• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • آریا ایران : رجوی به آدمکشی، ترور و جنایت معتاد است

  یک آدم ۹۸ ساله الان تو تلویزیون نروژ ۲ سال پیش داشت حرف می زد. جزو کانون های شورشی بوده. می گفت، به من گفتند این آدرس رو ببین شهر درامنت جنوب نروژ. برو یک کسی توی آن خانه است و بکشش. اونموقع که موبایل نبوده. می گفت من موتور سیکلت را گرفتم و رفتم اونجا نگاه کردم دیدم یه خونه ای هست و یک خانم مسنی آنجا دارد آشپزی می کند. میگه برگشتم.
  این الان توی سندهایی هست که سرو صدا هم کرد.
  برگشتم گفتم ای داد و بیداد به من اشتباه داده اند. با موتورسیکلت رفتم سر پل از جایی زنگ زدم و گفتم بابا، شما آدرس اشتباهی به من داده اید. یک پیرزنی اونجا وایستاده داره آشپزی می کنه.
  گفت همان را باید بکشی. حرف هم نزن!
  حالا ببینید اینها را مقایسه بکنید با سازمان مجاهدین…
  میگه بهم گفتند حرف نزن. برو همانی را که بهت آدرس دادیم را باید بکشی.
  میگه، اومدم. رفتم شیشه را شکستم ،‌ رفتم تو ، داشت غذا درست می‌کرد ،‌ از پشت زدم اون پیرزنه را کشتم.

  مجاهدین خلق حکم ترور خانواده ها, اعضای جداشده, و منتقدان را صادر کردند

  رجوی به آدمکشی، ترور و جنایت معتاد است

  آریا ایران – 27.05.2020

  تلویزیون مجاهدین روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه – ۱۷ می ۲۰۲۰, در برنامه «ارتباط مستقیم» و با صحنه گردانی ابوالقاسم(محسن) رضایی دبیر شورا و پرویز خزایی نماینده مسعود رجوی و مریم رجوی در نروژ، حکم ترور اسماعیل وفا یغمایی, اعضای جداشده, خانواده ها و منتقدان مجاهدین را صادر کرد.
  پرویز خزایی نماینده زوج رجوی در نروژ با اشاره به مقاومت نروژی ها در مقابل آلمان هیتلری، ترور افرادی مانند اسماعیل وفا یغمایی و دیگر منتقدان سازمان مجاهدین را مباح و مشروع می داند و مورد استقبال ابوالقاسم(محسن) رضایی یکی از مسئولان مجاهدین و دبیر شورا قرار می گیرد.

  پرویز خزایی نماینده رجوی در نمایش تلویزیونی مجاهدین با استناد به یک داستان بی سروته در نروژ، دستور ترور می دهد و می گوید:
  «ببینید هموطنان عزیزم الان ضبط شده است در تلویزیون نروژ . یک کسی بود (ببینید چکار کردند با خائنین و این همه سعه صدر آقای رجوی، آزادشون می کرد. می داد به صلیب سرخ، می رفتند از پشت مجاهدین را می زدند. مگه بعنوان خانواده مجاهدین شهید نیامدند توی مجاهدین و از پشت مجاهدین را شهید کردند. ) یک آدم ۹۸ ساله الان تو تلویزیون نروژ ۲ سال پیش داشت حرف می زد. جزو کانون های شورشی بوده. می گفت، به من گفتند این آدرس رو ببین شهر درامنت جنوب نروژ. برو یک کسی توی آن خانه است و بکشش. اونموقع که موبایل نبوده. می گفت من موتور سیکلت را گرفتم و رفتم اونجا نگاه کردم دیدم یه خونه ای هست و یک خانم مسنی آنجا دارد آشپزی می کند. میگه برگشتم.
  این الان توی سندهایی هست که سرو صدا هم کرد.
  برگشتم گفتم ای داد و بیداد به من اشتباه داده اند. با موتورسیکلت رفتم سر پل از جایی زنگ زدم و گفتم بابا، شما آدرس اشتباهی به من داده اید. یک پیرزنی اونجا وایستاده داره آشپزی می کنه.
  گفت همان را باید بکشی. حرف هم نزن!
  حالا ببینید اینها را مقایسه بکنید با سازمان مجاهدین…
  میگه بهم گفتند حرف نزن. برو همانی را که بهت آدرس دادیم را باید بکشی.
  میگه، اومدم. رفتم شیشه را شکستم ،‌ رفتم تو ، داشت غذا درست می‌کرد ،‌ از پشت زدم اون پیرزنه را کشتم.
  بعد از ۵ سال که نروژ آزاد شد، این تو دلم بود که نکنه اشتباه کرده ام. چی بود این زن!؟
  میگه من رفتم به مسئولم گفتم این عقده تو دل من مونده، این چی بود؟
  گفتند این، مثل همین یغمایی بوده. باور کنید یک چیزهایی راجع بهش میگن که عین یغمایی است. همین اسماعیل یغمایی.
  این (اسماعیل یغمایی)آمد، با ما بود. برید و رفت علیه مقاومت شعر و مقاله می نوشت.
  و بعد دستور می‌دهند نروژی‌های فلان و فلان که می‌گویند نباید آدم بکشید ، ‌بهش گفتند تو بسیار کارخوبی کردی.
  و بعد در تلویزیون نروژ می گفت، حالا از این به بعد بخواهم بمیرم با خیال راحت می میرم که این خائن بزرگ را کشتم!
  حالا ما این بریده مزدوران را نجات دادیم، آوردیم اینجا و … کی کرده این کارها رو؟ لهستان کرده؟ فرانسه کرده؟ انگلیس کرده؟…
  …همه جا چنین بوده و هست. آمریکای لاتین، نیکاراگوئه، بولیوی … هست کتکشان می زدند. ولشون می کردند و بعد اعدامشون می کردند.
  حتی در اسپانیا که یک سرهنگی فرمانده رصد مقاومت بوده ولی بریده بود و من سند این را خوانده ام و دارم.
  به آن بریده گفتند چرا بریدی؟ گفته که من بریدم می خواهم بروم.
  گفتند که تو اطلاعات داری و باید بمانی.
  گفته نه من می خواهم بروم.
  همانجا هفت تیر را کشیده و تیر خالی کرده توی مغزش جلو بقیه اعضای مقاومت و کشتش.
  حالا ما سعه صدر از خود نشان می دهیم…»


  خزایی شارلاتان دیالوگ بالا را آگاهانه و به دروغ به نیروهای مقاومت اسپانیایی ها وصل می کند. در صورتیکه این مثال مربوط به رفتار رجوی با افراد جدایی خواه در عراق است که دقیقا با همین دیالوگ در زمان صدام حسین آدم کشته است.
  نمونه بارز از همین مثال در تشکیلات مجاهدین در پایگاه ابراری سلیمانیه اتفاق افتاد.
  تابستان سال ۱۳۶۵ یکی از افراد سازمان که از بخش تدارکات به بخش نظامی منتقل شده بود، اعلام جدایی می کند و همان لحظه می خواهد از پایگاه خارج شده و پی کار و زندگی خود برود. از درب پایگاه خارج شده و وارد خیابان می شود، اما حفاظت درب مانع ازرفتن او می شود. نگهبان بلافاصله به مسعود عدل فرمانده پایگاه اطلاع می دهد. می آیند و چند نفره دست و پایش را گرفته و بزور از درب وارد حیاط پایگاه می کنند.
  دقیقا با همان دیالوگی که خزایی گفته، با آن فرد وارد کشمکش می شوند و با کلت یک تیر در سرش شلیک می کنند و او نقش بر زمین می شود.
  با شنیدن صدای تیر همه ما ها که در اطاق های کار بودیم بیرون ریختیم و با یک جسد در نزدیک درب خروجی مواجه شدیم. مسعود عدل می گفت، طرف اسلحه نگهبان را گرفته و خودکشی کرد!یک نمونه دیگر در پایگاه موسوم به سردار در حاشیه کرکوک اتفاق افتاد و همزمان بود با حضور جمع کثیری از شورایی ها در پایگاه سردار که از اروپا برای خوشگذرانی به آنجا رفته بودند.
  خزایی، متین دفتری و بانو، مهدی سامع و بانو و … به همراه ابوالقاسم رضایی به آنجا آمده بودند و دقیقا واقعه ای که در سلیمانیه اتفاق افتاده بود، آنجا نیز تکرار شد.
  دیالوگی که خزایی می گوید مربوط به واقعه آدمکشی رجوی در پایگاه های ابراری سلیمانیه, منصوری در منطقه ماوت و پایگاه سردار در  کرکوک است و نه در اسپانیا!

  سند ویدیویی ترور و حذف فیزیکی خانواده ها و اعضای منتقد مجاهدین توسط رهبران سازمان

  نمونه درخواست انسانی امیر وفا یغمایی برای ملاقات با مادرش در آلبانی و همینطور درخواست ملاقات دیگر خانواده ها از ایران و اروپا، بهانه به دست رجوی داد تا حرف خود را از زبان شارلاتان هایی مانند پرویز خزایی عملی و آشکار سازد.
  زوج رجوی به آدمکشی اعتیاد دارند و خود این را بهتر از دیگران می دانند. آنها مانند کژدمی هستند که در آتش درخواست ملاقات خانواده ها گرفتار آمده اند.
  رجوی اگر راست می گوید، از امنیت اعضای خود می ترسد و ریگی در کفش ندارد، درخواست ملاقات خانواده ها را از طریق یکی از ارگان های حقوق بشری سازمان ملل متحد یا صلیب سرخ انجام دهد. اما او از ریزش ناگهانی تشکیلات خود در آلبانی هراس دارد.
  رجوی می داند که حتی اگر به یک خانواده اجازه ملاقات دهد، فرد هم خانواده او بلافاصله از تشکیلات سازمان جدا شده و خواهد رفت. رجوی از این پاره شدن و رفتن ها می ترسد نه از دیگران. وزارت اطلاعات و سپاه قدس و … بهانه ای برای عدم شکل گیری ملاقات خانواده ها می باشد!

  مسلما مریم رجوی، مسعود رجوی و سایر عمله های این فرقه تبهکار در مقابل رویکردهای تروریستی مجاهدین و شورای بی صاحب در خاک اروپا باید پاسخگو باشند.

  دستور قتل، تشویق به ترور فیزیکی واخلاقی با الگوبرداری از آنارشیست های ناسیونالیست افراط گرا تحت عنوان مقاومت در تلویزیون رسمی سازمان مجاهدین، ترویج ایدئولوژی منحط داعش گونه باند تبهکار رجوی برای حذف فیزیکی منتقدان و دگر اندیشان است. مسئول زوج تبهکار رجوی است!

  آریا ایران – جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ – ۲۲ می ۲۰۲۰

  لینک به منبع

  //////////////////////////////

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.