• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • فرقه رجوی صدبار جویده اش را باز نشخوار میکند!! (قسمت اول)

  این فرقه جنایتکار باید حساب پس بدهد که بر اساس چه قانونی به یک دختر که از سه ماهگی تا سن ۲۵ سالگی رنگ پدر را ندیده است اجازه نداد که پدرش را ببیند؟. تنها جرم دختر من این بوده که خودش را به آب و آتش زده که بعد از ۲۵ سال پدرش را ببیند. حالا فرقۀ کثیف طلبکار هم شده و مارکهایی را که برازندۀ مریم قجر است به دختر من می زند. بیچاره های مفلوک و طرد شده!… این مزخرفاتی که سرهم بندی کرده و بر علیه من نوشته اید قبل از هر چیز یک تف سر بالا به سر و روی خودتان و آن مرحوم و مریم قجر است. من که از مسئولین شما بودم و در سری ترین جلسات فرقه چه تشکیلاتی و چه نظامی همیشه حضور داشتم اگر راست می گویید بیایید تمام سوابق تشکیلاتی مرا از سال ۱۳۶۴ تا سال ۱۳۹۱ را هم بنویسید. من که عمرم را در این فرقۀ تبهکار سپری کردم و همیشه در صف نخست پذیرش خطرات بودم، حتما به یاد دارید که اگر در عملیات مروارید و در ارتفاعات آق داغ صغیر من نبودم تا دشت خانقین همه تان جارو شده بودید. حتما خوب به یاد دارید که فرماندهان عالی مقامتان با اینکه بیش از ۳۰ کیلومتر از خط مقدم فاصله داشتند پا به فرار گذاشته و به دامن نیروهای امنیتی و اطلاعات عراق در خانقین پناه بردند.

  فرقه رجوی صدبار جویده اش را باز نشخوار میکند!! (قسمت اول)

  عیسی آزاده، پیوند رهایی ـ 24.07.2018

  Issa Azade-mosahebe-Paris

  لینک به منبع

  فرقه رجوی صدبار جویده اش را باز نشخوار میکند!! (قسمت اول)

  نوشتۀ عیسی آزاده از مسئولان و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

  فرقه رجوی در حضیض رسوایی در صحنه بین المللی و داخلی از فرط پیسی و ناتوان از مشکلات و تنگناهای تشکیلاتی و ریزش مستمر اعضا در آلبانی اقدام به پاچه گیری جدا شدگان و مشخصا اینجانب کرده و مدعی است که افشاگری های من بر علیه فرقه جنایتکار رجوی بر علیه کل پناهندگان در اروپاست وادعا کرده که دخترم در آبان ۸۹ به همراه همسرش به عراق اعزام شده و به سمت مجاهدین داخل اشرف سنگ پرانی کرده است. اولا بنده در همان تاریخی که فرقه مدعی است در اشرف بودم و در موضع مدیر ایمنی کمپ اشرف مسئولیت داشتم و تا دیماه ۱۳۹۱ در کمپ لیبرتی در موضع مدیر ایمنی کمپ انجام وظیفه می کردم وتا آن زمان به اصطلاح دجالانۀ رجوی «گوهر بی بدیل و جزء بهترین ؛آگاه ترین ؛ پاکباز ترین و قهرمان ترینها» بودم و هیچکدام از مسئولین فرقه به من اطلاع ندادند که دختر من در اطراف اشرف است تا اینکه یکی از فرماندهان قرارگاه که از دوستانم بود بصورت مخفی و خارج از ریل تشکیلات مرا مطلع کرد. بلافاصله من موضوع را پیگیری کردم که همه مسئولین غافلگیر شدند و شخصی بنام فرشته یگانه که مسئول ستاد جنگ سیاسی فرقه در کمپ اشرف بودم مرا صدا کرد و جریان را تعریف کرد و همراه با من تعدادی دیگری از افراد هم در رده های مختلف تشکیلاتی بودند.

  فرشته یگانه با خواندن پیام منصوب به رجوی اعلام کرد که یا خانواده یا سازمان ( منظورش این بود که یا با خانواده تان بروید یا اینکه رجوی را مجددا انتخاب کنید) چند نفر شروع به پچ پج کردند که ما باید خانواده مان را ببنیم و خودمان با آنها صحبت کنیم. این خانم رجوی صفت گفت: «درست است که در دیزی باز است اما حیای گربه کجا رفته؟! و درسته که من از قول رهبری گفتم یا دیدار با خانواده یا خروج از فرقه را انتخاب کنید اما موضع شما چه شد؟ مگر چنین چیزی در سازمان داریم؟» . وی از همه نفرات خواست که کتبا و نیز طی مصاحبه با تلویزین فرقه از خانواده هایشان اعلام برائت کنند و گفت که انچه من گفتم را نشنیده بگیرید! و افزود: «همه ما در اشرف می مانیم و در اشرف هم می میریم».

  تمام آنچه فرقه در رابطه با اینجانب مطلقا دروغ است و تماما تکراری و «صد بار جویده اش» می باشد که آنها را «بازنشخوار» کرده است.

  اولا دختر اینجانب وقتی برای دیدار من آنهم طی یک سفر زیارتی و مستقل آمده بود مطلقا متاهل نبود و یک دانشجو بود. وقتی دخترم سه ماهه بود به دلیل هجوم پاسداران به خانه ام برای دستگیری من مجبور به فرار از شهر و دیار خود شدم و همۀ کار و زندگی ام را رها کرده و بصورت قاچاق ار مرز خارج شدم. دهها بار هم در سرپل های مرزی فرقه در خواست دادم که بگذارند خانواده و فرزندانم به من ملحق شوند که هر بار به بهانه ای به من جواب منفی دادند و من همواره خودم را سرزنش می کردم که چرا یک طفل سه ماهه را بدون کمترین حمایت و پشتیبانی مالی رها کردم و این گناه نابخشودنی گاهی مرا به مرز جنون می برد.

  لطفا برای خواندن «بازنشخوارهای صد بار جویدۀ» یاران رجوی شیطان اینجا را کلیک کنید.

  این فرقه جنایتکار باید حساب پس بدهد که بر اساس چه قانونی به یک دختر که از سه ماهگی تا سن ۲۵ سالگی رنگ پدر را ندیده است اجازه نداد که پدرش را ببیند؟. تنها جرم دختر من این بوده که خودش را به آب و آتش زده که بعد از ۲۵ سال پدرش را ببیند. حالا فرقۀ کثیف طلبکار هم شده و مارکهایی را که برازندۀ مریم قجر است به دختر من می زند.

  بیچاره های مفلوک و طرد شده!… این مزخرفاتی که سرهم بندی کرده و بر علیه من نوشته اید قبل از هر چیز یک تف سر بالا به سر و روی خودتان و آن مرحوم و مریم قجر است. من که از مسئولین شما بودم و در سری ترین جلسات فرقه چه تشکیلاتی و چه نظامی همیشه حضور داشتم اگر راست می گویید بیایید تمام سوابق تشکیلاتی مرا از سال ۱۳۶۴ تا سال ۱۳۹۱ را هم بنویسید.

  من که عمرم را در این فرقۀ تبهکار سپری کردم و همیشه در صف نخست پذیرش خطرات بودم، حتما به یاد دارید که اگر در عملیات مروارید و در ارتفاعات آق داغ صغیر من نبودم تا دشت خانقین همه تان جارو شده بودید. حتما خوب به یاد دارید که فرماندهان عالی مقامتان با اینکه بیش از ۳۰ کیلومتر از خط مقدم فاصله داشتند پا به فرار گذاشته و به دامن نیروهای امنیتی و اطلاعات عراق در خانقین پناه بردند.

  چرا به جای پاسخ منطقی به افشاگری های اینجانب و سایر دوستان جدا شده؛ «صد بار جویده های» رجوی ساخته را باز نشخوار می کنید؟!. مگر اطلاعیۀ مریم قجر توسط میلیونها ایرانی با هشتک مریم رجوی خفه! مواجه نشد؟ (#مریم رجوی خفه شو).

  آیا همۀ مردم ایران و میلیونها ایرانی که گفته اند «مریم رجوی خفه شو» عضو نیروی قدس و مزدور اطلاعات آخوندی هستند؟ اگر این استدلال پوشالی تان درست باشد پس شما در همان لحظۀ نشخوار این جویده های صد بار تکرار شده کارتان تمام است و ول معطلید!!!.

  حتما بخاطر دارید که رجوی ملعون در تمام نشستهای خصوصی و نیمه خصوصی اش با مسئولین نیرویی و تشکیلاتی مستمرا تاکید می کرد که «چه اعضای شورا و چه بچه های خودمان (منظورش اعضای سازمان بود) در صورت بریدن تنها راه در قبال آنها این است که اگر این افراد دنبال زندگی خودشان رفتند که هیچ باید مستمرا تحت نظر و کنترل باشند تا دست از پا خطا نکنند اما اگر کلمه ای بر علیه سازمان زدند فورا باید اطلاعیه داده شود تا آنها را رژیم مالی کنیم و بسوزانیم» و این یعنی که باید به آنان مارک اطلاعاتی و وابسته به رژیم زده شود تا کسی دیگر جرأت نکند بر علیه سازمان کلمه ای بگوید.

  این شیطان سازیها و تهمت های رجوی ساخته هیچ تأثیری در ارادۀ جداشدگان وارد نکرد بلکه الملعون رجوی از ترس فروپاشی تشکیلاتش سلاح را از رو بست و با کنار گذاشتن همۀ ملاحظات سیاسی حکم قتل اعضای جدا شده و منتقدین فرقه اش را صادر کرد.

  حتما دوستان اسیر و آنها که جدا شده اند یادشان هست که رجوی در چندین نشست اعلام کرد که «اگر پیروز شدیم خود می دانیم با متتقدین و مخالفان فرقه چکار کنیم ولی اگر شکست خوردیم باید تک به تک اعضای جدا شده و منتقدین را بکشید و بالای جنازه شان همانجا بایستید تا پلیس بیاید و بگویید من کشتم، نترسید زندانهای اروپا هتل پنج ستاره است و چند سال بعد هم آزاد می شوید»!!

  این است منطق فرقۀ رجوی که همۀ خط و خطوط آن تراوشات ذهنی شخص رجوی است.

  من بارها طی مصاحبه هایم با روزنامه ها و تلویزیونها و هم چنین طی مقالاتی که نوشته ام اعلام کرده ام که اگر سران این فرقه به ادعای خودشان تنها آلتر ناتیو و یگانه نیروی سرنگون کننده هستند کارنامۀ بیش از ۳۰ سال حضورشان در عراق را اعلام کنند و نتیجه و جمع بندی آنرا به اطلاع ملت ایران برسانند. رجوی زمانی می گفت تمام ایرانیانی که در غرب هستند همگی خائن و وطن فروش می باشند، اکنون به خودش چه می گوید؟

  آیا ما اعضایی که تمام عمرمان و همه چیزمان را صادقانه برای آزادی ایران و به نیت رهایی مردممان نثار کردیم مزدوریم یا کسی که نه زنده اش معلوم است و نه مرده اش و بیشتر عمر سیاسی اش را مزدور بیگانه بوده و همیشه هم از تمام صحنه ها فرار کرده است؟!!

  فرض کنیم بر اساس توجیهات مریم قجر رجوی زنده است و بخاطر مسائل امنیتی در غیبت کبری است، در این صورت باید پرسید: این چه رهبری است که وقتی در دیماه گذشته بیش از صد شهر قیام کردند جرات نمی کند از سوراخش بیرون بیاید؟ّ، وقتی که دختران و زنان ایرانی روی سکو ایستاده و رو در روی نیروهای سرکوبگر فریاد می زدند و شال و روسری خود را سر چوب کرده و پرچم می ساختند و روانۀ زندان و به حبس های بلند مدت محکوم می شدند چرا رهبر ضعیف النفس و ترسو و بزدل این فرقه یعنی شخص مسعود رجوی جرأت نکرد از مخفی گاهش حتی پیام صوتی بدهد؟

  آیا دادن پیام صوتی ضبط شده هم تهدید امنیتی دارد؟ یا اینکه حرف رئیس سابق دستگاه اطلاعات سعودی درست است و رجوی «المرحوم» شده است؟.

  برای فرقۀ رجوی و شخص مریم قجر و خود آن ملعون همواره ژنرال های سابق؛ نمایندگان سابق شهرداران سابق؛ کاندیداهای سابق خلاصه همه السابقون محرم تر و امین تر از ملت ایران هستند. فرقه ای که بصورت علنی در رابطه با رهبر خود این توان و ظرفیت را ندارد که شفاف سازی کند، آیا می تواند مدعی تنها آلترناتیو باشد؟.

  فرقۀ رجوی و سرانش هیچ وقت یک کلمه راست به اعضایشان چه در عراق و چه در حال حاضر در آلبانی نگفته اند و بر خلاف ادعاهای دروغین دستگاه تبلیغاتی فرقه مبنی بر اینکه مناسبات حاکم بر آن «فوق دموکراتیک»!! است، آنگونه که تک تک ما با گوشت و پوست واستخوان خودمان لمس کرده ایم این فرقه در طی بیش از سه دهه شستشوی مغزی و بیگاری کشی مفرط و داغ و درفش و شکنجۀ همواره تلاش کرده که همه را «برده» و «ربات» خود بسازد و همیشه مناسبات کاملا برده داری فکری و حتی جسمی را در کل تشکیلات حاکم کرده است. این فرقه یک هیکل پوشالی از خودش ارائه می دهد که در وهلۀ اول هر فردی فریب آنرا می خورد اما وقتی محتوای آن اشکار می شود پوشالی بودن آن کاملا روشن می شود.

  معلم و الگوی این فرقه در دروغ پردازی تنها و تنها گوبلز است چنانکه جمعیت کرایه ای چند صد نفری را صد هزار نفر قالب می کند و ده امضا را پنج میلیون و سه میلیون اعلام می کند.

  در پایان به سران این فرقه اعلام می کنم که فروپاشی محتوم در انتظارتان هست و الباقی معلولین و بازنشستگان محبوس در زندان موسوم به اشرف ۳ در آلبانی هم شما را ترک خواهند کرد و خودشان را از «بردگی» رجوی رها خواهند ساخت و باید هر چه سریع تر شعار جدیدی را تولید و تکرار و تمرین کرده و آن را بعد از «صد بار جویدن» «باز نشخوار» کنید:

  مریم مهرتابان، رو دوش بازنشستگان، به همت رودی و جان، برده میشه به تهران!!!…

  ادامه دارد

  عیسی آزاده پاریس ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۸

  ——————

  Rajavi-Mac ken

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.