• ایران قلم:این همه صدام حسین در “جوار خاک میهن” برایتان بشگن زد، به جایی رسیدید که الان از فرنگ برسید؟    :   " بشکن زدن " که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی ...
 • محمد حسین سبحانی: مسعود رجوی در کمای مغزی است    :    حضور مجاهدین خلق در عراق ، چه در اشرف و چه  در لیبرتی ، ظرفی بوده است که توهم اعضا را برای باصطلاح  روشن کردن دوباره موتور ارتش آزادیبخش   دامن ...
 • ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید    :   متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر ...
 • سبحانی: مجاهدین ظرف بی بدیل جغرافیای عراق را جهت استمرار استراتژی خشونت برای همیشه از دست دادند    :   بنابراین جغرافیای عراق ظرف بی بدیلی برای مجاهدین خلق در راستای استمرار استراتژی خشونت و ترور و جنگ مسلحانه بود که مجاهدین خلق با حضور در آلبانی با صدای ...
 • محمد حسین سبحانی:سازمان مجاهدین در “مرداب” یک گام به جلو حرکت کرده است    :   سازمان مجاهدین بعد از سرنگونی صدام حسین باید بها و تاوان سیاسی و تشکیلاتی آغاز مبارزه مسلحانه و خشونت طلبانه را  تمام و کمال می پرداخت، ولی به ...
 • مصاحبه ایران قلم با سبحانی ـ هنوز زخم های خشونت و مبارزه مسلحانه التیام نیافته است    :   البته من قصد نداشتم که شورشیان فارک را با مجاهدین خلق مقایسه کنم، انچه اشاره کردم درس تاریخی است که سازمان مجاهدین می تواند از عمق نفرت و دوری مردم از ...
 • دولت انسانیت و عطوفت رجویه؟!

  براساس کدام عملکرد باند رجوی باین نتیجه رسیده اید که خواهد توانست دولت مبتنی برانسانیت ، عطوفت وعشق را برپا دارد؟! جریانی که یک سازمان اقلا استقلال طلب ایرانی را به زائده ی امپریالیزم مبدل کرد ، سیستم تفتیش عقاید قرون وسطایی در تشکیلات برقرار کرد ، کودکان منسوبه را از والدین شان جدا کرد وبه ناکجا آباد های اروپا و … فرستاد ، همه ی اعضای گروه غصب کرده اش را مجبور به جدا شدن از همسرانش نمود وبطور فداکارانه ای ؟؟!! تمام وظایف زناشوئی و … را یکطرفه بعهده گرفت ، به کشور خودش که اززخم های عمیق جنگ 8 ساله رنج میبرد حمله کرد و… آیا  این گروه به پشتوانه ی این عملکرد درخشان میخواهد عشق وعطوفت را در کشور ایران حاکم گرداند؟! درمورد این حرف حقوق بشری کذائی حرف وحدیث بسیار است و من هرچه که به تورق تاریخ وبررسی دوران های تکامل بشریت می پردازم ، ابدا نمیتوانم نتیجه بگیرم که در2500 سال پیش  ودراوج جولان روابط برده داری برسراسر گیتی ، حقوق بشری میتوانست درکار باشد!

  دولت انسانیت وعطوفت رجویه؟!

  31مرداد 1396 ـ ارسال شده از طرف آقای نوید ـ امضا محفوظ ـ با تشکر از ایشان

  عمده مطالب یک نوشته که از رسانه های رجوی برگرفته شده وعمدتا در 6محور تنظیم وجواب های مختصر ومفید من به تک تک قسمتهای انتخاب شده بشرح زیر است:

  ” 1- بیست و نهمین سالگرد قتل عام زندانیان سیاسی توسط رژیم آخوندی، در جلسه یی در حضور خانم مریم رجوی و شماری از شخصیتهای سیاسی و حقوق بشری از آمریکا و اروپا و شمار زیادی از مجاهدین در تیرانا برگزار شد… خانم رجوی تأکید کرد: رویکرد با این جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی آزمایش وفاداری جامعه بین‌المللی به ارزشهای حقوق بشری است “.

  حضور یک شخصیت حقوق بشری در جلسه ای که مریم رجوی معلوم الحال برگزار میکند ، محل شک وتردید وسبب حرف وحدیث است !

  این شرکت کنندگان دراین جلسه ی کذائی ، اگر درد حقوق بشر داشتند ، دردرجه ی اول باید ازاتهامات زیادی که متوجه این خانم  حی وحاضراست سئوال می کردند وآنگاه به سراغ کسانی که بعید که بتوانند با آنها ارتباطی برقرار نمایند ، می رفتند!

  بااین وصف معلوم میشود که این حاضران در مراسم خیمه شب بازی مریم خانم ، غم چیزهای زیادی را داشتند الا حقوق بشر!

  و درمقابل، خانم مریم رجوی این پرروئی خاص را دارد که آنها را بعنوان ” جامعه ی بین المللی ” به خورد خلق اله بدهد!

  و:

  ” 2- خانم کری کندی در این جلسه خطاب به جمعیت گفت: «شما تلاش می کنید دولتی را که مبتنی بر انسانیت و عطوفت و عشق به یکدیگر است و نه بر رنج و سرکوب، به کشورتان ببرید و در این امر تمامی جهان با شماست. و من مفتخرم که امروز در این مسیر در کنار شما هستم. چرا که ما به آزادی اعتقاد داریم. ما در همبستگی با مردم ایران علیه آخوندهایی که مسبب وحشتهای بازگو نشده یی در کشور عزیز شما هستند، در کنارتان ایستاده ایم. آخوندها مردم ایران را از غرور میراث فوق العاده شان، که در سراسر جهان مورد تحسین است، محروم کرده اند. ایران باید آزاد گردد! ایرانی که اولین منشور حقوق بشر را حدود ۲۵۰۰ سال پیش مکتوب نمود…”.

  اگر این خانم نقش مسعود رجوی در ترورها واعدام های متعاقب آن دردهه ی 60 را نمیداند ، بی شعور است ولی اگر میداند وبه روی خود نمیاورد تبهکار!

  خانم کری کندی!

  براساس کدام عملکرد باند رجوی باین نتیجه رسیده اید که خواهد توانست دولت مبتنی برانسانیت ، عطوفت وعشق را برپا دارد؟!

  جریانی که یک سازمان اقلا استقلال طلب ایرانی را به زائده ی امپریالیزم مبدل کرد ، سیستم تفتیش عقاید قرون وسطایی در تشکیلات برقرار کرد ، کودکان منسوبه را از والدین شان جدا کرد وبه ناکجا آباد های اروپا و … فرستاد ، همه ی اعضای گروه غصب کرده اش را مجبور به جدا شدن از همسرانش نمود وبطور فداکارانه ای ؟؟!! تمام وظایف زناشوئی و … را یکطرفه بعهده گرفت ، به کشور خودش که اززخم های عمیق جنگ 8 ساله رنج میبرد حمله کرد و…

  آیا  این گروه به پشتوانه ی این عملکرد درخشان میخواهد عشق وعطوفت را در کشور ایران حاکم گرداند؟!

  درمورد این حرف حقوق بشری کذائی حرف وحدیث بسیار است و من هرچه که به تورق تاریخ وبررسی دوران های تکامل بشریت می پردازم ، ابدا نمیتوانم نتیجه بگیرم که در2500 سال پیش  ودراوج جولان روابط برده داری برسراسر گیتی ، حقوق بشری میتوانست درکار باشد!

  راست آنست که مسئله ی حقوق بشر در همین چند صد سال اخیر مطرح شده و حاصل غلبه ی سرمایه داری رقابتی براشکال کهنه تر مناسبات اجتماعی بوده وحال که در حال حاضر، این سرمایه داری رقابتی درمقابل امپریالیزم ( سرمایه داری انحصاری ) شکست خورده ، مجددا مسئله ی حقوق بشر رنگ باخته  وحداکثر درسطح آزادی بیانی که به کمک انحصار رسانه ای خفه میشود ، باقی مانده است!

  همچنین :

  “3-  پیترو لیوتزی، عضو کمیسیون فرهنگ و کمیسیون سیاست اتحادیه اروپا در سنای ایتالیا در سخنرانی خود گفت:  رژیم ایران همواره و به طور فعال به بی ثبات کردن منطقه خاورمیانه حمایت می کند و از سازمانهای تروریستی و از شبه نظامیانی که این نقش را برای رژیم ایران بازی می کنند، پشتیبانی می کند. … “.

  ایران خاورمیانه را ملک طلق خود نمیداند تا بخواهد هرچه را که مایل بود درآنجا انجام دهد وشما آدرس اشتباهی رفته اید!

  این رئیس جمهور امریکا بود که گفت که امریکا کشوری استثنایی بوده ورسالت رهبری جهان باوسپرده شده وبنابراین برهم زننده ی ثبات خاورمیانه را درجای دیگری جستجو کنید!!

  مردم ایران بخاطر نداشتن احتیاج یا امکان به واردات مواد خام دیگران وصدور کالاهای صنعتی خود بجای آنها ، هیچ نفعی در نا امنی خاورمیانه ندارد و جستجو نموده وپیدا کنید که چه قدرتی این امکانات واین منافع نامشروع  را تواما دارد!

  درادامه :

  ” 4- ماریو رابینو، عضو کمیسیون خارجی و کمیته حقوق بشر پارلمان ایتالیا نیز در سخنرانی خود گفت: … هیچ منفعت رئال پولتیک، منفعت اقتصادی با رژیم ایران نبایستی قبل از حقوق بشر قرار گیرد. از نورنبرگ، تا لاهه از دادگاه مربوط به یوگسلاوی سابق تا دادگاههای مربوط به جنایت علیه بشریت در افریقا، در آسیا، در امریکا، دیکتاتورها و جنایتکاران سرانجام مجبور شدند که در برابر عدالت و در برابر کشف حقیقت که از طرف جامعه بین المللی دنبال می شد قرار گیرند. و اکنون نوبت جنایتکاران در ایران است “.

  واقعا؟!

  آیا این اولویت داشتن مسائل حقوق بشری بر منافع اقتصادی شامل حال شما هم میشود جناب پارلمانتاریست ؟!

  درصورت نبودن حق الزحمه ، بازهم حاضرید که بخاطر خوشآیند مریم واربابان خارجی اش ازاین حرف ها بزنید؟!

  اگر اینهمه برای حقوق انسان ها سینه چاکی نشان دهید ازشما سئوال خواهم کرد که این مسئله شامل اعضای اسیر و یا سربه نیست شده ی مجاهدین رجوی هم می شود یانه؟

  چه کسی حقوق این گمنامان زنده ومرده را اعاده خواهد کرد و چرا حقوق خانواده هایی که دهه هاست که حتی به دادن نامه ای به فرزندان اسیر خود توفیقی نیافته اند ، مورد حمایت شما قرار نمیگیرد؟!

  درمورد دادگاه های مورد اشاره باید گفت که این محاکمه شدگان براثر شکست حکومت خود به اسارت درآمده بودند و هیچکس را که درکشور خود ودرقدرت باشد نمیتوانند به این دادگاه ها ببرند و آیا شما این محاکمه را ازطریق اشغال ایران انجام خواهید داد!

  سئوالم ازاین شخصیت حقوقی آنست که آیا بعد از سرنگونی ژنرال خون آشام شیلی- پینوشه- که بدست عمو سام بقدرت رسیده و صدها هزار نفر را بقتل رسانده بود که هنوز تمامی این قربانیان احراز هویت نشده اند – اقدامی برای محاکمه ی پینوشه کرد واگر نکرد چرا ؟؟!!

  همینطور :

  ” 5- سناتور اینگرید بتانکورد نیز گفت: .. ما از سازمان ملل متحد می خواهیم که محاکمه مجرمان کشتار۶۷ را آغاز کند. کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد باید یک تحقیق مستقل برای تحقیق درباره این قتل عام آغاز کند …کسانی که زنده اند باید در یک دادگاه بین المللی محاکمه شوند؛ و ما تا تحقق این امر آٰرام نخواهیم گرفت “.

  آسیاب به نوبت!

  شما ابتدا بطور سمبلیک هم که شده ، هیئت حاکمه ی آمریکا را بخاطر کشتار چندین میلیونی مردم ویتنام، کره ، لائوس ، کامبوج ، عراق و … محاکمه کنید وباقی کار را به ما مردم ایران بسپارید!!

  آرام وصبور باشید عالیجناب !

  قتل عام اندونزی با روی کار آمدن سوهارتوی عامل آمریکا ، بیش از یک میلیون ازمردم این کشور را به کام مرگ کشاند و بنابراین به گنده گویی شما ها تا زمانی که به این مسائل که قبل از وجود جمهوری اسلامی اتفاق افتاده توجه نکرده و کسی را محاکمه ؟! نکنید ، تره ای هم خرد نخواهد شد!

  شما فعلا بهتر است این خانم مریم (عزیز دل برادر)  را کمتر سرکیسه کنید!

  ایضا :

  ” 6- طاهر بومدرا، رئیس سابق بخش حقوق بشر یونامی، نیز گفت:‌ .. مایلم بگویم که نمی‌خواهم آنهایی را که در اشرف و لیبرتی ترور شدند فراموش کنم. آن تروریستها نیز بایستی پاسخگو باشند…ما باید سخت کار کنیم تا آنهایی را که مرتکب جنایت شدند به دست عدالت بسپاریم “.

  در زندانی کردن ، شکنجه نمودن ، شستشوی مغزی کردن- که چیزی بدتر ازترور جسمی است – و سربه نیست کردن ساکنین اشرف ولیبرتی ، شخص مسعود و مشاطه گر سابق اش مریم ، نقش مستقیم یا غیر مستقیم عمده ای دارند و آیا این حکم را شامل آنها نیز خواهید کرد؟؟!!

  نوید

  مطالب مرتبط :

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

   رجوی دو هدف را دنبال میکرد . هدف اول این بود که اگر به هر دلیل اتفاقی در عراق افتاد اشرف را از دست ندهد و بقول خودش به کانون استراتژیک نبرد  برگردد،  به این منظور که حکومتی مثل ایاد علاوی و خلاصه کسی که با رژیم ایران سر سازگاری نداشته و مایل به بودن مجاهدین در عراق است بعنوان کارت علیه رژیم . هدف دوم از ... مطلب کامل

  دو قرن سکوت

  عبدالحسین زرین‌کوب در سال ۱۳۰۱ در بروجرد زاده شد و در خانواده بسیار باورمندی رشد کرد. تا کلاس ۱۱ را در زادگاهش خواند و همزمان با پافشاری پدرش فقه و تفسیر قرآن و ادبیات عرب آموخت. ۱۶ ساله بود که به تهران رفت و با اینکه رشته‌اش ادبی نبود با رتبه ممتاز دیپلم ادبی گرفت و در دانشکده حقوق نام‌نویسی کرد ولی باز با پافشاری پدرش به زادگاهش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  از جمله برنامه‌های ناپلئون، ساخت «آسیاب بادی» است که قرار است برای بهبود کیفیت زندگی حیوانات ساخته شود. نقشه اولیه این آسیاب توسط اِسنوبال طرح‌ریزی شده بوده و در ابتدا ناپلئون به مخالفت با آن برمی‌خیزد ولی بعدتر با بیرون راندن اِسنوبال، ایده ساخت آن را دوباره پی می‌گیرد اما به دلیل بی‌کفایتی ناپلئون، ساخت آن به شکل مطلوبی پیش نمی‌رود. در پایان، ساخته شدن این ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش ... مطلب کامل

  پرویز حیدرزاده: توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

  اما این که در کمسیون پوشالی خودتان اطلاعیه صادر میکنید باید بگویم تناقضات داخل ان که من دیده ام کم نیست پس بهتر است از ستاد سیاسی خودت بخواهی که یک بار دیگر اطلاعیه خودتان را مروز بکند واز اینجا به شما میگویم اجازه نمیدهم هر غلطی میخواهید در رابطه با خانوده من بکنید و بگوید دست از سرتان برنمیدارم حتی اگر باشدرودر با شما بایستم و در ... مطلب کامل

  «مزرعه حیوانات» هنوز تعطیل نشده است

  چه بسیار فعالان سیاسی دنیا که مردم و جوانان را به خواندن این کتاب تشویق می‌کنند چرا که سمبولیسم شکل‌گرفته در آن فقط حکایت لنین و استالین و تروتسکی نیست و مابه‌ازای ماجراهای آن در بیشتر حکومت‌های تمامیت‌خواه و توتالیتر، واو به واو، تکرار می‌شود؛ داستانِ انگیزش به بهانه «خوابی» که میجر پیر برای حیوانات و مزرعه دیده، گرسنگی (فقر) و خشم ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  صبح روزی که همه منتظر آزاد شدن احسان بودند(«پنجشنبه 23 مرداد مصادف با 13 اوت») پلیس به او گفته بود که آماده باش که می خواهیم تورا آزاد کنیم! وقتی که خواسته بودند که اورا سوار کنند اواصرار کرده بود که دوستان من می آیند و باید وسایلم را هم آماده کنم که ببرم وقتی که پلیس فهمیده بود گفته بود قبول وسایل را بیاور ولی ما ترا ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  روشن است که مقامات آلبانیایی دخیل در بازداشت و آواره کردن آقای بیدی در مرز یونان سناریوی فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را اجرا کرده اند ، چرا که وحشت رجوی از حضور اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی دلایل روشن و مشخصی دارد که با بود و نبود تشکیلات مافیایی این فرقه مافیایی در آلبانی پیوند خورده است. اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق ... مطلب کامل

  پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی

  اواخر فیلم، یک قطار کوچک همراه با یک واگن را نشان می دهد که از خیل مسافران زیاد تنها چهار تن از دست زامبی های خونخوار نجات یافته و به سمت مقصد در حرکتند. این جا نیز مرد خبیث و خودشیفته که تا این زمان تعدادی و از جمله راننده قطار را قربانی زنده ماندن خود کرده بود به ویروس آلوده شده و قرار بود تا آخرین ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  سایت ایران قلم از انتشار مطالب و مقالاتی که در آن کلمات توهین آمیز استفاده شده، معذور است.

  مسئولیت مطالب درج شده بر عهده نویسندگان می باشد

  تمام حقوق این سایت برای © 2020 ايران قلم. محفوظ است.