• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • آریا ایران : رجوی به آدمکشی، ترور و جنایت معتاد است

  یک آدم ۹۸ ساله الان تو تلویزیون نروژ ۲ سال پیش داشت حرف می زد. جزو کانون های شورشی بوده. می گفت، به من گفتند این آدرس رو ببین شهر درامنت جنوب نروژ. برو یک کسی توی آن خانه است و بکشش. اونموقع که موبایل نبوده. می گفت من موتور سیکلت را گرفتم و رفتم اونجا نگاه کردم دیدم یه خونه ای هست و یک خانم مسنی آنجا دارد آشپزی می کند. میگه برگشتم.
  این الان توی سندهایی هست که سرو صدا هم کرد.
  برگشتم گفتم ای داد و بیداد به من اشتباه داده اند. با موتورسیکلت رفتم سر پل از جایی زنگ زدم و گفتم بابا، شما آدرس اشتباهی به من داده اید. یک پیرزنی اونجا وایستاده داره آشپزی می کنه.
  گفت همان را باید بکشی. حرف هم نزن!
  حالا ببینید اینها را مقایسه بکنید با سازمان مجاهدین…
  میگه بهم گفتند حرف نزن. برو همانی را که بهت آدرس دادیم را باید بکشی.
  میگه، اومدم. رفتم شیشه را شکستم ،‌ رفتم تو ، داشت غذا درست می‌کرد ،‌ از پشت زدم اون پیرزنه را کشتم.

  مجاهدین خلق حکم ترور خانواده ها, اعضای جداشده, و منتقدان را صادر کردند

  رجوی به آدمکشی، ترور و جنایت معتاد است

  آریا ایران – 27.05.2020

  تلویزیون مجاهدین روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه – ۱۷ می ۲۰۲۰, در برنامه «ارتباط مستقیم» و با صحنه گردانی ابوالقاسم(محسن) رضایی دبیر شورا و پرویز خزایی نماینده مسعود رجوی و مریم رجوی در نروژ، حکم ترور اسماعیل وفا یغمایی, اعضای جداشده, خانواده ها و منتقدان مجاهدین را صادر کرد.
  پرویز خزایی نماینده زوج رجوی در نروژ با اشاره به مقاومت نروژی ها در مقابل آلمان هیتلری، ترور افرادی مانند اسماعیل وفا یغمایی و دیگر منتقدان سازمان مجاهدین را مباح و مشروع می داند و مورد استقبال ابوالقاسم(محسن) رضایی یکی از مسئولان مجاهدین و دبیر شورا قرار می گیرد.

  پرویز خزایی نماینده رجوی در نمایش تلویزیونی مجاهدین با استناد به یک داستان بی سروته در نروژ، دستور ترور می دهد و می گوید:
  «ببینید هموطنان عزیزم الان ضبط شده است در تلویزیون نروژ . یک کسی بود (ببینید چکار کردند با خائنین و این همه سعه صدر آقای رجوی، آزادشون می کرد. می داد به صلیب سرخ، می رفتند از پشت مجاهدین را می زدند. مگه بعنوان خانواده مجاهدین شهید نیامدند توی مجاهدین و از پشت مجاهدین را شهید کردند. ) یک آدم ۹۸ ساله الان تو تلویزیون نروژ ۲ سال پیش داشت حرف می زد. جزو کانون های شورشی بوده. می گفت، به من گفتند این آدرس رو ببین شهر درامنت جنوب نروژ. برو یک کسی توی آن خانه است و بکشش. اونموقع که موبایل نبوده. می گفت من موتور سیکلت را گرفتم و رفتم اونجا نگاه کردم دیدم یه خونه ای هست و یک خانم مسنی آنجا دارد آشپزی می کند. میگه برگشتم.
  این الان توی سندهایی هست که سرو صدا هم کرد.
  برگشتم گفتم ای داد و بیداد به من اشتباه داده اند. با موتورسیکلت رفتم سر پل از جایی زنگ زدم و گفتم بابا، شما آدرس اشتباهی به من داده اید. یک پیرزنی اونجا وایستاده داره آشپزی می کنه.
  گفت همان را باید بکشی. حرف هم نزن!
  حالا ببینید اینها را مقایسه بکنید با سازمان مجاهدین…
  میگه بهم گفتند حرف نزن. برو همانی را که بهت آدرس دادیم را باید بکشی.
  میگه، اومدم. رفتم شیشه را شکستم ،‌ رفتم تو ، داشت غذا درست می‌کرد ،‌ از پشت زدم اون پیرزنه را کشتم.
  بعد از ۵ سال که نروژ آزاد شد، این تو دلم بود که نکنه اشتباه کرده ام. چی بود این زن!؟
  میگه من رفتم به مسئولم گفتم این عقده تو دل من مونده، این چی بود؟
  گفتند این، مثل همین یغمایی بوده. باور کنید یک چیزهایی راجع بهش میگن که عین یغمایی است. همین اسماعیل یغمایی.
  این (اسماعیل یغمایی)آمد، با ما بود. برید و رفت علیه مقاومت شعر و مقاله می نوشت.
  و بعد دستور می‌دهند نروژی‌های فلان و فلان که می‌گویند نباید آدم بکشید ، ‌بهش گفتند تو بسیار کارخوبی کردی.
  و بعد در تلویزیون نروژ می گفت، حالا از این به بعد بخواهم بمیرم با خیال راحت می میرم که این خائن بزرگ را کشتم!
  حالا ما این بریده مزدوران را نجات دادیم، آوردیم اینجا و … کی کرده این کارها رو؟ لهستان کرده؟ فرانسه کرده؟ انگلیس کرده؟…
  …همه جا چنین بوده و هست. آمریکای لاتین، نیکاراگوئه، بولیوی … هست کتکشان می زدند. ولشون می کردند و بعد اعدامشون می کردند.
  حتی در اسپانیا که یک سرهنگی فرمانده رصد مقاومت بوده ولی بریده بود و من سند این را خوانده ام و دارم.
  به آن بریده گفتند چرا بریدی؟ گفته که من بریدم می خواهم بروم.
  گفتند که تو اطلاعات داری و باید بمانی.
  گفته نه من می خواهم بروم.
  همانجا هفت تیر را کشیده و تیر خالی کرده توی مغزش جلو بقیه اعضای مقاومت و کشتش.
  حالا ما سعه صدر از خود نشان می دهیم…»


  خزایی شارلاتان دیالوگ بالا را آگاهانه و به دروغ به نیروهای مقاومت اسپانیایی ها وصل می کند. در صورتیکه این مثال مربوط به رفتار رجوی با افراد جدایی خواه در عراق است که دقیقا با همین دیالوگ در زمان صدام حسین آدم کشته است.
  نمونه بارز از همین مثال در تشکیلات مجاهدین در پایگاه ابراری سلیمانیه اتفاق افتاد.
  تابستان سال ۱۳۶۵ یکی از افراد سازمان که از بخش تدارکات به بخش نظامی منتقل شده بود، اعلام جدایی می کند و همان لحظه می خواهد از پایگاه خارج شده و پی کار و زندگی خود برود. از درب پایگاه خارج شده و وارد خیابان می شود، اما حفاظت درب مانع ازرفتن او می شود. نگهبان بلافاصله به مسعود عدل فرمانده پایگاه اطلاع می دهد. می آیند و چند نفره دست و پایش را گرفته و بزور از درب وارد حیاط پایگاه می کنند.
  دقیقا با همان دیالوگی که خزایی گفته، با آن فرد وارد کشمکش می شوند و با کلت یک تیر در سرش شلیک می کنند و او نقش بر زمین می شود.
  با شنیدن صدای تیر همه ما ها که در اطاق های کار بودیم بیرون ریختیم و با یک جسد در نزدیک درب خروجی مواجه شدیم. مسعود عدل می گفت، طرف اسلحه نگهبان را گرفته و خودکشی کرد!یک نمونه دیگر در پایگاه موسوم به سردار در حاشیه کرکوک اتفاق افتاد و همزمان بود با حضور جمع کثیری از شورایی ها در پایگاه سردار که از اروپا برای خوشگذرانی به آنجا رفته بودند.
  خزایی، متین دفتری و بانو، مهدی سامع و بانو و … به همراه ابوالقاسم رضایی به آنجا آمده بودند و دقیقا واقعه ای که در سلیمانیه اتفاق افتاده بود، آنجا نیز تکرار شد.
  دیالوگی که خزایی می گوید مربوط به واقعه آدمکشی رجوی در پایگاه های ابراری سلیمانیه, منصوری در منطقه ماوت و پایگاه سردار در  کرکوک است و نه در اسپانیا!

  سند ویدیویی ترور و حذف فیزیکی خانواده ها و اعضای منتقد مجاهدین توسط رهبران سازمان

  نمونه درخواست انسانی امیر وفا یغمایی برای ملاقات با مادرش در آلبانی و همینطور درخواست ملاقات دیگر خانواده ها از ایران و اروپا، بهانه به دست رجوی داد تا حرف خود را از زبان شارلاتان هایی مانند پرویز خزایی عملی و آشکار سازد.
  زوج رجوی به آدمکشی اعتیاد دارند و خود این را بهتر از دیگران می دانند. آنها مانند کژدمی هستند که در آتش درخواست ملاقات خانواده ها گرفتار آمده اند.
  رجوی اگر راست می گوید، از امنیت اعضای خود می ترسد و ریگی در کفش ندارد، درخواست ملاقات خانواده ها را از طریق یکی از ارگان های حقوق بشری سازمان ملل متحد یا صلیب سرخ انجام دهد. اما او از ریزش ناگهانی تشکیلات خود در آلبانی هراس دارد.
  رجوی می داند که حتی اگر به یک خانواده اجازه ملاقات دهد، فرد هم خانواده او بلافاصله از تشکیلات سازمان جدا شده و خواهد رفت. رجوی از این پاره شدن و رفتن ها می ترسد نه از دیگران. وزارت اطلاعات و سپاه قدس و … بهانه ای برای عدم شکل گیری ملاقات خانواده ها می باشد!

  مسلما مریم رجوی، مسعود رجوی و سایر عمله های این فرقه تبهکار در مقابل رویکردهای تروریستی مجاهدین و شورای بی صاحب در خاک اروپا باید پاسخگو باشند.

  دستور قتل، تشویق به ترور فیزیکی واخلاقی با الگوبرداری از آنارشیست های ناسیونالیست افراط گرا تحت عنوان مقاومت در تلویزیون رسمی سازمان مجاهدین، ترویج ایدئولوژی منحط داعش گونه باند تبهکار رجوی برای حذف فیزیکی منتقدان و دگر اندیشان است. مسئول زوج تبهکار رجوی است!

  آریا ایران – جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ – ۲۲ می ۲۰۲۰

  لینک به منبع

  //////////////////////////////

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  غلامرضا شکری: رانده شدگان در عراق، واماندگان در آلبانی

  اما سوال اینجاست، چرا طی این سالیان نتوانستند به ان اهداف کثیف خود برسند تا زمانی که در عراقبودندو زیر بال و پر صدام قرار داشتند و میگفتند سید ریئس  مسیر را باز میکند و خودش میداند چه زمانی باید چکار بکند به قول آن مزدور امریکایی رجوی خائن چند میخ طویله !!!!!! حالا که بعد از چهار سال از عراق رانده شدند و در حال حاضر هم در ... مطلب کامل

  غلامرضا شکری: رانده شدگان در عراق، واماندگان در آلبانی

  حال سوال این است؛ چرا سران فرقه رجوی خفقان گرفته و هیچ خبری را در این رابطه منتشر نمی کنند در حالیکه اخبار شورش های آمریکا تیتر اصلی تمامی خبرگزاریهای جهان است. و چرا به خانواده کشته شدگان توسط پلیس وحشی این کشور تسلت نمی گویند ؟جواب خیلی ساده است: پا گذاشتن بر دم ارباب برای سران بدنام «مجاهدین» خط سرخ است و آنان هرگز جرات چنین گستاخی ها را ندارند. آنان همیشه نان را به نرخ روز می خورند.اگر چنین وقایعی در کشورهای لبنان و عراق و سوریه و هر کشوری که بنوعی با ایران در رابطه است، می افتاد همچنانکه قبلا هم دیدیم تمام دستگاه تبلیغاتی رجوی پشت آن می آمد و روزها حول تحولات میدانی در این کشورها طبق رهنمودهای طرف حساب های خود خبر تولید می کرد. اما حال که نوبت به ارباب رسیده رهبران حاضر در صحنه به سوراخ موش خزیده و لالمونی گرفته اند... وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنند موسی دامرودی ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 03.07.2020 لینک به منبع با کشته شدن جورج فلوید به دست پلیس نژادپرست در آمریکا موجی از اعتراضات شروع شد. و بدنبال این واقعه موجی از جنبش ضد نژاد پرستی بخش های زیادی از آمریکا و سپس چند ... مطلب کامل

  غلامرضا شکری: رانده شدگان در عراق، واماندگان در آلبانی

  مقاومتی که شما برای آن عیدی هم متصور شده اید، دراصل مقاومتی بود متوهمانه دربرابر سیر تاریخی کم وبیش طبیعی ای که ایران پشت سر میگذاشت واین سیر درجهت دادن قدرت بدست مسعود رجوی بوالهوس نبود. مقاومت سازمان متبوع شما دربرابر حوادث، ربطی به مردم ایران نداشت و تنها براثر افکار متوهمانه که گویا رهبری حق رجوی است ، انجام گرفت وبعلت ناموزون بودن آرایش قوا ، با ... مطلب کامل

  خداحافظ ! کسی که “وداع با اسلحه “را آغاز کردی

  در دبیرستان که بود داستان‌هایی به سبک علی دشتی می‌نوشت که آن وقت‌ها نام پر تلالویی در ادبیات به حساب می‌آمد. اما یک روز معلم شیمی که با ادبیات آشنایی داشت سر کلاس از چوبک سخن گفت. خیمه‌شب‌بازی منتشر شده بود (سال ۱۳۲۴) و تازه چوبک داشت آوازه می‌یافت. نجف آن کتاب را خواند و پس از آن روش نوشتن و نگاه کردنش تغییر کرد. «برای من مثل ... مطلب کامل

  خداحافظ ! کسی که “وداع با اسلحه “را آغاز کردی

  وقتی خبر دسنگیری را در سالن اعلام کردند همه همدیگر را نگاه می کردند که مریم رجوی کی رفته  است ؛ برای جواب به این سئوال با ترفند می گفتند که قبل از حمله اورا فرستادند و نسرین هم همراهش است افراد همه گیج و گنگ بودند چون کسی با بیرون ارتباطی نداشت همه چیز را باید سیمای کذایی فرقه دنبال می  کردیم البته یاد آوری کنم که اون فرد ... مطلب کامل

  خداحافظ ! کسی که “وداع با اسلحه “را آغاز کردی

  رجوی بعد از اشغال عراق در هرزمان که میدانست ضرر و زیانی متوجه فرقه مجاهدین است سکوت اختیار میکرد هنگام قتل روزنامه‌نگار  عربستانی خاشقچی تا به حال یک کلمه در تلویزیون و یا سایت مجاهدین درج نکرده است ، در جنگ یمن و بمباران وحشیانه مردم یمن توسط عربستان سعودی تا به امروز سکوت اختیار کرده است و حتی به روی مبارک خود نمیآورد،  زیرا ... مطلب کامل

  نگاهی به کتاب «موج سیاه»: بازنگری تاریخی درگیری‌های خاورمیانه

  تضاد میان مطالعات آکادمیک بر روی این کشورها و مسائلشان باورنکردنی است و اغلب موارد حق با نویسندهٔ کتاب است. داستان در سال ۱۹۷۷ در لبنان آغاز می‌شود، زمانی که سرزمین نویسنده در گیرودار جنگ داخلی بود. ایرانیان در تبعید همچون امام موسی صدر با فعالان شیعه در لبنان متحد شده و برای سرنگونی شاه نوار ضبط می‌کردند. انور سادات، رئیس‌جمهور مصر به اورشلیم پرواز کرد تا به ... مطلب کامل

  خاطرات غلامعلی میرزایی،قسمت ۱۷ ـ شیپور سرنگونی را می خواست رجوی بزند یا صدام حسین؟ اما چه شد؟

  ولی در صحبتهایی که بین نفرات که تبادل می شد این بود اینها را هم برای عراق نگهداری کنیم چون خود عرافیها بر اساس تجربه تانکهای قبلی که تحویل داده بودند رسیدگی به امکانات جنگی که داشتند زیر   صفربود و بخاطروعده های مستمرسرکردگان فرقه نفرات هم که سرنگونی در راه است و رهبری منتطر آماده شدن کارهای نکرده ماست هرچه سریعتر آماده شوید او (رجوی) شیپور راخواهد زد. ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  با توجه به این شرایط، امن ترین اقدام برای دولت بایدن این است که بلافاصله پس از انتخابات ریاست جمهوری به تعهدات به برجام بازگردد و همه تحریم های مربوط به برنامه هسته ای ایران را لغو کند. چنین اقدامی جدیت دولت بایدن در کسب اطمینان از اتحاد بین المللی و رهبری ایالات متحده را نشان خواهد داد و به ایران برای بازگشت به تعهدات هسته ای انگیزه ... مطلب کامل

  آیا جو بایدن می تواند اشتباهات ترامپ در رابطه با ایران را جبران کند؟

  وقتی دید که تعداد زیادی علیرغم شرایط سخت در کمپ آمریکاییها اشرف را ترک کردند بر آن شد که شرایط دیدار خانوادگی را سخت تر بکند تا آنجایی که دیگر اجازه دیدار را نداد و گفت من اینکار را کردم و همه مسئولیت آنرا می پذیرم بدین سان جنگ بین خانواده‌های اسیران در قلعه اشرف را رجوی آغاز کرد ولی خانواده‌ها خاموش نشدن و پس ننشستند و با ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.