• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • بازتاب دلخوشی های کنگره ی آمریکا در سایت های رجویه!

  من البته اطلاعی از اینکه ایران پولی به کسانی میدهد که مثلا سربازان آمریکائی را بکشد ، ندارم و چیزی درمورد حمایت ایران از طالبان – که نخستین کارش پس از بر روی کار آمدن کشتن دیپلمات های ایران بود درافغانستان – نشنیده ام و چیزی راکه بیشتر شنیده ام این است که ایران دربرابر حمله ی آمریکا ومتحدین به حکومت طالبان ، هیچ نوع کارشکنی درمقابل مهاجمین نکرد وگذاشت که طالبان بعنوان دشمن سر سخت اران، بدست دیگران بزیر کشیده شوند!

  بازتاب دلخوشی های کنگره ی آمریکا در سایت های رجویه!

  ارسال شده زا طرف آقای وحید اهری ـ با تشکر از ایشان ـ 16.02.2017

  این باند ضد میهنی بنقل از نشریه کنگره آمریکا مینویسد :

  حکومت ایران که داعشی دیگر است، ۳۸ ساله شد؛ بیایید امسال را آخرین سال آن قرار دهیم... در ادامه این یادداشت ضمن ادعای پرداخت دلار توسط ایران در ازای کشتن سربازهای آمریکایی، آمده است: «اما چرا آمریکایی ها باید به این موضوع اهمیت بدهند؟ ایران به کشتن آمریکایی ها در عراق و افغانستان ادامه می دهد. صدها آمریکایی توسط ایران کشته شده اند... ایران در افغانستان به هر نیروی طالبان که یک سرباز آمریکایی را بکشد ۱۰۰۰ دلار انعام نقدی پرداخت می کردند و برای حملات بزرگتر نیز پول های بیشتری پرداخت می شده است …”.

  این آرزوی پایان دادن به عمر حکومتی خاص ازطرف نیروی بیگانه ، نمونه ی بارز دخالت درامور آن کشور خاص است که برابر تمامی قوانین برسمیت شناخته شده ی جهانی جرم محسوب می شود ومعلوم میگردد که درکنگره ی آمریکا قانون جنگل حکمرانی میکند وسخنانی باین گستاخی مطرح میکند!

  تعیین تکلیف هرحکومتی بعهده ی ملت آن کشور است وکسی حق دخالت دراین مورد راندارد و اگر حکومتی مانند آمریکا دراین نوع کار های مردم دخالت کند ، عاقبت بد فرجامی نصیب مردم این کشور میشود چنانکه در کشورهای موردتجاوز قرار گرفته ی عراق، افغانستان ، لیبی و شد!

  من البته اطلاعی از اینکه ایران پولی به کسانی میدهد که مثلا سربازان آمریکائی را بکشد ، ندارم و چیزی درمورد حمایت ایران از طالبان – که نخستین کارش پس از بر روی کار آمدن کشتن دیپلمات های ایران بود درافغانستان – نشنیده ام و چیزی راکه بیشتر شنیده ام این است که ایران دربرابر حمله ی آمریکا ومتحدین به حکومت طالبان ، هیچ نوع کارشکنی درمقابل مهاجمین نکرد وگذاشت که طالبان بعنوان دشمن سر سخت اران، بدست دیگران بزیر کشیده شوند!

  به مناسبات ایران وطالبان که میرسیم ، باید گفت که بازهم بی اطلاعم ولی میدانم که دربرابر حضور تدریجی داعش خطرناک تر از طالبان درافغانستان ، ممکن است ایران وروسیه اقدامات دیپلماتیکی را برای ضربه زدن به دشمن خطرناک تر انجام دهد واین کار از قواعد دیپلماسی است : ” گفتگو با دشمن دربرابردشمن خطرناک تر واستراتژیک تر “!

  همچنین :

  در یمن نیز موشک های ضد کشتی C-802 که ایران در اختیار حوثی ها قرار داده به سوی ناوهای جنگی آمریکایی و عربی شلیک شده است. ایران در سوریه نیز از بشار اسد حمایت کرده و همچنین در لبنان، حزب الله که تحت حمایت ایران است کنترل دولت را در دست دارد ” .

  بفرض درستی این ادعا، این موشک ها دربرابر بمباران های هوائی وتوپ خانه ای عربستان وگاها آمریکا ، حکم اسباب بازیدارند وآنقدر هم که شایدوباید ، به دل نمی نشینند!

  خواهید وخواهند گفت که حضور عربستان- که البته به نیابت ازطرف آمریکاست برای کنترل خلیج فارس – به درخواستدولت قانونی این کشوربوده است!

  منهم درجواب خواهم گفت که رئیس جمهور این کشور حاصل دخالت عربستان وبه کنار گذاشتن رئیس جمهور قبلی آنبوده واینک نیروهای این رئیس جمهور اسبق ( صالح) درکنر نیروهای حوثی ها حضوری چشمگیر دارند!

  علاوه براینکه رئیس جمهور فعلی یمن از سمت خود استعفا داده بود که عربستان این استعفا را نپذیرفته واین به معنی این است که در یمن حکومت قانونی وجود ندارد که عربستان وآمریکابدعوت آن به کشتار مردمیمن مبادرت ورزند!!

  ” … دولت ترامپ فرصتی بسیار بزرگ برای مقابله با ایران دارد. جمهوری اسلامی اکنون به میان سالی رسیده است و ایدئولوژی انقلابی آن در حال پیر شدن است... اکنون زمان افزایش فشار بر تهران البته با شیوه های حساب شده است. باید مشروعیت جمهوری اسلامی را درون این کشور و همچنین خارج از آن زیر سئوال برد. این اقدام باید با استفاده تمامی ابزار موجود، از برنامه های تلویزیونی و رادیویی که برای ایرانیان پخش می شود تا تهدید این کشور به استفاده از قدرت نظامی در صورت هر گونه حرکت تجاوزگرانه پیگیری شود. ترامپ برخلاف رئیس جمهور پیشین آمریکا، به نظر می رسد رویکرد دیگری دارد و در یکی دو سال آینده به رژیم ایران حمله می کند. این روزنامه افزود: حکومت شیعی ایران در منطقه مخالفان سنی زیادی دارد، عربستان بزرگ ترین رقیب ملایان به شدت از سیاست های منطقه ای تهران ناراحت می باشد. به نظر می رسد ترامپ برخلاف اوباما رویکرد دیگری دارد و در یکی دو سال آینده به رژیم ایران حمله کند “.

  فرصت وشانس دولت ترامپ که هرروز ساز دیگری مینوازد ودلیل این ناهمسازی ها اختلافات داخلی هیئت حاکمه ی آمریکا و خارج شدن جهان ازنظام تک قطبی است ، کمتر ازاوباما بوده که هرکاری که توانست بکند کرد ولی نتوانست به ایران حمله ی نظامی بکند!

  ترامپ هم درموضع گیری هایخود به اینامر که به ایران حمله خواهد کرد، اشاره اینکرده واگر هم می کرد، بلوف بیجایی شمرده می شد.

  این همان ترامپ بود که با رئیس جمهور جمهوری خودمختار چین تایپه زنگ زد ورهبران چین درمقابلش موضع سختی اتخاذ نمودند وحتی پیام تبریک و ازاین حرف ها باو نگفتند وزمانی که ترامپ اوضاع را پس دید ، به وسیله ی وزیر خارجه اش ، پیام تبریک سال نو را به به سفیر چین در واشنگتن تسلیم نمود ونشان داد که قادر به اجرای تمام منویاتش نیست و کشتی را کشتی بان دیگری آمده ونام این کشتیبان جهان دوقطبی شده است!

  درمقالب این هارت وپورت های کنگره ی آمریکاوباندرجوی که به عصای دست آن تبدیل شده ، نوشته ی زیر را – حتی باتحقق قسمتی ونه تمامی پیش بینی های این مصاحبه شونده ( اقتصاد دان آمریکائی ) نقل کرده واجازه نمیدهیم که باند رجوی آیه ی یاس خوانده وضمن دلخوشی دادن بیجهت به خود وفریب اعضای دربندش ، به رجزخوانی های تبلیغاتی بپردازد:

  مثلث استراتژیک ایران- روسیه- چین - ترجمه نعمت بوستانی - سایت خبری- تحلیلی روسیه امروزمصاحبه تلویزیونی پرس تی.ویبا پای ئیندانشمند آمریکایی در رشته اقتصاد را منتشر کرد. پای ئیناقتصاددان دراین مصاحبه می گوید: سال های متوالی، ایالات متحده آمریکا همواره سیاست تفرقه بیانداز و حکومت کُنرا به عنون یک اصل اساسی در برخورد با دیگر کشورها ملاک عمل خود قرار داده است. اخیرا نیز در نظر دارد تا بین روسیه، چین و ایران جدایی ایجاد کند. دولت ترامپ طرح ریچارد نیکسونبرای جلوگیری از نزدیکی ایران به دولت های چین و روسیه (اتحاد شوروی وقت .م) را می خواهد پیش ببرد. در همین رابطه اخیرا معاون وزارت امور خارجه روسیه ریباکوفدر رابطه با سیاست های اخیر دولت ترامپ اعلام کرد: “دست ها از ایران کوتاه!. همکاری دولت های روسیه و ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است و طرح تفرقه بیانداز و حکومت کُنکیسینجر نمی تواند خللی در روابط دو کشور ایجاد کند“. وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاورفنیز چندی پیش اعلام کرد: ” واشنگتن و نو محافظه کاران- حتی واقع گرا ها، باید با برداشتن یک گام به عقب رویدادهای گذشته را مورد باز بینی واقع بینانه قرار دهند“. این موضوع که ایران پایگاه هوائی - نظامی خود در همدان را در اختیار بمب افکن های نیروی هوایی روسیه برای پرواز به سمت سوریه و بمباران مواضع تروریست ها قرار داد،نشان از یک برنامه استراتژیک طولانی مدت دارد. این وحدت راهبردی پیامی است برای سوریه، ترکیه، جمهوری خلق چین و حتی برای ایالات متحده آمریکا، عربستان سعودی، قطر، اسرائیل و سازمان نظامی ناتو. آنچنان که معلوم است، در روسیه و چین تحریم ها علیه خزانه داری آمریکا به پیش برده می شود. این دو کشور در زمینه پایان دادن به سلطه 44 ساله دلارهای نفتی آمریکا همکاری میکنند و با برنامه توسعه فروش نفت و گاز ارزش طلا، یوآن و روبل را تقویت می کنند. علاوه بر آن، با بی اعتباری اوراق قرضه، تهران و مسکو در یک همکاری مشترک همه جانبه، برنامه قرار داد ساخت و کشیدن خطوط لوله های نفت و گاز را پیش خواهند برد . پایان نقل قول

  وحید اهری اصل

  مطالب مرتبط :

  بی دقتی و یاخود زنی بعضی از رسانه های هویت طلب آذربایجانی

  مثلا ما ازگذشته های دور سراغ داریم که ناسیونالیست های آذربایجانی، سازمان مجاهدین خلق ایران را یکی از دشمنان زبان آذربایجانی دانسته وهمواره برحفظ فاصله با این جریان شووینیستی تاکید میکرد. این جریانات آذربایجانی ، ازهر طیف ودسته ای وبدون توجه باینکه درکدامیک ازنحله های فکری ناسیونالیزم آذربایجانی حضور دارند ، برای حفظ حرمت خود همواره فاصله ی زیادی با مجاهدین خلق که عملا به باند رجوی تبدیل ... مطلب کامل

  عوارض مبارزات مسلحانه و خشونت‌آمیز برای تغییر رژیم‌های سیاسی

  او بر این باور نیست که خشونت‌پرهیزی یک فلسفه ایده‌آلیستی و تاکتیکی منفعلانه است. برعکس، در درون استراتژی‌ها، سیاست‌ها و تاکتیک‌های خشونت‌پرهیز، نیروی مقاومت‌گر و افشاگری وجود دارد که نهادها و وضعیت مسلط را به چالش می‌کشد و در مشروعیت‌شان تردید ایجاد می‌کند. این شکل از مقاومت، برخاسته از خشم و عمل فعال علیه انواع بی‌عدالتی و تبعیض است. باتلر در کتاب خود می‌کوشد تا خشونت ... مطلب کامل

  عوارض مبارزات مسلحانه و خشونت‌آمیز برای تغییر رژیم‌های سیاسی

  حالا این فرقه ی پست در این غربت وبیکاری وبلا تکلیفی این ادما و هوادارای خودشو به بهانه ی کرونا مستمری را قطع کرده و انها رو بحال خودشون رها کرده.  ای فرقه ی پست که مدعی اسلام انقلابی هستید .ایا این کار شما بعد از سالیان بازی کردن با سرنوشت ادما با دروغ ونیرنگ و دجالیت ،حالا جواب این همه زحمت همینه ، ... مطلب کامل

  عوارض مبارزات مسلحانه و خشونت‌آمیز برای تغییر رژیم‌های سیاسی

  یک آدم ۹۸ ساله الان تو تلویزیون نروژ ۲ سال پیش داشت حرف می زد. جزو کانون های شورشی بوده. می گفت، به من گفتند این آدرس رو ببین شهر درامنت جنوب نروژ. برو یک کسی توی آن خانه است و بکشش. اونموقع که موبایل نبوده. می گفت من موتور سیکلت را گرفتم و رفتم اونجا نگاه کردم دیدم یه خونه ای هست و یک ... مطلب کامل

  عوارض مبارزات مسلحانه و خشونت‌آمیز برای تغییر رژیم‌های سیاسی

   براستی چرا این فرقه که دم از محوریت در عالم میزند اینقدر ضعیف و خار و ذلیل شده است ؟؟؟ به چه دلیل توان و کشش این را ندارد که فرزندی در حد مکالمه با مادرش صحبت کند در صورتیکه بقول رجوی در زمان شاه زمانیکه ما زیر اعدام بودیم مادرم به ملاقات من میآمد و حالا چه شده که حتی یک مکالمه مادر و فرزند را برنمیتابید ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  این نمایش مسخره پرده های دیگری را هم در پی داشت تا اینکه رهبران مجاهدین، ابوالقاسم(محسن) رضایی را به برنامه ای دیگر از تلویزیون خود فرستاد تا این بار شدت عمل بیشتری از خود نشان دهد. آنها پرویز خزایی نماینده رجوی در نروژ را به پای این مجادله کشاندند تا آنچه خود نمی توانند بگویند را از زبان او جاری سازند ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  درست است که موسی خیابانی با افرادی مثل مهدی ابریشمچی، عباس داوری ،محمود عطایی و دیگران تفاوت داشته است، اما او  یعنی موسی خیابانی هم زیر  مسعود رجوی جای می گرفته است و  اگر چه با بقیه اعضای مرکزیت فاصله داشته است ولی او هم  زیر مسعود رجوی جای داشته است. وقتی مسعود رجوی در هفتم مرداد فرار می کند و به فرانسه می رود در واقع ... مطلب کامل

  همچنان ترور و خشونت در دستور کار رهبری فرقه مجاهدین خلق

  اما تنها روزنه اى كه به من و ما اميد و جرقه  عشق و زندگى مي داد،  حضور خانواده ها براى ديدار با عزيزان اسير خود در چنگال رجوى بود. وقتى فرياد خانواده ها از پشت حصار پادگان اشرف با وجود محدوديت هاى رجوى كه در راستاى عدم شنيدن صداى خانواده بود، را مي شنيديم جرأت پيدا كرده و بذر اميد به زندگى در دلهاي مان كاشته ... مطلب کامل

  مجاهدین خلق یک فرقه هستند

  خب، آمریکا ارتجاعی ترین جناح را برای چنین اقدامی انتخاب کرده تا پروژه جانشین سازی آنها را پیش ببرد. اینها مجاهدین خلق نام دارند. گروهی از تبعیدیان ایرانی که از عملیات های ویژه آمریکا و اسرائیل علیه ایران حمایت می کنند. بله سازمان مجاهدین خلق که قبلا توسط ایالات متحده آمریکا در بین سازمان های تروریستی خطرناک طبقه بندی شده بود. گروهی که در ایران ... مطلب کامل

  محمد سیدی: عشق را پایانی نیست، بمناسبت درگذشت مادر فداکار آقای محمدیان

  رجوی خانواده را " الدنگ " و سد امیال فرقه گرایانه اش می‌داند و در فرقه مجاهدین عشق را حرام و ممنوع کرده است. چه عشق  به جنس مخالف و چه عشق  مادر و پدر به فرزند یا برعکس . چرا رجوی ابراز هر گونه  عاطفه را ، جز به خودش ، ممنوع کرده است؟ چرا این مادر فداکار و قهرمان که یک دهه قبل برای ملاقات فرزندش ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.
  marmaris escort - marmaris bayan escort - escort marmaris - marmaris escort bayan - haber | malatya haber | malatyahaber | malatya haberleri | malatya sondakika | malatya sondakika haberleri | malatya asayi haberleri | malatya spor haberleri | yeni malatyaspor | malatya reklam | yeilyurt haber | battalgazi haber | malatya belediye haberi | malatya rehber | yeilyurt belediyesi | battalgazi belediyesi | malatya bykehir belediyesi | yeilyurt belediyesi | malatya seim | malatya aday adaylar | malatya akparti adaylar | malatya mhp adaylar | malatya chp adaylar | malatya korona haberleri | malatya gncel | malatya haber 44 | malatya haber trafik kazas | malatya haber net |