• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • رزاقی: مریم قجر داعشی و شوهر سابقش ( مهدی ابریشمچی ) قاتل مالک شراعی

  حال در آلبانی تهدیدات مریم قجرداعشی و مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر بصورت عملی صورت می گیرد . تناقض اطلاعیه فرقه رجوی داعشی در مورد مرگ مالک شراعی اظهرمن الشمس و معلوم که مریم قجرداعشی ومهدی ابریشمچی و دیگر سران فرقه که کنترل اسارتگاه اشرف ۳ را در البانی بدست دارند می خواهد با چپاندن نام شهید در اطلاعیه از تعقیب قضائی فرار کنند . سوال اساسی و تناقض در اطلاعیه فرقه رجوی خنده اوراست ومعلوم که توسط مخ پوسیده هائی نوشته شده که در اوورسوراواز نشسته و درهمان دوران ابلهی و کودنی خودشان سیر می کنند . مریم قجر داعشی در اطلاعیه ای که به خاطر مرگ مالک شراعی صادر کرده مدعی شده : سه‌شنبه ۲۹خرداد ۱۳۹۷وقتی مالک که در ساحل بود متوجه شد یکی از همرزمانش که برای شنا به داخل آب رفته دچار انقباض عضلات شده است و در حال غرق شدن کمک می‌خواهد، بلادرنگ با لباس به داخل دریاچه پرید و با تلاش فوق‌العاده همرزم خود را از عمق به روی آب آورد و جان او را نجات داد،  ما لحظاتی بعد خودش در آب فرو رفت و نتوانست بیرون بیاید. ــ سوال از سران فرقه  اینجاست :  کسی که نجات غریق بوده و توانسته یک نفر از عمق اب بیرون بکشد و نجات بدهد چطور نتوانسته خود را نجات بدهد ؟!

  مریم قجر داعشی و شوهر سابقش ( مهدی ابریشمچی ) قاتل مالک شراعی 

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی ـ 28.06.2018

  Albania-Malek Sheraee-Nejatyaftegad dar Albani

  لینک به منبع

  مریم قجر داعشی و شوهر سابقش ( مهدی ابریشمچی ) قاتل مالک شراعی !

  خبر مرگ مالک شراعی از اعضاء نگون بخت فرقه رجوی در البانی در سایتهای مختلف درج شد و سایت فرقه رجوی داعشی با درج یک عکس از مالک شراعی و نوشتن چند خط انهم متناقض به وی مقام شهید داد . البته این مقام شهید دادن در البانی برای کسی که خود فرقه ادعا می کند غرق شده هم اوج تناقض این اطلاعیه دروغین می باشد برای گمراه کردن افکار عمومی و مقامات امنیتی کشور البانی .

  جهت اطلاع مردم و خانواده ها و افکار عمومی می رسانم که این اولین بار نیست که فرقه رجوی داعشی با کشتن و حذف اعضاء نا راضی مقام شهید به انها می دهد. این مقام شهید دادن به اعضاء قربانی  از قبل سابقه داشته وبرای اینکه سران فرقه رجوی جنایات خود را بدین شیوه لاپوشانی کنند با چپاندن یک کلمه شهید به اطلاعیه می خواهند دستان خون الود خود را پاک نشان بدهند .

  سابقه شهید سازی در فرقه رجوی از اعضاء نگون بخت که توسط سران فرقه به قتل می رسند  اولین بار نیست .

  در سل ۷۳ وقتی بیش از ۵۰۰ عضوء نگون بخت به دستور شخص رجوی زندانی و شکنجه شدند فرهای طهماسبی هم جزو این زندانیها بود که بر اثر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران فرقه رجوی در زیر شکنجه کشته شد .

  اما سران فرقه در سال ۷۵ با درج اسم فرهاد طهماسبی بعنوان شهید درنشریه مجاهد بدین شیوه خواستند دستان خون الود خود را تمیز نشان بدهند .

  شگردهای مختلفی که برای حذف اعضاء ناراضی در فرقه رجوی داعشی وجود داشت و دارد توسط تیمهای حذفی اجراء می شود .

   درگذشته اعضاء ناراضی به شیوه های مختلف از میان بر می داشتند در عراق اعضاء مخالف و ناراضی به میدان مین بین ایران و عراق می بردند و بعد فرستادن فرد ناراضی به وسط میدان مین از پشت به رگبار می بستند . یا در زیر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران به قتل می رساندند .

  چند ماه پیش بر اساس اخبا موثقی که از دورن تششکیلات فرقه رجوی بدستم رسیده بود نوشته بودم که مریم قجر داعشی مهدی ابریشمچی ( شوهر سابق ) خود را بعنوان مسئول و فرمانده اسارتگاه اشرف ۳ در البانی منتسب کرده و مهدی ابریشمچی در یکی از نشستهای درونی  برای جلو گیری از فرار و جدا شدن اعضاء با حالت عصبانی و کف بر دهان به اعضاء توپیده و گفته بود فکر نکنید که ما در البانی قدرت نداریم !

  مهدی ابریشمچی همچنین گفته بود :

  فکر نکنید قدرت ما درآلبانی  کمتر ازعراق شده اینجا دستمان باز تر هم هست !

   ( دست سرا ن فرقه برای کشتن ؛ زندانی کردن و انواع شکنجه های روحی و جسمی باز است ) .

  حال در آلبانی تهدیدات مریم قجرداعشی و مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر بصورت عملی صورت می گیرد .

  تناقض اطلاعیه فرقه رجوی داعشی در مورد مرگ مالک شراعی اظهرمن الشمس و معلوم که مریم قجرداعشی ومهدی ابریشمچی و دیگر سران فرقه که کنترل اسارتگاه اشرف ۳ را در البانی بدست دارند می خواهد با چپاندن نام شهید در اطلاعیه از تعقیب قضائی فرار کنند .

  سوال اساسی و تناقض در اطلاعیه فرقه رجوی خنده اوراست ومعلوم که توسط مخ پوسیده هائی نوشته شده که در اوورسوراواز نشسته و درهمان دوران ابلهی و کودنی خودشان سیر می کنند .

  مریم قجر داعشی در اطلاعیه ای که به خاطر مرگ مالک شراعی صادر کرده مدعی شده :

  سه‌شنبه ۲۹خرداد ۱۳۹۷وقتی مالک که در ساحل بود متوجه شد یکی از همرزمانش که برای شنا به داخل آب رفته دچار انقباض عضلات شده است و در حال غرق شدن کمک می‌خواهد، بلادرنگ با لباس به داخل دریاچه پرید و با تلاش فوق‌العاده همرزم خود را از عمق به روی آب آورد و جان او را نجات داد،  ما لحظاتی بعد خودش در آب فرو رفت و نتوانست بیرون بیاید.

  ــ سوال از سران فرقه  اینجاست :  کسی که نجات غریق بوده و توانسته یک نفر از عمق اب بیرون بکشد و نجات بدهد چطور نتوانسته خود را نجات بدهد ؟!

  ــ فرقه رجوی مدعشی شده یک از همرزمان مالک در اب دچار انقباض عضلات شده و ته اب رفته و مالک ان را روی اب اورده و باید سران فرقه به این سوال هم جواب بدهند کسی که دچار گرفتگی عضلات شده و تا زیر اب هم رفته بعد امدن روی اب نمی توانسته به شنا ادامه بدهد پس باید مالک او را تا ساحل می اورده و اگر تا ساحل آورده خود مالک هم باید به ساحل می رسیده !

   ــ  اگر نفری که عضلاتش انقباض پیدا کرده و اب در شکم نفر پر شده و به زیر اب رفته دوباره نمی توانسه به شنا ادامه بدهد پس این نفر چطور توانسته به شنا کردن تا ساحل ادامه بدهد ؟!

  ــ مالک شراعی چند سال در اردوگاه بد نام اشرف نجات غریق بوده و حتا امتحان نجات غریقی داده بود . چطور می شود فرد کار کشته ای مثل مالک شراعی که خود بچه جنوب بوده و به گفته خودش در اب بزرگ شده بود ؛ در یک دریاچه کم عمق که نه موج دارد و نه گرداب و تلاطم دریا و …  به راحتی غرق می شود ؟!

  در ادامه اطلاعیه فرقه رجو داعشی نوشته شده :

  مالک شراعی قهرمان پاکباز مجاهد خلق متولد ۱۳۴۹، فرزند دلاور مردم خرمشهر، ۲۱سال پیش به ارتش آزادیبخش ملی ایران پیوست و در تمام سالهای پایداری پرشکوه در اشرف و لیبرتی سرفرازانه مجاهدت کرد. او یکی از شاهدان قتل‌عام دهم شهریور ۱۳۹۲در اشرف بود .

  ــ بر اساس خبر های موثق از دوستانم در البانی مالک شراعی در یکسال اخیر جزو اعضائی درون تشکیلات فرقه گرایانه رجوی شده بود وسران فرقه گاهی او را با تهدید و گاه با تطمیع می خواستند در اسارت خود نگه دارند .

  مالک شراعی در اردوگاه بد نام اشرف جزو شاهدینی  بود که اسرار کشته شدن ۵۲ عضو فرقه را در شهریور سال ۹۲  درسینه داشت ومریم قجر داعشی اجازه خروج و جدا شدن به وی را هرگز نمی داد و باید بصورت مشکوک حذف می شد بطوری که هنوز هم جسدش پیدا نشده و شاید هم پیدا نشود و مثل بقیه اعضاء ناراضی که توسط تیمهای حذفی فرقه رجوی کشته شدند و هیچ گاه مزارشان مشخص نشد مزار این عضوء نگون بخت هم پیدا نشود .

  ــ چپاندن نام شهید دراطلاعیه هم به خاطر اینکه مریم قجر داعشی و مهدی ابریشمچی ادعا کنند دستور قتل را انها صادر نکرده اند ! در صورتیکه در همان البانی اعضاء با سابقه تر ؛ با رده تشکیلاتی بالاتر ؛ کسانی که در دهها عملیات نظامی شرکت کرده بودند ولی در البانی فوت شدند مقام شهید از طرف سران مریم قجر داعشی تعلق نگرفت ولی برای یک عضوء نگو نبخت که به دستور شخص مریم قجرداعشی و مهدی ابریشمچی کشته شده مقام شهید داده شد !

   به مریم قجر داعشی و مهدی ابریشمچی شوهر سابق و بد نام مریم قجر  و دیگر سران فرقه باید بگویم این تناقض هائی که در اطلاعیه سر تا پا دروغین در مورد مرگ مالک شراعی  را در ان دریاچه بریزید دریا چه خشک می شود .

  اما مطمئن هستم دیر یا زود حقیقت رو خواهد شد همانطور که جدا شده ها مرگهای مشکوک و مرگ اعضاء نگون بخت در زیرشکنجه جان باختند را افشاء کردند مرگهای مشکوک در آلبانی هم افشاء خواهد شد ؛ پرداخت رشوه به یک مشت مافیاء در البانی برای پوشاندن جنایتها و نگه داشتن اعضاء در اسارت هم مدت مشخصی دارد ؛ همانطور که دیوار قلعه بد نام اردوگاه اشرف فرو ریخت ؛ دیوار اسارتگاه اردوگاه بد نام اشرف ۳ هم فرو خواهد ریخت .

  مطمئن باشید ؛ مطمئن باشید ؛ مطمئن باشید ؛ دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد .

  پاریس : محمد رزاقی

  ————————

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.