجوی !

  ( خانواده هائی که داخل ایران و یا اروپا زندگی می کنند )

  چند هفته گذشته خبر های موثقی از داخل تشکیلات فرقه رجوی بدست امده که بعد از استقرار اعضاء نگون بخت در اسارتگاه اشرف ۳ در آلبانی شخصآ مریم قجر و سران فرقه برای ۲ هدف مشخص اعضاء نگون بخت تحت فشار گذاشته اند تا از خانواده هایشان به عناوین مختلف پول طلب کنند و بدین شیوه بتوانند از خانواده هائی که در ایران و یا اروپا هستند اخاذی کنند .

  ــ هدف اول مریم قجر داعشی از این شیوه برای پولشوئی هست که بتواند ادعا کند مخارج ملیونها دلاری که برای شوهای خودش و پرداختن به نماینده گان سابق ؛ و سناتور سابق ؛ وکیل سابق و … می پردازد توسط خانواده ها از داخل ایران و یا توسط خانواده ها در اروپا تامین می شود .

  ــ هدف پلید و شوم دوم مریم قجر داعشی اینکه اگر موفق به دریافت پول از خانواده های اعضاء نگون بخت شد از انها برای جاسوسی و … سوء استفاده کند .

  مریم قجر داعشی و سران فرقه در اسارتگاه اشرف ۳ در آلبانی اعضاء نگون بخت بصورت فردی صدا کرده و توجیه می کنند که باید با خانواده ات در ایران و هر کجا اروپا زندگی می کنند زنگ بزنید و درخواست پول بکنید !

  سران فرقه رجوی داعشی برای اخاذی از خانواده ها ۲ سناریو آماده کرده و به هریک از اعضاء نگون بخت می گویند خودت هر ۲ سناریو را بخوان و ببین کدام نقش را می توانی بهتر بازی بکنی !

  ــ  اعضاء نگون بخت باید با خانواده اش تماس گرفته و ادعا کنند مریض هستم و برای عمل جراحی نیاز به پول دارم !

  ــ سناریو دیگر اینکه عضوء نگون بخت به خانواده اش زنگ بزند و ادعا کند می خواهم از البانی به کشورهای اروپائی بروم و برای گرفتن وکیل ؛ خرج راه و … نیاز به پول دارم !

  در هفته های گذشته اعضاء نگون بخت فرقه  رجوی به نوبت تحت نظرسران فرقه از اتاق مخصوصی که برای اینکار در اسارتگاه اشرف ۳ در آلبانی در نظر گرفته شده با خانواده هایشان تماس گرفته و خواهان پول با همان سناریو هائی که گفتم شده اند .

  با توجه به اینکه اکثر خانواده های اعضاء اسیرازحقه بازی و شارلاتان بازی مریم قجر داعشی و سران فرقه خبر دارند و هیچ دلخوشی از سران این فرقه ندارد وبالعکس متنفرهم هستند اغلب با جواب قاطع نه تنها از دادن پول خود داری کرده اند بعضی از خانواده ها می دانند سران فرقه می خواهند اخاذی و کلاهبرداری کنند حتا با جواب های دندان شکن این پروژه اخاذی و کلاهبرداری مریم قجر داعشی ناکام گذاشته اند !

  نمونه جوابهای دندان شکنی که بعضی از خانواده ها به اخاذی و کلاهبرداری مریم قجر داعشی داده اند !

   ــ سران فرقه یکی از اعضاء نگون بخت دراسارتگاه اشرف ۳ در البانی توجیه می کنند که به خانواده اش زنگ بزند و ادعا کند مریض هست و برای بستری شدن و عمل جراحی نیاز به پول دارد!

  جواب خانواده عضو نگون بخت : اگر واقعا مریض هستی از اردوگاه فرقه رجوی بیا بیرون ما خودمان حضوری می اییم ملاقات در بهترین بیمارستانها بستری ات می کنیم .

  اما اگر مریم قجر قصد دارد از ما برای عمل جراحی صورت خودش پول بگیرد ما پولی برای عمل زیبائی مریم قجر نداریم بدهیم !

  ــ سران فرقه یک عضوء اسیر و نگون بخت  دیگری را مجبور می کنه با خانواده اش تماس بگیرد و ادعا کند که می خواهد وکیل بگیرد تا بتواند از البانی به اروپا برود .

  وقتی خانواده عضوء نگون بخت می پرسند ایا از فرقه رجوی جدا شده ومستقل می باشد ؟ و عضوء نگون بخت به تتته می افته و خانواده می فهمد که این تماس برای کلاه برداری هست جواب می دهند که خوب مریم قجر ادعا می کند شما ۱۲ هزار وکیل پشتیبان دارید شما هم ۲ هزار نفر هستید برای هر کدامتان ۶ تا وکیل کافی نیست ؟ اگر ۶ وکیل فرقه نتوانستند هیچ غلطی بکنند این یک وکیل که می خواهی بگیری چه غلطی می خواهد بکند ؟

  ــ سران فرقه یکی دیگر از اعضاء را باز توجیه می کنند که از خانواده اش پول بخواهد و عضوء نگون بخت وقتی از خانواده اش طلب پول می کند و خانواده وی متوجه می شود که یکی از زنان فرقه رجوی همزمان عضوء نگون بخت توجیه می کند که چه بگوید خانواده شرع می کند به دادن جوابهای دندان شکن و می گوید مریم قجر برای بزک دوزک ؛ لباس های انچنانی ؛ دادن ۱۰ هزار دلار به هر دقیقه  سخنران امریکائی پول دارد اما برای عمل جراحی توکه ۳۰ سال خر حمبالی این فرقه را می کنی  پول ندارد ! و شروع می کند به فحش دادن به رجوی روح پلید ومریم قجر که زن فرقه رجوی با دستپاچکی دستور می دهد عضوء نگون بخت صحبت کردن قطع کند ! خخ

  ــ در مورد دیگر سران فرقه یکی دیگر از اعضاء نگون بخت فرقه را توجیه می کنند که از خانواده اش ۲۰ هزار دلارطلب کند و خانواده وی اول خبر فوت پدر و مادر خودرا به عضوء نگون بخت می دهند و به  در خواست پول نه جواب منفی می دهند نه جواب مثبت به همین خاطر این عضوء نگون بخت بار دیگر مجبور می کنند با خانواده اش تماس بگیرد و چون سران فرقه هم خبر فوت پدر و مادر عضوء نگون بخت از پشت خط تلفنی که کنترل می شود شنیده بودند . اینبار توجیه می کنند که عضوء نگون بخت از خانواده خود بخواهد سهمیه ارثی که از پدرشا ن رسیده را به وی ارسال کنند !!!

  خانواده عضوء نگون بخت وقتی متوجه می شوند این تماس می تواند یک کلاه برداری و اخاذی از طرف فرقه رجوی باشد ازعضوء نگون بخت فرقه سوال می کنند ایا از فرقه رجوی جدا شده که نیاز به پول پیدا کرده ؟

  سران فرقه که می خواستند به هر طریق ممکن از خانواده عضوء نگون بخت اخاذی و کلاه برداری کنند به وی یاد می دهند که بگوید از فرقه جدا شده و نیاز به پول دارد .

  خانواده عضوء نگون بخت هم در جواب می گویند خوب حال که جدا شده ای باید یک وکالت نامه رسمی از سفارت ایران در هر کشوری که زندگی می کنی برای ما بفرستی که ما بتوانیم ارثیه ترا بفروشیم و پولش را برایت  بفرستیم وگرنه ما به هیچ وجه نمی توانیم سهم ارثیه ترا بفروشیم .

  وقتی سران فرقه جواب خانواده عضوء فرقه را می شنوند و می بینند به این شیوه هم نمی توانند از خانواده ها اخاذی و کلاهبرداری کنند دست از پا درازتر تماس عضوء نگون بخت با خانواده را قطع می کنند .

  رجوی روح پلید ملیونها دلار از صدام ملعون در مقابل وطن فروشی ؛ دادن اطلاعات جبهه ها و شهرها ؛ ترورها و … از صدام ملعون گرفته و درکشورهای مختلف اروپا و امریکا ؛ کانادا ؛ حتا در ترکیه و امارات و … شرکتهای مختلف درست کرده وبعد از سقوط صدام ملعون اربابان جدیدیش ( شیوخ مرتجع عرب و موساد و … ملیونها دلار برای جاسوسی ؛ وطن فروشی و قارا کنیزی مریم قجر پرداخت می کنند .

  مریم قجر برای سخنرانی یپنج دقیقه نماینده  سابق؛ وکیل  سابق و … از ۲۰ هزار دلار تا ۵۰ هزار دلار پرداخت می کند البته علاوه بر خرج سفر و استقرار در گرانترین هتلها و … اما باز می خواهد برای لاپوشانی دریافت دلار های خونین از شیخ مرتجع عربستان و موساد و .. به اخاذی و کلاهبرداری از خانواده های اعضاء نگون بخت دست می زند تا ادعا کند خرج فرقه رجوی داعشی را خانواده ها تامین می کنند !

  اسناد انکار ناپذیر !

  سخنرانان کرایه ای مجاهدین خلق فرقه رجوی

  از این طریق به خانواده های اعضاء نگون بخت در داخل ایران و یا انهائی که در اروپا زندگی می کنند هوشیار باشند از طرف مریم قجر داعشی مورد اخاذی و کلاهبرداری قرار نگیرند .

  ازدوستان جدا شده درهر کجا که هستند ( در اروپا و ایران و… ) درخواست می کنم به هر طریق ممکن خانواده های اعضاء نگون بخت در این زمینه هوشیار سازند تا جلو اخاذی و کلاهبرداری مریم قجر داعشی از خانواده ها گرفته شود .

  پاریس : محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.