• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • محمد رزاقی: سوزش سران فرقه رجوی داعشی از خود داری اعضاء برای خودسوزی …

  سوزش سران فرقه رجوی داعشی از خود داری اعضاء برای خودسوزی در اردوگاه بد نام اشرف !

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژوئن ۲۰۱۸:…  منظور فهیمه اروانی هم این بود که چرا جلو نظامیان امریکائی و خبر نگاران خود سوزی و خود زنی نمی کنید ! باز وقتی فهیمه اروانی هم دید اعضاء اسیر هیچ واکنشی نشان ندادند با حالت عصبی و غرغر زنان رفت و بلوک به بلوک همین برخورد با دیگر اعضاء اسیر می کرد . تا دمهای صبح برنامه شب نشینی ادامه داشت و دم صبح به مقر هایمان … 

  لینک به منبع

  سوزش سران فرقه رجوی داعشی از خود داری اعضاء برای خودسوزی در اردوگاه بد نام اشرف !

  چند روز گذشته به روزهائی فکر می کنم که در اسارت ذهنی و جسمی سران فرقه رجوی داعشی بودیم و بطور خاص روزهائی که با اینکه سران فرقه سالها ی سال اعضاء نگون بخت از دنیای بیرون قطع کرده بودند تا از اعضاء بعنوان گوشت دم توپ استفاده کنند و برای اهداف پلید خود مورد سوء استفاده قراربدهند اما در روزهائی که ارباب رجوی ( صدام ملعون ) سقوط کرده بود و اعضاء فرقه توسط ارتش امریکا در اردوگاه بد نام اشرف سرجمع شده بود . در ژوئن سال ۲۰۰۳ خبر دستگیری مریم قجر انهم بعد از ۲ روز تاخیر به اعضاء بصورت عمومی گفته شد .

  البته این را اضافه کنم سران فرقه رجوی داعشی ان زمان نمی خواستند این خبر به گوش اعضاء در اردوگاه بد نام ارف برسد . اما از انجا که در هر قارگاه چند نفر بصورت مخفیانه به رادیو گوش می دادند خبر از طریق رادیو شنیده بودند و بصورت محفلی به همدیگر گفته بودند و این خبر به گوش سران فرقه رسیده بود که اعضاء متوجه دستگیری مریم قجر داعشی به همراه بیش از ۱۶۰ تن از فرمانده هان و دیگر سران فرقه رجوی داعشی  توسط پلیس فرانسه شده اند و سران فرقه مجبور شدند خبر را با ۲ روز تاخیر بصورت عمومی اعلان کنند .

  بعد از ان فرمانده مقر اعضاء اسیر را بصورت یگانی صدا می کرد و از اعضاء می خواست که درخاست خود سوزی بنویسند و اعلام کنند که حاضر هستند در اعتراض به دستگیری مریم قجر در هر کجا که نیاز باشد دست به خودسوزی بزند !!!

  تقریبآ یک هفته بعد از دستگیری مریم قجر داعشی در اردوگاه بد نام اشرف یک مراسم شب نشینی در خیابان اصلی اردوگاه اشرف برگزار کردند و قبل از رفتن به مراسم فرمانده مقر تمام اعضاء را که نزدیک به ۱۱۰ نفربودیم جمع کرد و گفت امشب قرار مراسم شب نشینی باشد که از فرمانده هان ارتش امریکا و خبر نگارها هم می ایند اگر کسی خواست اقدامی بکند ( خود سوزی و خود زنی ) قبلا هماهنگ کند !!!

  بعد از شام بطرف محل مراسم رفتیم و مقر ما تقریبا در بلوک جلو نزدیک محلی که تقریبا  نزدیک به ۲۰ نظامی امریکائی و چند خبر نگار نشسته بودند مستقر شدیم  . مراسم با شعار علیه دولت فرانسه و خاتمی شروع شد .

  وسط های برنامه بود که یکی از فرمانده هان بد نام مقر ما بنام علی اکبر انباز با نام مستعار یوسف که در بین اعضاء به یوسف زنباز معروف هست پشت صفی که ما نشسته بودیم ایستاد وگفت :

  بچه ها الان وقتش در حضور این امریکائیها و خبرنگاران اعتراض خودمان را نشان بدهیم وقت و محل خودسوزی الان همین جاست !

  من بلافاصله بدون اینکه یک لحظه فکر کنم در جواب گفتم :

  برادر یوسف اول سر فرمانده هان بعد فرمانده ها این کارانقلابی  ( خود سوزی )انجام بدهند تا انگیزه ی برای ما شود !

  وقتی یوسف این جواب شنید به یک نگاه معنا دار رفت نزد فرمانده مقر و شروع کرد به صحبت که معلوم بود گزارش می داد که نقشه شان برای به دام انداختن اعضاء برای خود سوزی نگرفته است .

  چندساعت از برنامه شب زنده داری نگذشته بود که اعضاء اسیر نه حوصله نشستن در محل روی صندلی را داشتند نه تکرار شعارهائی که توسط بلند گو گفته می شد .

  در همین وضعیت یک مرتبه فهیمه اروانی نزدیک محل نشستن بلوک ما شد و پرسید شما ارتش چندم هستید ؟ ( هر مقری که نزدیک به ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر بود بعنوان ارتش یک و دو  سه و …. نم گذاری کرده بودند ) که بچه ها گفتند ارتش دوم که یک مرتبه فهیمه اروانی با داد و بیداد گفت ارتش دوم نه ارتش مرده  وارفته ! چرا صدایتان در نمی اید ؟! چرا هیچ کاری نمی کنید ؟!

  منظور فهیمه اروانی هم این بود که چرا جلو نظامیان امریکائی و خبر نگاران خود سوزی و خود زنی نمی کنید !

  باز وقتی فهیمه اروانی هم دید اعضاء اسیر هیچ واکنشی نشان ندادند با حالت عصبی و غرغر زنان رفت و بلوک به بلوک همین برخورد با دیگر اعضاء اسیر می کرد .

  تا دمهای صبح برنامه شب نشینی ادامه داشت و دم صبح به مقر هایمان بر گشتیم  .

  فردای ان روز سران فرقه شب نشست برگزار کردند و فرمانده مقر بر گشت گفت من دیشب فهمیدم شما به درد این سازمان نمی خورید ! برادران و خواهران در اروپا خود سوزی می کنند ولی دیشب از هیچ کدامتان بخاری بلند نشدید کاری بکنید ! ( چرا لند نشدید خود سوزی بکنید ) .

  الان همه تان هم بلند شوید در این مقر خود سوزی بکنید به درد نمی خورد باید سر بزنگاه اینکار می کردید که نکردید !

  شما همه تان وا داده اید باید برید فاکتهای وا دادگی واو شدن را تک به تک بخوانید و بیارید در نشست بخوانید !

  من دست بلند کردم و گفتم :

  خواهر من فکر نمی کنم ما وا رفته یا وا داده باشیم چون در زیر بزرگترین بمباران تاریخ بودیم . در بیابانها و کوهها بدون امکانات در کوه درواشکه حتا روزها یک قرص نان نداشتیم ؛  یا یک پتو نداشتیم که چند نفر شبها زیر ان بخوابیم  شبها در کوه و بیابان در زیر پل و یا در شیار کوه ها خوابیدم و … انوقت شما به ما می گوئید وا رفته !

  حرفم که تمام شد یکی از چماقداران فرقه رجوی بنام قاسم بابا صفری بلند شد و با یک حالت حق به جانب رو به من که جواب نده برو حرف خواهر اثبات کن !

  من بر گشتم به قاسم بابا صفری گفتم من با خواهر صحبت می کنم تو با میز خودت صحبت کن حرف مفت نزن .

  وقتی فرمانده مقر دید اوضاع داره از دست خارج می شود نشست تعطیل کرد و از من خواست در اتاق بمانم و رو کرد به قاسم بابا صفری که مستقیم بره سمت اسایشگاه و بعد خارج شدن همه نفرات از من هم خواست که بیرون از نشست با کسی حرف نزنم و برخورد فیزیکی نداشته باشم .

  ( قاسم بابا صفری بعد ها امد کمپ تیف و نزدیک ۳ ماه هم ادا اطوار مجاهدی و بعضی وقتها هم ضد امپریالیستی در می اورد و مدعی بود هر کس بر علیه مجاهدین چیزی بگوید دقیقا سمت رژیم ایران ! و یا کار کردن در زندان تیف برای امریکائیها بد و همراهی با امپریالیزم می باشد !

  البته این احمق بی سواد کودن در دام چند نفر از اعضاء بد نام فرقه رجوی افتاده بود که سابقه مشعشع در تجاوز به بچه های کم سن و سال داشتند و یا از بچه های کم سن و سال بعنوان فاعل برای بر اورد جنسی سوء استفاده قرار داده بودند . البته این گوهر بی بدیل رجوی نتوانست بیش از چند ماه سختی زندان تیف تحمل کند روزهائی که مدعی بود هر کس علیه رجوی حرف بزند را با یک تصمیم انقلابی ۱۸۰ درجه ای چرخاند و یک روز مشخص شد که جزو بر گشتی ها به داخل ایران ثبت نام کرده و چهار نعل به سمت ایران و رژیم رفت .

  اما هر وقت به ان روزهائی که اسارت ذهنی و جسمی  سران فرقه رجوی داعشی بودم فکر میکنم می بینم انچه باعث شد حتا یک نفر ازبین بیش از ۴۰۰۰ حاضر نشد به خاطر مریم قجر در اردوگاه بد نام اشرف دست به خودسوزی و یا خو کشی بزنند به جز اینکه پی برده بودند سران فرقه بطور خصوصی رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی به اعتمادشان خیانت کرده چیز دیگری نمی تواند باشد .

  قبل از حمله امریکا به عراق رجوی روح پلید در اخرین نشست کنار مریم قجرچنان ادا اطواربوزینه وار در می اورد که گویا اتفاقی به افتد و حمله ای به عراق صورت بگیرد وی دستور حمله به ایران صادر خواهد کرد ودر پیشاپیش همه اعضاء خو د مری مقجر سوار تانک سفیدی خواهند شد و پیشاپیش جلو تر از اعضاء به سمت ایران حرکت خواهند کرد .

  اما وقتی در ژوئن ۲۰۰۳ خبر دستگیری مریم قجر علنی شد معلوم شد رجوی روح پلید و مریم قجر قبل از انکه در عراق ترقه ای در شود اعضاء نگون بخت در زیر بزرگترین بمباران تاریخ در کوه و بیابان رها کرده رجوی روح پلید به سوراخ موش و مریم قجرداعشی هم همراه شوهر سابق خود به فرانسه فرار کرده اند .

  عدم خود سوزی اعضاء اسیر ذهنی و جسمی در اسارتگاه بد نام اشرف نشانی بود از تنفر اعضاء به کلاشی ؛ دروغگوئی ؛ فریب ؛ خیانت به اعتماد اعضاء توسط شخص رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی و دیگر سران این فرقه  در حالی که در قطع کامل با دنیای بیرون بودند . اما با یک حس درونی متوجه این خیانت شده بودند .

  پاریس : محمد رزاقی

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.